151 Shares 5227 views

Roman Kartsev. Biografia i praca

Wielu milionów wejść publiczność zna i kocha swoje błyskotliwe komiczne monologi „Spotkanie na gorzelni”, „raka”, „Sidorov. – kasjer” Twierdził, na koncertach, publiczność jest „to”. Ludzie namiętnie kocha artystę i szeroko cytowane mu powtórzy.


On stworzył żywe obrazy w filmie: Shvonder ( „Psie serce”), Poplavsky ( „Mistrz i Małgorzata”), Salomon ( „Promised Niebo). Oczywiście, że go znam. Wykonawca Ta Ludowej Rosji, aktor Teatru Miniatur – Roman Kartsev.

Artysta z dużej litery

Urodził się 05/20/1939 w Odessie g. Wszystkie prace Kartseva (obecnie mieszka i pracuje w Moskwie) może być interpretowany jako deklaracja miłości do swego dzieciństwa miasta. W swoim wewnętrznym świecie zajmuje miejsce szczególne odbicie, co widział na ulicach morzem, wesoły ironii doświadczane przez niego i jego przyjaciół. Sekretem sukcesu twórczości artysty – w dogłębne zrozumienie ludzi, w ludzkości. Wydaje się, że jest w jakiś sposób w specjalnym zabawny i ironiczny odzwierciedla cały świat wokół nas. On otrzymuje specjalny prezent: rozmawiać z publicznością zaufania, tak że wszyscy ludzie mówili, że był rozpoznawalny. Dlatego oczy zapalają się, a jego słuchacze, staje się ciepły i szczęśliwy, a jego usta rozciągnięte w uśmiechu.

Roman popyt Karcev jako artysty. Jako niepoprawny optymista, Roman Andriejewicz teraz młodzieńczo promieniuje pozytywną na widza nawet w swoich 76 lat. Ma swój niepowtarzalny charyzmat. Jego motywy są zawsze wyprzedane.

rodzice aktora

Kartsev zaczął zadzwonić później. Ten pseudonim wziął Roman Kats – Odessa człowieka, który marzy o scenie. W jego rodzinie mówił w jidysz. linia matka dziadek służył kantora synagogi (Singer). Podczas okupacji rzymskiej rodziny poniósł ciężkie straty: wszyscy dziadkowie umarli.

Na szczęście rodzice jeszcze żyli. Ojciec przyszłych aktorów Anszel Zelmanovich Kats przed wojną grał napastnik drużyny futbolowej Tiraspol. Z jego Roman Karcev przyjął miłość do piłki nożnej. Być może wojna została zapisana przez dobrego przygotowania fizycznego. Los opiekował się nim. Miał szczęście uciec z nazistowskich obozów koncentracyjnych śmierci. Był w stanie wrócić do domu dopiero w 1946 roku po zwycięstwie nad hitlerowskimi Niemcami został wysłany na wojnę w Mandżurii. Ojciec dalej pracował jako trener.

Pełna nazwa Mama Romana – Fouksman Sur-Lay Ruvinovna. Pracowała jako kontroler TCI w fabryce obuwia, był organizatorem stroną. W czasie wojny Roman Kartsev i jego brat, wraz z mamą zatrzymaliśmy się w Omsku. Oni wrócili do Odessy, czekając na uderzenia: obudowa rodzina była zajęta. Chronione przez krewnych. Było tłoczno i głodne. Życie rodzina wróciła do normy, gdy ojciec wrócił.

stając się artystą

Po szkole, Roman pracował w fabryce odzieży pracowników. Jego pasją był klub dramat w Mariners Club. Amatorskie aktor zauważył aw 1960 odbyła się w teatrze „Parnas-2”, gdzie grał pod nazwą, która jest teraz na ustach wszystkich.
W teatrze, poznał ze swoim partnerem scenie Victor Ilchenko. Dwa lata później, utalentowanych współpracowników wzrosła z Odessy do Arkadiyu Raykinu Teatru Miniatur.

Arkady Isaakovich było wiele nauczyć! W swoim zespole pracowali ich rodaka, utalentowanego autora Miniatures – Mihail Zhvanetsky. Dowody uprawiane poziom artystyczny tandem twórczy Karcev-Ilchenko był udział w Konkursie artystów All-Unii w 1969 roku chcieli się rozwijać. Jednak Arkadij wolał zachować młodych talentów w ryzach, był autorytarny administrator.

W 1970 roku, aby uciec spod skrzydła pana do jego rodzinnej Odessie, zorganizował teatr miniatur Mihail Zhvanetsky, Wiktor Ilchenko i Roman Kartsev.

Biografia człowieka, który nosił nazwisko Roma Katz zmieniły się diametralnie. Młodych myślących, oczywiście, było wiele trudności. W pewnym sensie łatwiej było za Arkadij, łatwo rozwiązuje wszystkie problemy społeczne z jego asystentów. Ale teraz Roman Karcev zbudować swój własny los.

Patrząc w przyszłość, możemy powiedzieć, że dziesięć lat później twórcze Odessans którzy osiągnęli uznanie, powrócić do Moskwy i ponownie wykonać na scenie głównej teatru miniatur kraju.

godny filmografia

Karcev marzy o kinie poważnie pracował na jego umiejętności aktorskie. Dowodem na to jest koniec 1972 roku Wydziału Aktorskiego GITIS. I zajęło świat kina! Jego film zaczął z taśmą „trudny dzień – poniedziałek” i obejmuje ulubionych ludzi kinoraboty „Magic Voice Gelsomino”, „Drayman i król”, „Psie serce”, „stary koń”, „przewidywanie”, „Promised niebie”. Winien jest gra z najlepszych artystów: Valentine GAFTA Leah Ahidzhakovoy Oleg Basilashvili.

Przyzwoitość Roman A.

Później będzie on ocenić jego ustanowienia. Jest on niezmiernie wdzięczny inicjatywy partnerskiej jego (niestety nie żyje) Victor Ilchenko. To był jego pomysł, aby przejść do Raikin. Karcev podziwia Arkadiem Isaakovichem, przez siedem lat, wychował dwóch aktorów-amatorów Odessa prawdziwych artystów. I, oczywiście, odpowiednio ocenić rolę swego przyjaciela, niestrudzony generatorem twórczych pomysłów i świetnych piosenek – Michael Zhvanetskogo. Roman Kartseva wydają się nigdy nie zapomnę ludzi, którzy pomogli mu na różnych etapach życia.

On jest dobrym ojcem rodziny. Jej tył jest teraz obecna żona Viktoriya Pawłowna Kassinskaya, córka Elena Kassinskaya, syn Paul Cassino. Tam wnuki: Leonid dzieci i Nick (Helena).

zamiast wniosku

Tak jak poprzednio, prace Roman mieszka Karz. Zdjęcia zrobione go przy biurku przez przypadek. Po tym wszystkim, oprócz aktorstwa, uznany mistrz miniatury i charakterystycznych części bitowych są teraz również z powodzeniem pisanie książek. Oczekuje się autobiograficzna powieść pierwszego autora „Little, suche i Writer”. (Nie trudno się domyślić, kim są w tytule). Druga powieść, „miałem Chaplin” wprowadza nas do wewnętrznego świata rzymskiego Andriejewicz.

Należy uznać, że obie książki są popularne. Być może ze względu na zdolność autora do osiągnięcia sukcesu w ich pracy. Wyjaśnił, że postrzega się raczej, pisarz i aktor improwizując na papierze. I znawcy jego talentu, że improwizacja Kartseva trudne do pokonania.