243 Shares 4555 views

Kilka założeń, dlaczego nie możesz patrzeć w lustro, płacząc

Rosyjscy ludzie będą też mieli wiele przekonań. Ktoś pobożnie wierzy im, a niektórzy zastanawiają się, co oznacza zabobon, na przykład z lustrem. Że nie powinieneś robić zdjęć swojego odbicia, pokazać w nim małe dzieci. Ale niewiele wiesz, dlaczego nie możesz patrzeć w lustro, kiedy płaczesz lub jesteś w złym nastroju. Właśnie słyszałem o takich wypowiedziach i przekazywałem to sobie nawzajem.


Negatywne konsekwencje

Lustro jest niezastąpionym atrybutem życia ludzi. To wszędzie: w pokojach w domu mieszkalnym, w biurach, w torebce każdej pani. Przez długi czas ten temat został potraktowany trochę ostrożnie i ostrożnie. Uważa się, że nie można patrzeć w lustro, kiedy płaczesz. Oznacza to pociągając za sobą negatywne konsekwencje w losie osoby.

Pierwsze założenie – możesz ryk szczęścia. W przyszłości sukcesywne chwile w życiu spadną.

Druga opinia, dlaczego nie możesz patrzeć w lustro, płacząc "będzie stale zdenerwowana". Ten obiekt pamięta osobę w tym stanie, a następnie przenosi smutny odcisk do jego przyszłego przeznaczenia.

Jak pozbyć się negatywnych skutków

Jeśli przypadkowo spojrzałeś w lustro podczas płaczu, po spokojnym wykonaniu wykonaj kilka prostych kroków. Wet szmatką w czystej wodzie i dobrze wytrzyj. Potem, nie odchodząc od tematu, pozbądź się resztek łez, a uśmiech uśmiecha się.

Uważa się, że ciecz zetrzeć negatywne wspomnienia. I wszystko wokół będzie opłacane nowym dobrym nastrojem. Ezoteryzm potwierdza fakt, że lustra są w stanie zapamiętać myśli właściciela, a nawet "rozmawiać" ze sobą. Oznacza to, że mogą przesyłać informacje. To tłumaczy, dlaczego nie możesz patrzeć w lustro, kiedy płaczesz. Negatywny wpływ na los, w ogóle, boi się dziewcząt.

Ciekawe wierzenia

Ludzie słowiańscy mają ogromną liczbę znaków. Co nie ma wspólnego z lustrem, jak to potraktować, gdzie umieścić? Wielu nadal przylega do długotrwałych przekonań. Na przykład, dlaczego nie możesz patrzeć w lustro podczas jedzenia – można "zjeść" swoje piękno i umysł. Nie wieszaj go naprzeciwko łóżka – będą mieli koszmary nocne lub męczące bóle głowy. Nie wchodź do domu z lustrami innych ludzi – nie wiadomo, co "widzieli". Nie można się spierać – jak wspomniano powyżej pamiętaj negatywne. Niepożądane jest pokazanie noworodka w tym – nie będzie dobrze dla dziecka rozwijanie mowy lub mogą wystąpić problemy z ząbkowaniem.

W czasach starożytnych ludzie ogólnie uważali lustro za obiekt demonów. Dlatego nigdy nie wisiały w salonach. Obawialiśmy się, że sam diabeł mógłby przez nie szpiegować. Także lustra pamiętają, że poprzedni właściciel i obecny właściciel będzie pod wpływem. Iwan Groźny, aby chronić swoje żony, nakazał te przedmioty tylko od ślepego mistrza.

Magiczne właściwości

Wielu ludzi lubi umieścić lustra w swoich sypialniach, ponieważ dekorują i czynią pokój przestronnym. Często jednak nie myślą o jego wpływie na osobę, zwłaszcza na spanie. Uważa się, że ten wnętrze może być portalem życia pozagrobowego. Słowianie wierzą w swoje magiczne właściwości, zdolne do usuwania barier między żywymi i zmarłymi. Ta granica może być przekroczona przez nieznane na całym świecie nieznane siły. A osoba śpiąca jest bezradna i łatwo narażona na negatywne skutki istnienia. Jeśli w pokoju znajduje się lustro, najlepiej przykryć go arkuszem na noc. Jak najczęściej umyj, zwłaszcza po gości.

Musimy jednak pamiętać, że czasem znaki nie są prawdziwe, nic się nie dzieje. Nie ma naukowego potwierdzenia popularnych przekonań, dlatego nie można patrzeć w lustro, kiedy płaczesz, jedz, spać lub kłócą się. Możesz uwierzyć wszystko, ale bez fanatyzmu!