509 Shares 5199 views

Woblery „Kosadaka Ion”: przegląd modeli i opinii

Sukces rybołówstwo w dużej mierze zależy od właściwego doboru narzędzi. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę warunki zbiornika, zachowania i cechy każdego rodzaju ryb. Japoński koncern „Kosadaka” wytwarza ogromną liczbę różnych przynęt. Różnią się one w kilku cechach. Taka różnorodność pozwala wybrać odpowiednią opcję dla każdego rybaka.

отличаются высоким качеством и уловистостью. Prezentowane woblery sale „Kosadaka jonowe” są wysokiej jakości i catchability. Jak wybrać odpowiednią przynętę pod warunkiem, pomoże zrozumieć koËcówek doświadczonych rybaków.

producent

Japońska firma „Kosadaka” ukazał się na rynku krajowym narzędzi połowowych stosunkowo niedawno – w 2010 roku. W tym czasie producent zyskał z dobrej strony. известны своей уловистостью. Prawie wszystkie woblery „Kosadaka Ion” są znane z ich catchability.

Japońska firma jest znana w całej przestrzeni poradzieckiej. Produkuje również wiele przynęt. W formularzu znajdują się w klasie kilku drobnych ryb. Crankbaits mieć wydłużony korpus i małym rozmiarze ostrze. Najczęściej są one wykorzystywane do okablowania tvichingovoy.

Tworząc swoje modele przynęt „Kosadaka” werbuje pomocy wybitnych wędkarzy zawodowych. testują nowych przynęt, modyfikować je. Dzięki takiemu podejściu reprezentowane wciągniki charakteryzują się wysoką catchability, są bardzo popularne wśród rybaków krajowych.

Funkcje przynęt

представленные в различных источниках опытными рыболовами, свидетельствуют о высоком качестве подобных приманок. Recenzje „Kosadaka Ion”, prezentowane w różnych źródłach przez doświadczonych wędkarzy, świadczą o wysokiej jakości tych przynęt. Różnią się one w licznych zalet.

Japońska marka opracowała gamę modeli o różnych Crankbaits warunków połowów. Każdy klient może wybrać optymalną długość przynęty i kolory dla połowu niektórych gatunków ryb.

woblery teksturowane ciało. Oczy objętościowy holograficzne typu. Daje to przynęta naturalny wygląd. Komora wewnętrzna tworzy odpowiednie dźwięki, które przyciągają ryby drapieżne. Warstwa wierzchnia jest bardzo silna. Chroni przynętę ostrych i mocnych zębów drapieżnych mieszkańców stawu. Wbudowany system magnetycznego pozwala zoptymalizować równowagę podczas księgowania.

różnorodność

предназначены для различных условий ловли. Woblery „Kosadaka jonowe” przeznaczone do różnych warunków połowu. Są pływające, zatapiając odmiany. Niektóre modele woblery odpowiednie dla każdego rodzaju ryb. Wyróżniają się one wykazu cech.

Jeśli planują złapać daleko obsadę, należy wybrać japoński przynęty. Mają wbudowany system magnesów. Jest on odpowiedzialny za zakres i dokładność rzutu. Jest to bardzo ważne, gdy ryba jest ostrożny. Do łowienia z brzegu to doskonały design wobler.

Do połowu na wielkiej głębokości używanego sprzętu z powłoką holograficznym. Są one widoczne w ciemności lub mętną wodę. Ryby nie pozostawiać bez uwagi tych przynęt. Drapieżne ryby również dobrze reagują na hałas generowany przez minnow. Specjalna konstrukcja komory szumów pozwala przynętę do zwrócenia uwagi drapieżnika.

zalety

имеют ряд преимуществ перед аналоговой продукцией конкурирующих брендов. Woblery „Kosadaka Ion” ma kilka zalet w stosunku do produktów konkurencyjnych marek analogowych. Japońska firma posiada rozległą wiedzę na temat tworzenia odpowiedniego biegu. Czas pracy dostaje w wymianie doświadczeń z czołowych sportowców w profesjonalnym wędkowania. Dla każdych warunkach „Kosadaka” rozwija maksymalną przynętę catchability.

W porównaniu z produktami innych producentów, japońska firma dostarcza na rynek skrzyni biegów stosunkowo niedrogie przynęt. To udaje się obniżyć koszty dzięki specjalnemu podejściu do organizacji zamówień materiału. Firma współpracuje bezpośrednio z dostawcami. Materiał na swoich woblerów „Kosadaka” kupuje w dobrej cenie. Ma to pozytywny wpływ na koszty produkcji.

Cykl produkcyjny, siedzibę firmy z wyraźną organizacji. Pozwala również produkować konkurencyjne produkty wysokiej jakości po niskich cenach.

modele ocena

Japońska firma produkuje wiele różnych rodzajów przynęt. Obejmują one kilka serii. Kiedy oznaczenie występuje Litera F, przynęta ta odnosi się do typu pływającego. Litera S oznacza opadania przynęty.

Również obecny w ilości oznakowania. Odnosi się do przynęty długości korpusu. ». Największym jest „Kosadaka Ion 130”. Najmniejsza długość ma Wobler z numerem 30.

Rybacy w naszym kraju nabyć niemal wszystkich odmian przedstawionych przynęt. Jednak najbardziej popularna seria XS. To zajmuje pierwsze woblera z 70S oznakowane. Jest to najczęściej kupił modelu. To jest po 55S i 90F przynęty. Również rybacy często podejmują odmiany pływających 32, 110 i 130. Długość woblera należy dobierać w zależności od rodzaju ryby. O kopie trofeum wybrać największe przynęty.

szczupak

Doświadczeni rybacy złapać szczupaka za pomocą wirowania. Dla tej firmy drapieżników „Kosadaka” opracowała wiele rodzajów przynęt. ». Jeden z najbardziej stabilnych woblery na szczupaki to „Kosadaka Ion 90F». Charakteryzuje wpuszczana do licznika. Najlepszy wynik to wobler wskazuje wyrwać rodzaj okablowania. Wyporu jest niewielka. Zaleca się dwa-sekundowa przerwa. Możliwe jest również zastosowanie jednolitego okablowanie.

Połowy szczupaka jest ważne, aby rzucić przynętę i dokładnie tyle daleko. Przedstawiony model pozwala dostarczyć przynętę do wybranej lokalizacji na stawie.

Należy zauważyć, że prezentacja przynęty konfiguracji został skopiowany przez wielu producentów. Jednak, aby osiągnąć oryginalne cechy praktycznie nikt nie mógł. Ich catchability gorszy model japońskiego producenta.

okoń

70, 32. В зависимости от размера предполагаемой добычи необходимо правильно подобрать размер воблера. Zastosuj „Kosadaka Ion” przynęta na okonia 55, 70, 32. W zależności od wielkości oczekiwanej produkcji jest konieczne, aby wybrać odpowiedni rozmiar woblera. Wychodząc na stawie, trzeba mieć kilka odmian przynęt. Będzie wybrać najlepszą opcję.

kilka serii „Kosadaka” służy do łapania karmazyn. Pozwala to wybrać przynętę zgodnie z preferencjami rybaka. Kształt każdej przynęty jest doskonały. Ona szlifowane, dopracowane, dostosowane zgodnie z warunkami tej ryby. To pozwala łatwo wyodrębnić okoń z wody nie przedstawia żadnych przykrych niespodzianek.

Przeciętne rozmiary tonącego minnow dają dobre wyniki, gdy bas wolą progonistye postaci przynęty. Może być podawana jednocześnie z dala od brzegu. Inne gatunki rybka tutaj nie może rzucać.

Zander

Połowu sandacza najlepiej o świcie lub nocą. W tym czasie on pływa blisko brzegu lub idzie na mieliźnie karmienia. Jednak w niektórych przypadkach, sandacz może złapać na okablowanie przyrządu w głębokich dziuplach. W tym przypadku lepiej wybrać różnorodne biegów zatonięcia.

и 70. Чаще всего приобретают серию XS или DD. Jednym z najbardziej popularnych przynęt dla sandacza jest wobler „Kosadaka Ion” 90 i 70. Najczęściej nabyć serii XS lub DD. Pierwszy typ przekładni jest przeznaczone do połowów nocnych. Grać w tę woblera nie jest bardzo aktywny. Jego okablowanie musi być bardzo powolne.

DD serii zaglubit umożliwia przynęty do 4 m. W ten sposób oblovlivayut spiętrzone i krawędź bliższą. Opublikowania w tym przypadku może być dowolny. Doświadczeni rybacy twierdzą, że ten bieg jest lepiej nadaje się bez pośpiechu, jednolite okablowanie. W tym przypadku można zrobić mały przystanek.

kleń

Ten gatunek ryb jest najbardziej wymagająca forma przynęty. Ponadto, aby przewidzieć, jakiego rodzaju klenie będą zwracać większą uwagę z góry jest prawie niemożliwe. Rybak musi wziąć do zbiornika wodnego kilku odmian przynęt. представляет множество различных моделей для ловли этой рыбы. Dlatego „Kosadaka Ion” jest wiele różnych modeli do połowu tej ryby. Czasami zmiana krótkim, grubym kształt woblera na bardziej wydłużony daje fenomenalne wyniki. Osiągnąć catchability stosując zmianę przynęty jest możliwe nawet przy braku ryb.

Podczas połowów kleni stosować woblery serii XS i XL. Najbardziej popularny rozmiar to długość 32. Można jednak wybrać inne odmiany. Kupując sprzęt należy brać pod uwagę głębokość zbiornika. Powinien on być na tyle duży. Przynęty do połowu kleni zlew do dużych głębokościach.

stosuje się również do pływające przynęty. W niektórych przypadkach konieczne jest do połowu na wodach w pobliżu, takich jak pod zwisającymi gałęziami krzaków. Lekkie przynęty z 32 ważyć tylko 2 z nich nie wyrzucić. Ale idealnie pasuje do najbliższej wędkowania.

trofeum ryb

и 130. Это тяжелые, крупные приманки. Przynęty do połowu ryb trofeum używany „Kosadaka Ion” 110 i 130. Jest to ciężka, duża przynęta. Są one używane przez doświadczonych rybaków podczas połowów z łodzi, łodzi lub brzegu.

Głębokie szczupak aktywnie gryzienie od wielkości przynęty od 90 do 130. To powinna być wybrana z tego gatunku opadania przynęty. Mają duże ostrze. Pozwala to pominąć przynęty głębokości 6 m.

Odmiany pływające są wybierane do trollingu lub uchwycie. Z ich pomocą możliwe jest, aby wydobyć wodę z dużego drapieżnika. Jedną zaletą zapewnioną przez dobór przynęty jest jej poziom zanurzenia. można kupić różnorodne zatonięcia lub pływających, jeśli jest to pożądane.

Dobór kolorów

могут иметь различную расцветку. Minnow „Kosadaka Ion” może mieć różne zabarwienie. Naukowcy odkryli, że ryby w wodzie nie rozróżnia kolorów i odcieni. Dlatego skuteczność przynęty łowienie jest niezależna od jego koloru. Jednakże, kolor może być ważnym czynnikiem w większości rybaka.

Jeśli okablowanie powierzchnia jest lepiej, aby dać pierwszeństwo jasne woblery. Są one widoczne w oddali. Wybór koloru zależy od preferencji smakowych rybaka.

Dla głębinowe lepiej kupić model, który może odbijać światło. Mogą one być wyraźnie widoczna w mętnej wodzie na głębokości. Ryby zauważy podobnych obiektów. W tym przypadku można osiągnąć wysoką catchability, ryby się wylądować okaz trofeum. Dla nocnych połowów, można wybrać model z powłoką fosforową. Są one wyraźnie widoczne w ciemności.

negatywne opinie

, которые оставляют опытные рыбаки, в большинстве случаев положительные. Recenzje woblerów „Kosadaka Ion”, które pozostawiają doświadczonych rybaków, w większości pozytywne. W niektórych przypadkach, były pewne problemy z trójniki, które są dostarczane z korby. Zalecane są natychmiast zmienić na bardziej solidnych i pikantnych odmian.

W niektórych przypadkach niska catchability związane z niewłaściwym wyborem przewodów lub wielkości rozwiązuje serii. Prawidłowe Minnow stanie złapać niemal każdej ryby. Jednakże, jeśli rybak nie uwzględnia warunków połowu w danym zbiorniku, może uzyskać niską połowu.

Razlovit nowe narzędzia nie zawsze jest możliwe w pierwszym rejsu. Być może trzeba będzie trochę czasu, aby spróbować zwrócić uwagę drapieżnika różnych przynęt. Szczególnie kapryśna Uwzględniono kleń. W tym samym przynęty na sprawdzonej zbiornika nie można ignorować. Dlatego też zaleca się, aby zaopatrzyć kilka odmian przedstawiony crankbaity.

pozytywne opinie

Pozytywne opinie w lewo o japońskich rozwiązuje doświadczonych rybaków. серии XS можно ловить окуня в больших количествах. Tak więc w „Ion Kosadaka” 70-seria XS może złapać okonia w dużych ilościach. I wiele rybacy twierdzą, że za pomocą tego sprzętu udało się w pierwszym rejsu.

wędkarstwo Tvichingovoy można wyłowić na brzeg szczupaki i okonie. Jednocześnie używane Rozmiar 35 serii XS. Gdy wielkość pomocy 55 rybaków udało się złapać środkowy okonie i szczupaki o wadze do kilograma. Na to samo dotyczy szarpnięć prowadzącego. Dla ruchu jednostajnego ryb ignorowane przynętę.

Na ryby big przynęt gryźć rzadko. Ale z ich pomocą możliwe jest, aby wyodrębnić naprawdę dużą rybę. Najlepiej jest korzystać z tych przynęt w późnym latem lub wczesną jesienią. W tym czasie ryba ma czas, aby osiągnąć znaczne rozmiary.

Z pomocą warunkiem bieg był w stanie złapać wiele innych gatunków ryb, takich jak pstrągi lub IDE. Najczęściej używane do tych celów, seria XS, rozmiar 55. najbardziej pozytywne opinie złożone woblery uzyskane przez jerk prowadzącego. Doświadczeni rybacy zaleca się stosowanie różnych taktyk.

Rozważmy funkcje biegu japońskiej marki „Kosadaka”, można wybrać odpowiedni różne dla różnych warunków połowów. Łapanie wydajność, jakość i cena tych przynęt uczynić je popularne wśród doświadczonych rybaków w naszym kraju.