889 Shares 7733 views

Z Wielkiej Brytanii z miłością: Mark Warren. Biografia brytyjski aktor Marc Warren

Brytyjscy aktorzy rzadko stają się znane na całym świecie, z wyjątkiem, że chodzi po przeprowadzce do Hollywood. Mark Warren nadal żyje w dwóch krajach, łącząc fotografowania w kraju marzeń i ojczystej Anglii. Stał się znany poprzez udział w kilku projektach telewizyjnych w ojczyźnie; uznanie jak w innych krajach, otrzymał znacznie później.


aktor

Urodzony w 1967 roku, Mark dzieciństwa lubił play-aktorskiej. W liceum, rozpoczął naukę w Youth Theatre, gdzie próbował pierwsze kroki jako aktor. Po zdefiniowaniu przyszłego zawodu, przeniósł się do Szkoły Sztuki Dramatycznej, ale przed wydaniem nie trzyma. W tym czasie Mark Warren (w załączeniu zdjęcie) stara się na scenie. Lubił to tak bardzo grać w sztuce „Kes”, że jego następne zadanie – rola w produkcji „Ewangelia” – dosłownie hasła reżyserów.

Skłonność do różnorodności

Uruchomienie TV odbył z częściami bitowych w kilku brytyjskich serialach – „Poirot”, „Heartbeat”, „Nieśmiertelny”. Zdając sobie sprawę, że nie jest możliwe, aby szybko osiągnąć pożądane rezultaty, Mark Warren zgadza się prawie każda oferta. Pomimo faktu, że większość jego filmu prac jest wtórny, filmach zawierać kilka różnych obrazów, które musiał grać. Tak, to pojawia się w dramacie „chłopcy z Bostonu” w 1995 roku, a rok później – w „Shine”, muzycznej biografii.

Pierwszy uznanie przyszedł pod koniec lat '90. Następnie Mark Warren zagrała w serialu „Eastern Promises” i „Oliver Twist”, dostałam zaproszenie od Toma Hanksa do odegrania w projekcie wojskowej „Kompania braci”. Ten mini-seria otworzyło wiele nowych gwiazd, ale Warren dostał małą rolę w kilku odcinkach. Ale to wystarczyło, aby przejść dalej. W 2002 roku aktor dostaje główną rolę w dramacie kryminalnym „Chłopcy Al Capone” i erotycznego filmu „Nikt nie będzie długa noc.” Mało kto wie, że w 1999 roku, Mark pracował Digital Voice działający Evana Makgregora postać z „Gwiezdnych Wojen”. W tym samym roku pojawia się na kinowej adaptacji słynnej bajki „Alicja w Krainie Czarów”. Wszyscy fani aktora byli zaskoczeni, aby zobaczyć go w niezwykły sposób – komicznej postaci Tweedledee.

Wczoraj i dziś

Jak przyznał sam aktor nie czuje się sfrustrowany i nie starają się nadążyć z głównych ról. W trakcie swojej kariery zwykł pobyt w „tle”. Jakie inne filmy nakręcone Mark Uorren? dorobek obejmuje kilka udanych serialu „The Big Game”, „wirtuoz”, „Doktor Who”. W 2004 roku dołączył do Elijah Wood i Charlie Hunnam, aby zagrać w serialu dla nastolatków „Hooligans”. W 2008 roku Warren wziął udział w ekranizacji gier akcji „Wanted”, po czym wszedł do obsady serialu „Właściwa żona.”

Dzisiaj, Mark Warren nadal aktywnie łączy pracę z telewizyjnego filmu pełnometrażowego. W 2011 roku otrzymał główną rolę w dramacie kryminalnym „Reservoir Dogs”. W 2014 roku wstąpił do głównej części serii „Trzej muszkieterowie”, zastępując emeryturze Peter Capaldi. Wśród najnowszych pracach aktora – fantasy projekt kanału BBC „Jonathan Strange i pan Norrell”.