312 Shares 9671 views

Renault: Drugie Narodziny stare legendy

Renault Group, która jest obecnie znany każdemu, zaskoczył wszystkich swoim nadchodzącym nowość Renault Alpine A110-50. Nowy model został przedstawiony w Grand Prix w Monaco, 50-lecia legendarnej marki Alpine Berlinette, który jest dobrze znany w Europie wśród modeli w swojej klasie.

Producenci samochodów chcą to pokazać zaskoczyć nie tylko publiczność Grand Prix, a prasa, ale także dla wszystkich właścicieli samochodów. Co tu jest niezwykłe? A niespodzianką jest, że ten samochód jest bardzo kontrastowe wyróżnia się spośród wszystkich wersjach zwykle produkowany przez Renault Sport. Ten niezwykły samochód z liczbą tych, którzy nie noszą bagaż i nie wiem w jaki sposób powolny i nudny do jazdy w ruchu miejskim. Samochód posiada sportowe zawieszenie dostrojone, mocny silnik, ciało sportowego i nadmierne ambicje. Napęd na tył samochodu, silnik posiada centralne położenie. Od tego samochodu po prostu nie udało mi się zrobić nudny samochód miejski, nie spróbować.

Orientacyjny sprawdzić model na torze Formuły 1 w Monte Carlo, uchwycił ducha publiczności widzów. Kontrola wykazała, że Renault jest rzeczywiście przeznaczony ożywić legendę popiołów, i że firmę będą walczyć o zwycięstwo do końca.

Konstrukcja ramy wykorzystuje najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania inżynierskie. Z tego i innych nowych elementów modelu, ponieważ przypomina samochód przyszłości. Deweloperzy są pewni wygranej pierwsze miejsca we wszystkich istniejących ratingów samochodu. Projekt tego samochodu nie jest bardzo dużo Bouncer od zwykłej rutynę, to jest dość zrównoważone i ekologiczne. Jest oczywiste, że przez długi czas i ciężko pracował, aby modelu.

Projektanci chcieli stworzyć nie tylko sportowych Renault Alpine z naklejką i uczynić go godnym samochodu wyścigowego. Naturalnie, firma Renault planuje finansowo korzystać z nowego projektu. Zostanie zwrócona , jeśli inwestycje, czy będzie taki sam zysk, który przynosi inne projekty, czas pokaże.
Od starej dobrej A110 w nowym modelu Renault, pozostawiając tylko niebieski kolor, zaokrąglone kształty, duże koła i tylny spojler, który jest prawie nic. Firma stworzyła coś nowego, zamiast próbować przerobić stary.

Ten model ma trochę zbyt zaokrąglone, jak Berlinette, wyrażając trzy podstawowe zasady polityki projektowania Renault: prosty, zmysłowy i przyjazny.
Model pośredni przed A110-50 miał podobną koncepcję DeZir, który był wystawiany na Auto Show w Paryżu w 2010 roku. Jednakże, zgodnie z inżynierami samochodów, najnowszy model jest najbardziej obiecujący projekt.