789 Shares 978 views

Sneakers kobiety „Solomon” – wcielenie niezrównanej styl i najwyższa jakość

Legendarny francuski Firma „Salomon” jest wiarygodnym producentem obuwia sportowego, które już dawno zdobyły nabywców rozpoznawania. Sneakers kobiety „Salomona” oraz wyjątkowym i bardzo charakterystyczny design, i doskonałej jakości. Wszystkie produkty wykonane są według najnowszych innowacyjnych rozwiązań, które czynią go bardziej wygodny i praktyczny.

Wycieczka do historii marki

Legendarna francuska marka jest firma „Solomon”, która produkuje kierunek produktów sportowych. Historycznie ważne dla tej marki, to był rok 1947, w którym został założony. Początkową działalnością firmy było uwolnienie metalowych ostrzy do pił. W przyszłości marka włączony do wydania sprzętu narciarskiego i odzieży do wspinaczki górskiej.

Na obecnym etapie, firma produkuje buty, ubrania i wszystkie rodzaje mundurów sportowych.

Zalety obuwia sportowego marki

Sneakers kobiety „Salomon” wykonane według najnowszych innowacyjnych technologii z wykorzystaniem najnowocześniejszych surowców.

Główne zalety tego buta:

 • oświetlenie awaryjne i wodoodporne buty, które są uzyskiwane poprzez zastosowanie materiałów włókienniczych o najwyższej jakości.
 • Najwyższa zdolność amortyzacji, dzięki czemu można łatwo radzić sobie z różnymi przeszkodami, bez uszkodzeń fizycznych.
 • Bardzo wygodne stopa obwód, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas jakiegokolwiek obciążenia.
 • Obecność agresywnych ochraniacze, które stanowią doskonałą okazję dla każdego właściciela tego buta do pokonania wszelkich przeszkód na swojej drodze.

wygląd

Sneakers kobiety „Salomon” łączy w sobie doskonały tandem top ergonomicznych wkładek anatomicznych, bardzo wygodne i podeszwach stóp. Górna część buta jest top poliamid, który jest dość ciasno nogę. Ze względu na wysoką jakość tego materiału butów jest dość trwały i ma doskonałą wentylację.

Doskonałym przykładem innowacyjnych wdrożeń na rynku sportowym jest marką „Salomon”. Obuwie tej firmy posiada wkładkę poliuretanową, wykonane z EVA najnowszych technologii. Podeszwa buta jest wykonany z termoplastycznego poliuretanu, który charakteryzuje się niesamowite siły. Dzięki innowacyjnej technologów rozwoju marki jedynego ścieranie jest minimalne, a przyczepność na każdym podłożu ma maksymalną wydajność.

cechy technologiczne

 • Zaawansowane Chassiss – nazwa charakteryzujący specjalny dodatek sztywnego, który znajduje się pomiędzy warstwą zewnętrzną a pośrednią podeszwą. Sneakers kobiety „Salomona” wykonane w tej technologii są bardzo elastyczne, bardzo wygodne i chroni stopę sportowca na nierównym terenie i przeszkodach.
 • Soft Shell – materiał, który jest używany podczas produkcji butów i buty. Na przykład, zimowe buty „Solomon”, samiec i samica interpretacje wykonane z tego materiału. Tkanina ta jest podobna z wyglądu do materiału, z którego uszyć marki kurtka „Solomon”.
 • Quickfit – doskonały system sznurowania butów, która jest wykonana z materiału syntetycznego, nie absorbuje nadmierną wilgoć. Zaletą tego sznurowanie jest odporny na rozciąganie i ugięcia.
 • Autofit – podeszwa wykonana zgodnie z najnowszymi wymogami anatomicznymi, co czyni go w pełni przyjmuje formę nóg.

Przedział cenowy

„Salomon” – buty, która jest uważana za wysoką jakość i profesjonalny, ma dość przystępne polityki cenowej. Średni koszt obuwia wynosi od 4500 do 24 600 rubli, co wskazuje dopuszczalne produkty marki cen.

Zakres produktów

 • Śledzenie model adidasów doskonale nadają się do celów turystycznych. Sneakers kobiety „Salomona” i ich koledzy zapewni doskonałą przyczepność na każdym podłożu i tworzą optymalny klimat dla stopy.
 • Ciepłe opcje startowe, które są najlepiej nadaje się do chodzenia lub jazdy na nartach. Zaletą tego buta jest doskonała przyczepność do każdej glebie, które eliminuje przesuwanie.
 • Sneakers „Salomon” Female latem, wiosną i jesienią są przedstawione w szerokim zakresie. Różnią się one od ich przeznaczenia, materiałów i kolorów.

Szeroka gama zakresie rozmiarów pozwoli kupić buty dla stóp żadnych damskiej, od najbardziej drobna do bardziej imponujące.

723 shares 2314 views
442 shares 7215 views
Jak wziąć prawidłowo pomiary?
95 shares 6183 views