111 Shares 953 views

Gdzie i jak złapany karasie złoto?

Kiedy ludzie mówią o złocie, mamy na myśli wysoką cenę i nieskazitelną urodę. Te cechy w pełni spełnia złote karpie. W przeciwieństwie do srebra brata, robi duże wrażenie na jego rybak złowił, zwłaszcza gdy ryba ma mniejsze lub większe rozmiary. Ten przystojny z zaokrąglonym, wydłużone ciało, pokryte dużymi złotych łusek, z błyszczących czerwonych płetw nie będzie obojętny nie zostawić jednego rybaka.

Gdzie można złapać?

Karas złoto kocha cichej płytkiej wodzie. Jak w przypadku każdej ryby z rodziny karpiowatych, konieczne jest, aby złapać u porośnięte trzciną i sitowie obszary przybrzeżne o mulistych dnach i glonów. Na rzece jest zwykle przęsła i sąsiednie jeziora zalewowe.

Haczyk?

Jak wspomniano powyżej, złota karp są zwykle przechowywane w płytkiej wody w pobliżu brzegu, ale zazwyczaj odnosi się do określonej małej i średniej wielkości. Duże ryby kochają głębię, a stamtąd można złapać go za pomocą podajnika lub niskich kosztów „dalnyak”. Do łowienia z brzegu całkiem zwykłych długich wędzisk teleskopowych.

Kiedy haczyk?

Późnym wieczorem o zmierzchu lub o świcie rano jest zazwyczaj najbardziej produktywny rybackiej. Karaś duży rozmiar zazwyczaj gryzą w tych okresach. Mniejsze jednostki nie pereborchivy do porze lunchu i dziobać przez cały dzień. Sugeruje to proste rozwiązanie: w zachodzie słońca rano i wieczorem konieczności używania narzędzi dennych ( „zakidushku” lub podajnika), a reszta wędki do połowu. Oczywiście, ideałem jest dobry do połowu jednocześnie na oba rozwiązania.

Kompozycja przynęty

Goldfish wymagają drogiego przynętę. W skład jego przysmaków są: frezowane prażonym słonecznikiem, bułkę tartą, proszek waniliowy i mleko w proszku. Wszystko to musi być dodana do gotowanych lub po prostu pozbawiony kaszę perłową. W skrajnym przypadku, można skorzystać z jednej i jęczmieniu, ale pre-roll w bułce tartej do jego ziarna nie sklejają się ze sobą i wokół siebie niewielką chmurę przechowywane mętny.

Używane przynęta

Brak szczególnych zawiłości nie są konieczne. Karaś złocisty wielki zgryz na ćmy i robaka. Jednakże, taki jak przynęta nie tylko Karasu może wkraczać w jej okoń, lub najgorsze, kryzę. W tym przypadku, przynęta będzie musiał zmienić na ciasta, jęczmienia lub larw. Złoty karp ma tajemnicę: że ma wielki szacunek dla smaku miodu i dlatego ma sens gotować jęczmienia, dodając do wody trochę miodu. Można również dodać je do zbiornika, gdzie zboża zaparivat. Ciasto przygotowuje się z mleka z mąki pszennej. Dobrze jest dodać cukier waniliowy i nierafinowane oleje roślinne. I poniżej widać, że wygląda jak złoty karp. Zdjęcie pięknie oddaje blask jego „szlachetnych” skalach.

Dla tych, którzy są zaangażowani w hodowli ryb

Karas złoto – bardzo wybredna ryba, łatwo transportu niekorzystne warunki środowiskowe. Można żyć w wodach kwaśnych z minimalną zawartością tlenu. Często pozostaje jedynym przedstawicielem ichtiofauny w „Dirty” akwenie. Ryba ta jest przedmiotem hodowli ozdobnych i bardzo popularne w Japonii. Razem wyróżnić ponad sto odmian złoty karp, różniących się długością i kształtu ciała, a także wszelkiego rodzaju przydatków, płetwy rozmiarach i kolorach. W ogóle, złote gatunki karpia ponad jakichkolwiek zwierząt na naszej planecie.