691 Shares 2109 views

Samochód Rodzaju: cechy i zdjęcia

W 2008 roku południowokoreańska firma „Hyundai” przedstawił światu nowy produkt – samochód Genesis. W skrócie, jest to klasa business car, który charakteryzuje się jako sport sedan premium. Jednak coraz coupe powstała na tej podstawie. Od 2014 roku wyprodukowała nową generację tego modelu, a to właśnie o niej i chcieliby powiedzieć.


projekt

Geneza i samochód był pierwotnie dobra maszyna. Ale technologia nie stoi w miejscu, ponieważ nowy model, produkowany od 2014 roku, stały się bardziej nowoczesne i wyrafinowane. Przede wszystkim asystentów zwiększoną wytrzymałość korpusu – w ogóle, poprzez zwiększenie proporcji ze stali o dużej wytrzymałości (stosowana do budowy) do 51,5 procent. W ten sposób lepszą kontrolę i wytłumienie dźwięków. Mimo wszystko, ten materiał tłumi nawet najmniejsze drgania. Nawiasem mówiąc, o które chciałbym powiedzieć nam więcej. Izolacja hałasu i wibracji w tym modelu wynosi maksymalnie – nawet drogi i hałas silnika niemal niesłyszalny. A wszystko za sprawą partycji, że deweloperzy umieścić w komorze silnika. I, oczywiście, wiele zostało osiągnięte poprzez zastosowanie skutecznych materiałów izolacji akustycznej.

silnik

Teraz konieczne jest, aby powiedzieć o tym, jak samochód jest wyposażony w bloku Genesis Hyundai. Pierwszym rozwiązaniem zaproponowano – 3,8 GDI z systemem D-CVVT. Jest to nowoczesny silnik o mocy 315 koni mechanicznych z (przy 6000 rpm na minutę) i maksymalny moment obrotowy 397 Nm (obroty: 5000 na minutę).

Jest jeszcze inny silnik – 3.0 GDI. W sumie jednak momentu obrotowego, objętości i moc, jest ona identyczna z powyższych. Nawiasem mówiąc, jego pojemność wynosi 249 litrów. a.

parametry techniczne

Silnik pracuje równolegle z 8 kroku „automatyczne”. Było to możliwe, aby zrozumieć, że Genesis – samochód, w którym twórcy Grupa wdrożyła wiele osiągnięć technologicznych. A to tylko niektóre z nich: blok hydrauliczny konwerter momentu obrotowego zawór elektromagnetyczny (wyposażona w funkcję bezpośredniego sterowania), wzmocnione obudowa wykonana z aluminium, dźwignia zmiany biegów, jak również wbudowany w okablowaniu i czujnikach.

zawieszenie wielowahaczowe z elektronicznym systemem sterowania (ECS) Należy również zauważyć uwagi. Konstrukcja ta jest regulowana przez stopień amortyzacji. A to zależy od warunków drogowych tryb i drogowych. Ponadto, ze względu na system ECS zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy. Tam, przy okazji, trzy tryby pracy – normalny, Eco, a do jazdy po śniegu.

zarządzanie

Genesis samochód ma wiele zalet, oprócz potężnego silnika. Szczególną uwagę należy zauważyć, zębatkowy układ kierowniczy wyposażony jest wzmacniaczem elektronicznym. System ten charakteryzuje się wyjątkową stabilność i ciągłej odpowiedzi. Do prowadzenia samochodu stało się bardziej niż kiedykolwiek, nie jest łatwe. Ponadto system zmniejsza zużycie paliwa o prawie trzy procent. Jest to przewaga nad elektronicznymi hydrauliki wzmacniacza.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad działania. Z małym kącie obrotu „pączek” koła obracają się bardzo powoli i płynnie. Jeżeli kąt jest zwiększona, to efekt byłby odpowiedni. Oznacza to, że tarcza będzie obracać się szybciej i ostrzejszy. Ponieważ kontrola samochodu przynosi tylko przyjemność dla kierowcy – jak parking, a podczas jazdy przy wysokich prędkościach.

A przy okazji, kosztem układ napędu na tylne koła z masy maszyny jest rozprowadzany najbardziej praktyczne i optymalne. Odgrywa także rolę.

salon

Oczywiście, kilka słów należy powiedzieć o wnętrzu. Genesis luksusowy samochód wygląda z zewnątrz i wewnątrz. Bezpośrednio widoczne duży wyświetlacz oraz zwięzły układ poziomy. Bardzo praktyczne jest przełącznik – To zapewnia maksymalną kontrolę komfortu, gdyż nie wymaga żadnych zakłóceń. W kolejności od dołu do góry umieszczony zegar analogowy, a następnie – monitor systemu multimedialnego i kontroli klimatu. Wszystko wygląda bardzo zwięzłe, harmonijny i elegancki. Jako opcja, nawiasem mówiąc, oferowane panoramiczny dach z szyberdachu. Jest to swoista skórka modelu Genesis.

Samochód, który znajduje się nad zdjęciem, przystojny we wszystkich aspektach. Wnętrze świetnie, bo tylko wysokiej jakości drogie materiały stosowane w procesie wykańczania. Nawiasem mówiąc, fotel dostępny w kilku wersjach (można wybrać kolor skóry, co jest bardziej potrzebne do gustu). naturalne drewno i aluminium wykończenia użyto powrotem w kabinie. Wszystko we wnętrzu tego samochodu jest przemyślany – nawet koszulki do siedzeń samochodowych (z przodu) PSV Genesis wygląda bardzo stylowy i nowoczesny.

A urządzone wnętrze szczegóły, takie jak drzwi, parapety ze światłem i górnej konsoli.

optyka

Pojazd Genesis Coupe (jak sedan) różni się wysokiej jakości nowoczesne układy optyczne. Ahead zainstalowane lampy ksenonowe ze zintegrowanym LED dziennych „hodovok”. Zapewniają one bardzo jasne i precyzyjne oświetlenie. A poza tym, to optyka jest bardzo ekonomiczny! Zużywa minimalną ilość energii. Nawet gdy samochód zbliża się inny pojazd, inteligentny system automatycznie przełącza się na wysokiej belki do świateł. Diody LED tylne są również zainstalowane. Nawiasem mówiąc, optyka są bardzo stylowa forma. Reflektory doskonale podkreślają wyrafinowany wygląd samochodu. To wyraźnie pokazuje przedstawiony powyżej zdjęcie.

Opcje

Potencjalni nabywcy oferowane są również drzwi opcja elektrodovodchikov. Jest on zintegrowany z czujnikami zamek, przez który aktywacja miniaturowych silników elektronicznych. Innymi słowy, te urządzenia całkowicie zamknąć drzwi (w przypadku samochodu pozostawiając je całkowicie zadaszony).

Inna opcja – automatyczne otwieranie pokrywy bagażnika. W przypadku, gdy właściciel stoi za samochodem z inteligentnego klawisza przez ponad 3 sekundy, otwiera bagażnik … on. Bardzo nowoczesna i wygodna funkcja. Po tym wszystkim, w tym przypadku kierowca nie musiał położyć na ziemi i ich bagażu, a następnie podnieść go ponownie.

Dioda „Mgła” jest również dostępny jako opcja. Ich światło może przejść przez bardzo gęstą, nieprzeniknioną mgłą pozornie. I ta opcja powinna być zamawiane – ze względów bezpieczeństwa.

A inna opcja – System AEB. Lub, innymi słowy, autonomicznego hamowania awaryjnego. Żądaną funkcję. Jeśli system zauważy, że odległość od pojazdu jadącego z przodu nagle zredukowana do jazdy / maszyna stoi, reaguje natychmiast – hamulce. Dzieje się tak ze względu na ciągły sygnał chłodnicy czytanie (tu pracuje SCC systemu – Cruise Control), oraz analizy obrazu pochodzącego z kamery systemu śledzenia przystosowanym do znaków drogowych. Na ogół, pożądane jest kolejność taka opcja.

powierzchowność

Co możesz nam powiedzieć o powierzchowności modelu Genesis? Samochód Marka „Hyundai” zawsze był słynny apel swoich maszynach. A jeżeli zwykłe sedany ładny wygląd, co powiedzieć o tych modelach premii jako „Genesis”.

Zwraca uwagę na kracie. Bardzo ciekawy kształt. Kupcy oferują również srebrzysty kolor z chromem lub czarnym. Zdobi na eleganckim logo kaptur, podkreślając wyłączne wygląda na zupełnie nowy „ręki”.

Znacznie bardziej widoczne sprawia repeatera Maszyna „kierunkowskazy”, umieszczony na lusterku wstecznym. Tylne światła przeciwmgłowe emitują czerwone jasne światło. W ten sposób maszyna staje się bardziej widoczny i we mgle, w deszczu lub śniegu.

Kolejną atrakcją – naczynie wykonane w kształcie płetwy rekina. Praktyczne szczegóły można uznać przestrzeń highlight okolodvernogo. Jest ona aktywowana w momencie gdy „Genesis” znajduje się blisko drugiego samochodu. Ze względu na tę cechę, jest to bardziej wygodne, aby otworzyć drzwi.

Wreszcie, tarcze. Alloy stylowy … Są trzy opcje: 17, 18 i 19 cali.

bezpieczeństwo

Innym ważnym tematem, który należy zauważyć uwagę, mówiąc o samochodzie Genesis. Godło „Hyundai” jest sama definicja bezpieczeństwa i jakości. I to jest w istocie.

„Genesis” jest wyposażony w dziewięć poduszek powietrznych. Są z tyłu, z przodu, kolana, a nawet zasłony. Ochrona ze wszystkich stron, innymi słowy.

Są pasy z systemem Pre-Safe pasa. Jednakże, jest on dostępny jako opcja. Ale „smart” są pasy do ich kolejności. Rzeczywiście, w przypadku zwijaczy aktywowanych przez przypadek, człowiek najbardziej ciasno „zablokowany” w fotelu.

Dobrze rozwinięte i aktywny system ochrony pieszych w razie wypadku. czapeczka absorbuje wstrząsy – wznosi się, a nawet jeśli wystąpi kolizja, ludzka głowa jest najmniej uszkodzony.

I jeszcze jako suplement ma HTRAC. Lub, innymi słowy, inteligentnym napędem na wszystkie koła. Jest on aktywowany, gdy maszyna widzi nierówne lub śliskich nawierzchniach. W tym przypadku wystarczy podłączyć przednia oś samochodu, kontrola staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

nowoczesny sprzęt

Pojazd Genesis, którego cechy były bardzo szczegółowe powyżej ma bardzo bogaty zestaw. Weźmy na przykład pojęcie intuicyjne sterowanie. Dzięki niej, mężczyzna prowadzi samochód bez zastanowienia. Interfejs jest bardzo prosty, łączy w sobie wszystko: kierownicę, deskę rozdzielczą, a także regulację foteli i konsolę środkową.

Powrót w samochodzie jest systemem kołowym widzenia, trzy strefy kontroli klimatu, elektrycznie regulowane fotele (wyposażony w wbudowaną pamięć dla 2 kierowców), premium audio system i HUD kolorów, znajdujący się na przedniej szybie. Oprócz tego istnieje system informacji dla kierowcy.

Ale to nie wszystko. Do przydatnych funkcji również powinna zawierać elektromechaniczny „hamulec ręczny”, czujniki parkowania, system wentylacji siedzenia (istnieje również ogrzewanie), jak również klucz-kartę i czujnik deszczu. W ogóle, jak można zobaczyć w „Księdze Rodzaju” ma wszystko, czego kiedykolwiek potrzeba. I to właśnie sprawia, że ten samochód tak popularne i popytu.

koszt

Genesis Nowy model będzie kosztować około 2.330.000 rubli. Koszty mogą się różnić w zależności od kolejności, w jakiej ludzie salon nabędzie samochód. Przy okazji, jeśli chcesz zaoszczędzić, można szukać opcji B / R. Maszyna jest w doskonałym stanie, prawie nowy, ale miasto i do tego zazwyczaj otrzymują znaczne zniżki od poprzedniego właściciela. Na przykład 2014 model z gamy 36.000 kilometrów można kupić za pół miliona rubli. To, w porównaniu do pierwotnej ceny, bardzo tanie.

Pierwsza generacja będzie jednak kosztować jeszcze mniej. Około 700 tysięcy rubli. Ale jest i silnik jest słabszy (2,0, 213 KM ..), a sprzęt jest bardziej skromne. Ogólnie rzecz biorąc, wybór jest już osoba, która chce kupić samochód.