570 Shares 4883 views

Jesienne polowanie kaczki – kiedy pisklęta rosły mocniejsze

Jesienne polowanie na kaczki jest najczęstszym rozwiązaniem dla tych, którzy trzymają karabin nie jest tak dawno temu. Ten ptak żyje głównie w wodach słodkich, szczególnie w stagnacji i porośnięte trzciną lub trawy. Pisklęta wykluwają się w jej wiosną. Dlatego jest ona oficjalnie upoważniony polowania jesienią na kaczki. 2013 było bardzo gorąco, więc uzasadniony strzelanina rozpoczęła się pod koniec sierpnia i trwała do samego końca listopada. W tym czasie młode ptaki hodowane silniejsza.


Duck – bardzo ostrożny i szybko latający ptak, który nurkuje i dobrze. W dzień ukrywa, aw nocy przychodzi do bardziej otwartej przestrzeni, latające żerują na polach zboża.

Jesień kaczka polowanie zaczyna się o świcie. Po linienia kaczory nosić strój weselny, a młode lasy są na skrzydle. W tym czasie, kaczki zrobić codzienne loty z miejsc dnevki do paszy i vice versa. Dnyuyut są one trudne wody, w gąszczu trzcin i cattails. Na wieczór słońca i mogą latać na długich stawach lub obszarach, w których już jedzenie. Wcześnie rano wrócimy, zawsze zachowując tą samą trasą. Dlatego też, nawet doświadczeni myśliwi mogą łatwo przewidzieć ich wygląd i mieć czas na zajęcie stanowiska. Czekają na lepsze ptaków w wodzie, gdzie są one w ciągu dnia, jak również w miejscach żerowania i lotów.

Otwarcie jesiennej polowanie na kaczki na początek zwiadu. Wyznaczanie trasy lotu ptaków i dogodne miejsca do zasadzki czyni strzelanie możliwie dobychlivym. Jeśli to możliwe, to jest bardzo pomocne, aby zorganizować skradok mający otwarty górny, do wypalania we wszystkich kierunkach.

W trzciną lub szuwarów jest potrzebne takie schronienie.

Generalnie, kaczki jesień polowanie z skradok trudniejsze, ponieważ muszą być ustawione z góry i nie ma gwarancji, że mogą pojawić się kaczka. Czasami osoba siedzi w schronie cały dzień.

W związku z tym, większość jesienią kaczki myśliwskich prowadzi psa. Metoda ta jest stosowana zwykle wskaźniki do takich gatunków jak kurtshaar lub drathaar oraz z spaniel lub Husky.

Ponieważ kaczki zazwyczaj nie pozwalają psa stać, sniffer praca jest, aby umieścić je na skrzydle. Hunter poruszając się powoli wzdłuż brzegu zarośniętym stawem. Jego asystent czworonożne czesanie trzcinę lub trzciny na sąsiedniej płytkiej wodzie. Po dobychlivogo strzału przynosi trofeum do właściciela.

Jesienne polowanie na kaczki, prowadzone z psem, ma przewagę: czworonożny przyjaciel jest w stanie zaangażować się w walkę z ranne zwierzę. I to jest całkiem możliwe, aby zrobić bez ognia: produkcja będzie w każdym przypadku.

Inny rodzaj wędkowania – od podejścia. To może nastąpić bez psa, ale dwa lub trzy. Jeden z asystentów vypugivaet kaczki krepy i strzały spacerów wzdłuż plaży w pobliżu łóżka trzcinowych. Strzał występuje na wzrost i jest prawie zawsze skuteczne.

Tej jesieni polowanie kaczki to nie tylko ciekawe, ale również dobychliva i mniej męczące, jak to często ma miejsce w płytkim REACH lub miejscach o niskiej roślinności. I to sprawia, że łatwiej ruchu i strzelanie myśliwskiej, a także poszukiwaniu zdobyczy.