591 Shares 9165 views

Ser na sernik

Korzyści i smak sera, jednak. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej popularnych produktów mlecznych. Ponadto, ser jest również wszechstronny – kanapki z pysznym plasterek fermentowanych produktów mlecznych mogą być spożywane na śniadanie, wziąć na drogę do pracy. Rozpieszczona i może ludzie, którzy są na diecie – białko ser (i jej tego produktu więcej niż w mięsie) jest prawie całkowicie wchłaniany przez organizm, ser kalorii niskie. Aby przygotować wszystko według zasad, konieczne jest, aby wiedzieć, składniki i jak je połączyć.


Co jest potrzebne do sernik ser? To pytanie, oczywiście, nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Więc jak wybrać ser? Regały magazynowe są wypełnione różnego rodzaju odmian, ale jaki rodzaj sera jest idealna do kanapek i jaki jest najlepszy ser na sernik?

Istnieje kilka sprawdzonych porad, które pomogą Ci kupić smaczne i jakości produkt – ser na sernik, który musi być bardzo starannie dobrane.

– Kup ser jest lepszy w dobrych sklepach. To niekoniecznie muszą być drogie sklep ser z kilku odmian – wystarczy skorzystać z usług sprawdzonej sieci supermarketów. Zmniejszy to ryzyko kupując niskiej jakości produktu.

– Niestety, w dużych sklepach można znaleźć towary ważność. Pilnować terminu ważności, daty produkcji i pakowania. Lepiej jest nie do nabycia cięć – mogą być wykonane z nieświeży klasach, a po prostu zawierają dużo szkodliwych bakterii.

– Należy zwracać uwagę na miejsce przechowywania serów. To musi być „osobisty” dział. Sery mają tendencję do łatwo wchłaniają otaczający zapachów, utrzymując je na półce obok co niektórzy wędzonki niedozwolone.

– Wiele rzeczy można powiedzieć koloru sera. Żółty ser daje karoten. Okaże się w trawie, co jedzą krowy. W związku z powyższym, jeśli ser jest wykonana w zimie – kolor to będzie słabszy. Jeśli kolor produktu jest bardzo lekki, możliwe jest, że zwiększona zawartość soli lub niskiej zawartości tłuszczu ser wytwarzany z mleka.

– Spójrz na obrzeżach sera – nie kruszy się lub pękać. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, wówczas podstawą do sernika nie będzie działać.

– Poczuj smak sera. W żadnym wypadku nie kupują produkt o zapachu amoniaku. Jeśli produkt jest pakowany w folię, należy dokładnie zbadać go – ser w lepkiej i mokrego filmu jest także lepiej wrócić z powrotem na półkę.

– W niektórych supermarketach mają okazję spróbować sera przed zakupem – należy go używać. Nawet mały kawałek produktu pozwoli Ci zorientować się, czy go kupić.

– Zbadać etykietę i skład. Ostatnio duża liczba „produktem serowym” – sera, który składa się z dużej części tanich składników ziołowych.

Teraz zobaczmy, co jest najbardziej odpowiednie dla klasy kanapkę? To, oczywiście, podobnie jak ser na sernik, to tylko twój smak.

Odmiany najlepiej sprzedających się „rosyjski” i „Kostroma”. Te twarde sery podpuszczka, znane wielu z jego dzieciństwa, przyciągane przez dobrego smaku i niskiej cenie.

Najlepiej nadaje się do kanapek półstałe odmian – „Cheddar”, „Dutch”, „Emmentaler”, „Edam”.

„Mozzarella” i „Feta” – sery, które wyglądają jak twaróg może również cię zadowolić. Wspaniałe kanapki mogą być przygotowane przez zmieszanie „Fet” z zieleni i rozprowadzać masę na kromki chleba lub tosty.

Na gorące kanapki trzeba znaleźć dobry odmian topnienia – „Gouda”, „ser”, „Mozzarella”. Nie używaj serek do sernika. Jego konsystencja, niestety, nie pozwala osiągnąć doskonały wygląd produktów, a kanapka nie wyjdzie tak, jak oczekuje się z nim zobaczyć. A co najważniejsze – zobacz szczegóły na opakowaniu, w szczególności daty ważności. Jest to ważne dla wszystkich produktów, nie tylko dla sera.

Pyszne masz wybór!