579 Shares 7401 views

Biografia Galustjana Michael – najlepszy aktor w kraju

Showman, producent, aktor, komik Michael Galustjan niepowtarzalny w dzieciństwie był aktywnym i niezwykle utalentowanym dzieckiem. Żaden poranek w przedszkolu iw szkole nie przeszedł bez jego udziału. Biografia Galustjana Michael, który jest przedstawiony w tym artykule będzie interesujące dla wszystkich fanów jego talentu, a tylko ludzi, którzy wiedzą, jak się śmiać serdecznie. Połączenie niezwykłego wyglądu, niesamowitym talentem i nieodpartym optymizmem Misha mogą stać się wybitnym aktorem komedii.


Biografia Galustjana Michael: najlepszy czas – dzieciństwo

Narodzin showman w Soczi w dniu 25 października 1979 r. Przy urodzeniu chłopiec nadano nazwę Nshan, nazwisko dziadka. Rodzice marzą, że ich syn będzie prawdziwy magnat olej, ale od najmłodszych lat wykazywał żywe kreatywność.

Fakt, że to zabawne, Michael realizowany w młodym wieku i od razu znalazł korzystanie z jego funkcji. W przedszkolu, brał czynny udział we wszystkich festiwalach – taniec, śpiew, recytacja poezji. Później rodzice posyłają swoje dzieci do szkoły muzycznej, w teatrze lalek i sekcji judo. W szkole cieszył się niezwykłą popularnością Michael – mistrz konwersacji gatunek z clown wygląd zawsze był duszą firmy. W dziesiątej klasie, chłopak zagroził rocznego Deuce w języku rosyjskim, nauczyciel obiecał naprawić sytuację, jeśli zgodzi się zagrać w KVN szkolnego. Więc Michael stał się kapitanem zespołu, który wielokrotnie zdobył nie tylko wysoką zespołu szkół, ale także zespołów uniwersyteckich.

Biografia Galustjana Michael: „Życie – to jest to, co dzieje się z tobą, kiedy planujesz kolejny”

Pomimo ogromnego sukcesu, Michael nie zamierza stać się wielkim artystą, być może wszystko, ale odmówił z roli w filmie akcji ( „Terminator” type). Po ukończeniu szkoły średniej, Mikhail naukę w szkole medycznej, po której otrzymała swą medyczną Assistant-położnika. Natychmiast postanowił kontynuować naukę i zapisał w swoim rodzinnym mieście na nauczyciela-socjologa. Jako student, stał się członkiem zespołu KVN „Spaleni słońcem”, który w 2002 roku otrzymał zaproszenie do gry w wielkich ligach. Michael dał cały swój czas na mówienie i trasy i nie pojawi się na uczelni, za co został wydalony. Ale w 2003 roku, kiedy „Spaleni słońcem” otrzymała tytuł „Major League Champion” i dzięki telewizji stały się sławne w całym kraju, Galustyan udało się odzyskać w liceum. Tak zaczęła się jego kariera znakomity showman Michael Galustjan.

Biografia Komik: „Cinema – życie, z którego wycięto wszystkie nudne”

Zyskuje sławę showman Galustyan było mało, i postanowił spróbować swoich sił w kinie. Nad wyborem gatunku nie trzeba myśleć długo – oczywiście, to była komedia. W 2006 roku, ekrany z pierwszego filmu z udziałem Galustjana "Spanish voyage Stepanovich", a następnie miał role w takich filmach jak "Happy Together", "Najlepszy film", "Mamma Mia!", "Jaja of Fate", " w Las Vegas »bilet. W kontynuacji „najlepszy film” Michael grał cesarzowej Katarzyny II, a wystąpili w filmie „Im więcej Carlson” miał dobry tłuszcz z dostaniem.

Biografia Galustjana Michael: osobiste szczęście

W 2007 roku aktor ożenił Victoria Shtefanets (absolwent Kuban State University). W sierpniu 2010 roku żona dała mu pierwszą córkę, Estella, aw marcu 2012 roku – drugą dziewczynę, która została nazwana Elina.