248 Shares 5853 views

Który gra w zespole Alesia Muhina?

Zespół Alesia Muhina – jeden z najbardziej znanych i wybitny w klubie intelektualnego „Co Gdzie Kiedy ???” w ostatnich latach. Za to w różnych czasach preferowane przez wielu znanych graczy. Jednak w ostatnich latach nie jest zaangażowany w TV Club. Jednym z jej liderów, Ile Novikovu, odmawia udziału w projekcie na kanale z powodu jego zaangażowania jako prawnik w ukraińskich pilotów Nadzieja Sawczenko. W solidarności z nim nie chciał grać cały zespół.


Ales Mukhin – kapitan drużyny

Alesia Muhina wśród „Co? Gdzie? Kiedy?” Oni wiedzą od dawna. Jest to dobrze znany gracz, prezenter telewizyjny. Na Białorusi, jest wiodącym lokalnej telewizji analogowej wersji gry, która idzie na kanale TV ONT.

W codziennym życiu, Mukhin prowadzi działalność. Ukończył szkoły specjalnej w Mińsku w języku angielskim. Szkolił się jako nauczyciel historii i języka angielskiego na Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym białoruskim.

Obecnie mieszka w stolicy Białorusi. Jego żona Tatiana i dwoje dzieci: syn i córka Daria Anton.

kariera firma rozpoczęła jako dyrektor firmy perfumeryjnej. Następnie prowadził białoruski oddział „Euroset”. Kto ma własną firmę nie związaną z telefonami komórkowymi.

Kariera w „Co? Gdzie? Kiedy?”

gry intelektualne zainteresował się jego lat szkolnych. W wersji sportowej gry „Co? Gdzie? Kiedy” grał dla zespołu „AMO”. Jednak w ostatnich latach nie uczestniczy w turnieju po rozpoczął białoruską wersję telewizyjną transmisji.

Rosyjscy elitarnego klubu koneserów zadebiutował 15 grudnia 2001 roku. Od tego czasu spędził 45 gier. W 25 z nich, jego zespół wygrywa.

Udany dla niego był sezonie 2004. Pod koniec serii wiosennej Alesia Muhina uznany za najlepszego zawodnika i otrzymał sowa krystaliczną. W 2005 roku otrzymał tytuł najlepszego klubu kapitana, od tego czasu stał pagony symbolicznych kapitana.

Ostatnia gra

W tej chwili, ostatnia gra zespół Alesia Muhina odbyło 5 grudnia 2015 roku. Ona otwiera serię sprężyny.

W ramach grał Grigori Alhazov Yuliya Arhangelskaya, Gunel Babayeva Ilya Novikov i Roman Orkodashvili.

To była gra eksperymentalny. Przy stole, tylko dwie drużyny grały na raz – Alesia Muhina i Wiktor Sidneva. Po jednym z nich dał złą odpowiedź, skład tabeli ustąpiła. Eksperci zaczął się niepowodzeniem. Maxim Potashev nie odpowiedzieć na pytanie o Don Kichocie i zespół Mukhina utracone w sektorze 13.

Następnie oddziały Sidneva objął prowadzenie, mając 4 pytania z rzędu. Mukhin a firma wróciła do stołu z wynikiem 4: 3. Poszli do blitz może poprawnie odpowiedzieć tylko na pierwsze pytanie. Wracając do stołu zespołu Sidneva przyniósł gry, aby wygrać – 6: 4.

Konflikt Ili Novikova

Jednym z najbardziej popularnych graczy zespołu Mukhina Ilya Novikov w swojej praktyce prawniczej wziął sprawę ukraińscy piloci nadziei Sawczenko, który brał udział w konflikcie zbrojnym w południowo-wschodniej części Ukrainy. Została oskarżona o zamordowanie rosyjskich dziennikarzy, prawnicy nalegał na jej niewinności i konieczność ekstradycji do Ukrainy.

W sierpniu 2016 roku, w wywiadzie dla lidera i szefa projektu telewizyjnego Boris Kryuk poprosił Novikov opuścić klub „Co? Gdzie? Kiedy?”. Zespół Alesia Muhina, w solidarności z odtwarzacza odmówił również do wzięcia udziału w przyszłych grach.

Novikov – popularny ekspert. Karierę w telewizji zaczął klubu w 2002 roku. W tym czasie, spędził 44 gier. Dla tego wskaźnika, to jest wliczone w dziesięciu najlepszych ekspertów, biorąc 9 miejsce. Dwukrotnie stał się właścicielem sowa kryształu: w 2004 i 2014 roku. W 2014 roku został jeszcze diament i sowa uznany za najlepszego gracza roku.

Teraz Ales Mukhin ogłosił, że w najbliższej przyszłości jego zespół jeszcze wróci do telewizji w nowym klubie Line-up. Prawdą jest, kiedy to się stanie, nie rozwinął.