510 Shares 7795 views

Śniadanie z miłością: Kiełbasa w formie jaj z sercem

Jak niewiele wysiłku trzeba zrobić, aby zadowolić kogoś bliskiego! Czasami wystarczy kwiat, balonu lub prosty przytulił do dodatniego ładunku na cały dzień. I do spłacenia trochę większą uwagę na śniadanie. Zwykła kiełbasa w formie jaj z serca i wywołać uśmiech do powiedzenia na temat swoich uczuć. Jak gotować? Przepis jest prosty, a czas spędzony jedną małą rzecz. Trzeba zrobić tylko trochę wyobraźni i kuchnię, wolne od innych ludzi. Następnie dostać się do pracy!


Najbardziej popularne śniadanie

Nieubłaganym statystyki pokazują, że pierwszy posiłek często nie jest oryginalny. Niektórzy ludzie, którzy troszczą się o swoje zdrowie, gotować owsiankę na śniadanie. Ci, którzy są późno do szkoły, pracy, kosztujących kanapki i kawę. Jeśli masz trochę czasu, to jest przygotowanie jajecznicy i gotowane kiełbasy. Ta ostatnia opcja nie jest klasyfikowana jako zdrowej diety, ale także absolutnie szkodliwe nie nazwać. Jaja – źródłem białka i tłuszczu. Jak hot dogi, zwłaszcza jeśli są one naturalne. Jeśli nadużywają tej władzy i połączyć jajka z kiełbasek rano i wieczorem, istnieje ryzyko, aby lepiej, ale takie połączenie wyłącznie do porannego posiłku jest nie tylko smaczne, ale także pożywne. A jeśli masz twórczy, danie jest też romantyczny. W tym celu najlepiej nadaje się smażone kiełbasy w sercu.

Czy muszę mieć powód?

Zazwyczaj rodzina przygotowuje śniadanie kobietę, a ona stoi zestaw wyzwań, wśród nich – do paszy, pobudzać, by zadowolić smak żywności i są zainteresowani w zastosowaniu. Ten ostatni punkt jest szczególnie ważne, jeśli są dzieci w rodzinie. W związku z powyższym, w celu świadczenia kobieta śniadania może w końcu stać się rutyną. Z tego punktu widzenia, mężczyzna w kuchni może być wirtuozem, jak wydaje się tu na własną rękę! Dlaczego w tych rzadkich chwilach nie zadowolić ukochanego oryginalne śniadanie, Kojima może być kiełbasa w kształcie serca jajko? Czy muszę mieć powód? Oczywiście, miło jest, gdy człowiek przygotowuje tematyczne śniadania, ale w rzeczywistości, powodem nie jest obowiązkowe. Spójrz w lodówce jeśli jest kiełbasa i jajka, to jest argumentem w celu przygotowania romantyczny posiłek. Jajecznica z kiełbasą sercu – to proste danie, znane wszystkim i win-win. Tuż przed gotowaniem, upewnij się, że połowa nie stosować się do diety wegetariańskiej!

rozpoczęła proces

Będziesz potrzebował długiej kiełbasy. Ilość zależy od wielkości naczynia i liczby części. Jeśli planujesz romantyczny posiłek dla dwóch, wtedy wystarcza na dwie kiełbaski. przygotować także jajka, kurczaka lub przepiórki. Do dekoracji potrzebne śwież, pomidorów, czosnku i cebuli. Dodaj przyprawy do smaku i smażyć z zastosowaniem konwencjonalnych oleju roślinnego.

Tak, jak gotować jajecznicę w sercu kiełbasy? Noża dokładnie cięte kiełbasy wzdłuż pozostawiając końcówkę połączoną. Teraz owinąć serca, a końcówka z Immolate wykałaczki.

Nadszedł czas, aby przygotować się na patelni. Podgrzewanie go i wlać olej. Nawiasem mówiąc, potrawa może być gotowane w piekarniku, jeśli, na przykład, tłustych zakazane lub swoją połowę dietetyków. Centrum napełniania kiełbas jajko. Teraz dla ozdoby. Pomidory pokroić w pierścienie. W osobnej patelni simmered posiekaną cebulę i czosnek. Zazharku połączyć z pomidorami, doprawić przyprawami i umieścić mieszaninę do jaj. Przykryć garnek pokrywką i gotować na średnim ogniu, aż żółtka i biały nie jest piec. Tu i gotowy smażone kiełbaski w sercu. Przepis jest tak prosty, że nie wymaga to absolutnie umiejętności kulinarne. Kiedy służąc można posypać tartym serem serwująca dania.

Niuanse gotowania

Są pewne tajemnice, które sprawiają, że potrawy smakują bogatsze. W szczególności, przed wlaniem jajo należy podsmażyć kiełbasę w maśle z obu stron. Dzięki takiemu podejściu, w postaci kiełbasy z jajkiem serca jest złoty i bardzo apetyczny. Nie zapomnij, że trzeba przy stosowaniu usunąć wykałaczki, które mocuje końce kiełbasek. Jeśli trzymać się zdrowej diety, nadmiar oleju może być oddzielone – serwująca dania rozłożone na papierową serwetkę, a dopiero potem na talerzu. Bez kiełbasy dekoracji w formie serca z jajkiem przekąska jest spektakularny, ale nie oddzielne danie, więc posiekać świeże warzywa i zioła. Więc śniadanie nie tylko urocza, ale również bardzo pożywne. Bon appetit!