171 Shares 7065 views

Jaka jest kwota potrzebna do odwiedzenia Izraela? Czy potrzebuję wizy do Izraela dla Rosjan? Wycieczki w Izraelu

Izrael, jako kraju o rozwiniętej gospodarce, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz szereg atrakcji, w tym miejsc świętych, przyciąga wielu turystów. Oczywiście, to tworzy kompletny poczucie że Holiday w tym wspaniałym kraju. W rzeczywistości tak jest. Turyści i pielgrzymi zaznaczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, obsługi i jakości usług. Ale jaka jest cena z wakacji? Być może nadchodząca wydatków nie jest po prostu warto. Czy potrzebuję wizy do Izraela dla Rosjan? Postaramy się rozwiać mity i oświetlają te tematy w sposób bardziej szczegółowy.


Określenia wielkości budżetu

Jaka jest kwota potrzebna do odwiedzenia Izraela? To pytanie jest podniesione przez wszystkich potencjalnych turystów. Po prostu chcę powiedzieć, że prosta odpowiedź na to pytanie jest dość trudne, ponieważ próśb, preferencji i możliwości różnych turystów. Pod wieloma względami, wielkość wydatków w Izraelu zależy od rundy i nasycenie programu kulturalnego.

o wycieczki

Najczęściej największych operatorów na świecie oferują dokładnie wycieczek wycieczki pielgrzymki do Izraela. Nie ma nic dziwnego ani zaskakujące, ponieważ jest to jedno z najświętszych miejsc dla chrześcijan w świecie. Jeśli kupujesz wycieczkę w kosztach, które zostaną zawarte lot w obie strony, zakwaterowanie w hotelu z wyboru, transfery, wycieczki, a nawet śniadania, a następnie zaplanować dodatkowy budżet w tym przypadku konieczne jest w wysokości 80 $ za osobę (nocleg). Jeśli planujesz odwiedzić Jerozolimę lub Eilat – Miejsca religijne kraju, – kwota jest automatycznie podwojona.

Spróbujmy obliczyć wielkość wydatków dla tych turystów, którzy podróżują do Izraela nie jest częścią trasy, a na własną rękę. Być może w tym przypadku poprzez ukierunkowane wydatkowania i rozliczania indywidualnych preferencji będą mogli zaoszczędzić część ich budżetu.

lot

Tak, aby udać się na wycieczkę, na pewno trzeba kupić bilet na samolot do Moskwy – Izrael. Jego cena składa się z kilku elementów: linia lotnicza, sezon, liczba przystanków, czas wyjazdu. W celu wyboru najkorzystniejszej oferty, konieczne jest, aby zrobić monitoring cen, w celu zapoznania się z propozycjami kilku firm i stron internetowych, które sprzedają bilety.

Średnio od Moskwy loty do iz Izraela dla jednej osoby, począwszy od $ 260. Obecność co najmniej jednego szczepienia zmniejsza koszt $ 170. Ale z dwiema zmianami latać całkowicie nieopłacalne. Oszczędność prawie nie czuć, ale w sposób spędzają dużo czasu – nie warto.

Koszty utrzymania

Izrael – kraj rozwinięty, który otrzymuje rocznie setki tysięcy turystów, pielgrzymów, biznesmenów: problemy z życia tutaj na pewno nie pojawią. Można zatrzymać się w hotelu lub inn, jak również wynająć pokój lub mieszkanie hotelu. Jaka jest kwota potrzebna do odwiedzenia Izraela, w szczególności, aby pobyt tutaj? Najbardziej opcja budżet są schroniska, co stanowi oddzielny łóżko w pokoju wieloosobowym – od 12 $. Pokój hotelowy będzie kosztować 50-60 dolarów. Ogromna popularność mieszkania – tutaj są dość wygodne, wyposażone we wszystko, czego potrzeba do wypoczynku. Można łatwo przy pomocy służb specjalnych i agencji znaleźć apartament z jedną sypialnią w centrum 30-40 $ dziennie.

żywność

Jeśli planujesz jeść niezależnie produkty lepiej jest kupować w arabskich dzielnicach. Dla całkiem obiektywnych powodów, alkohol tu nie znajdziesz. W Ejlat, koszt jedzenia i alkoholu jest znacznie niższy niż w innych miastach kraju z powodu braku podatków. Ośrodek położony jest w strefie wolnego handlu gospodarczego, więc zrelaksować i żyć tutaj jest o wiele lepiej.

Dla ułatwienia obliczeń, pokazuje średnie ceny dla najpopularniejszego żywności:

 • Dodano wody (1,5 litra) – 2 $;
 • chleb – 4 $;
 • mleko (1 litr) – 1,5 $;
 • jogurt do picia (0.75-1 l) – 4 $;
 • wołowina (1 kg) – 18 $;
 • świeże żerdź (1 kg) – $ 10;
 • humus (250 g) – 4 $;
 • jabłka (1 kg) – 2 $
 • miejscowy piwa (0,5 L) – 4 $;
 • spirytusowe (0,5 litra) – 25 dolarów.

Oczywiście, w czasie wakacji warto odwiedzić przynajmniej raz w kawiarni lub restauracji, zapoznać się z kuchni lokalnej i po prostu spędzić wieczór w miłej i swobodnej atmosferze. Tak więc przeciętny obiad w restauracji przedstawiony sałatkę lub zimne przekąski, gorące i alkohol będzie kosztować $ 30-40. Jeśli chcesz się zapisać, nie można gotować tylko dla siebie, ale także zjeść lokalne fast food doskonałej jakości (schaurma, falafel, kurczak z grilla). W każdym sklepie można kupić świeże owoce i warzywa.

Program wycieczki

Kontynuując, aby odpowiedzieć na pytanie, jaki jest potrzebny dużo pieniędzy, aby odwiedzić Izrael, chcę powiedzieć o programie wycieczkowym. Lista atrakcji Izraela jest dość zróżnicowana. Oczywiście, wszyscy są mało prawdopodobne, aby być w stanie i mają czas, aby odwiedzić, ale są pewne miejsca kultu, wizytówką kraju, do odwiedzenia której jest po prostu zobowiązany do każdego turysty. Oczywiście, można zwrócić uwagę na wycieczki lub pielgrzymki wycieczki do Izraela, albo zakupić najciekawsze programy bezpośrednio do Izraela. Niektórzy turyści boją się zakup wycieczki do lokalnych firm. Izrael nie powinien być mylony z azjatyckich ośrodków – to kraj o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, więc to na pewno nikt nie zwodzi, ponadto zapewnić najbardziej komfortowe warunki podróży.

Dla ciebie jako turysta będzie prawdopodobnie zainteresowany w tym, że wizyta w Starej Jerozolimie, w tym badania Grobu Pańskiego, Ściana Płaczu i Drogi Krzyżowej jest wolny dla każdego. Ten przybytek, Uncial miejsce, gdzie marzenia się każdego chrześcijanina. Wizyta Bahaickiej Ogrody w Hajfie i miejsce psevdokrescheniya Chrystusa (Yardenit) jest również bezpłatne. Dość popularne jest miejscem świętym i Wieża Dawida, jej wizyta jest połączony z murem obronnym Jerozolimy, i wynosi 10 $.

Wielu turystów dość, że widzą w Izraelu, więc idą do Palestyny. Główną atrakcją – Kościół Narodzenia w Betlejem – jest dostępny do odwiedzenia za darmo.

Średnia cena biletu w większości muzeów, kościołów 7-10 dolarów. Najważniejsze – aby zdecydować się na najbardziej wartościowe i interesujące dla siebie. Biura podróży oferują bardzo bogaty program wycieczki obejmuje wizyty w różnych pamiętnych i ciekawych miejsc. Sporo programów. Wycieczki są Anglojęzyczny przewodnik i okazją do zapoznania się z krajem bliższym i zaoszczędzić ogromne ilości czasu.

transportu publicznego

Transport publiczny w Izraelu, autobusy, minibusy, pociągi, taksówki, a nawet samoloty. Sieć autobusowa jest dobrze rozwinięta w kraju, do prawie każdego miejsca w kraju można dojechać komfortowym autobusem. Jest to taryfa z najbardziej popularnych miejsc:

 • Tel Awiw – Jerozolima – 4 $.
 • Jerozolima – Ejlat – $ 18 lat.
 • Jerozolima – Betlejem – 2 $.
 • Jerozolima – Ein Gedi (Morze Martwe ośrodek) – 10 $.

Kolej jest obecnie rozwija się szybko, średni koszt biletu kolejowego wynosi $ 7, ale do tej pory, ta metoda nie można zaliczyć do najbardziej komfortowe.

Jeśli zdecydujesz się leczyć siebie i podróż taksówką, być przygotowany na to, że suma wycieczkę obliczonej przez licznik. Krótkie odległości w obrębie miasta w średnim kosztem 10-13 dolarów.

warunkowe

Próbując znaleźć odpowiedź na pytanie, jak dużo pieniędzy, aby wziąć w Izraelu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę nieprzewidziane wydatki. Dość często turyści spędzony na bilecie, chyba że w tym przypadku dodatkowe koszty będą minimalne. W rzeczywistości, można zaoszczędzić na jedzenie, pamiątki, ale niemożliwe jest ubezpieczyć się od katastrofy. Proszeni o odroczenie około $ 200-300, aby czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe.

FYI Izrael

Na pewno jesteś zainteresowany odwiedzeniem Izrael i zasady dla Rosjan. Tak, Izrael jest jednym z niewielu państw, które nie muszą być przygotowani na wizytę, że ludzie z Rosji. Kultura uderzająco odmienne, bez szczepienia przed wyjazdem nie potrzeba wielu ludzi w tym kraju po rosyjsku, dlaczego problemy izyasneniem nie dokładnie tam.

Niemniej jednak dość aktualny temat, nad którymi odzwierciedlać wszystkich turystów, nie jest to kwestia, o której dokumenty są potrzebne na wyjazd do Izraela. Rosjanie do odwiedzenia Izraela sprzed wizy tylko wtedy, gdy spodziewają się pozostać w kraju przez okres dłuższy niż 90 dni. Czy potrzebuję wizy do Izraela dla Rosjan? W przypadku krótkich wyjazdów jest wymagane przed wiza. W tej kategorii spadek, turystów, pielgrzymów, biznesmenów i podróży.

Będziesz wydawać wizy turystycznej na przybyciu na lotnisko, bez dodatkowych opłat i opłaty za nim nie są przewidziane. Daje ona prawo do pozostania w kraju do 90 dni. W związku z aktami terroryzmu na całym świecie i napiętej sytuacji na granicy Izraela w ostatnich latach na wszystkich punktach kontrolnych są ściśle monitorowane. Lotnisko – strefa zwiększonego niebezpieczeństwa. Aby uniknąć niektórych problemów i nieporozumień, należy przygotować następujące dokumenty do emigracji do Izraela i mieć pewność, aby zabrać je ze sobą podczas podróży:

 • paszport z okresem ważności dłuższy niż 6 miesięcy ostatnich końca podróży;
 • dokumenty potwierdzające pokoje rezerwacja w hotelu (voucher);
 • Loty w obu kierunkach z datą i godziną przyjazdu / wyjazdu;
 • ubezpieczenie medyczne na cały okres pobytu w kraju;
 • dowód wypłacalności w postaci karty kredytowej lub gotówki.

W przypadku zażycia w podróż dziecka, należy podać:

 • akt urodzenia lub paszport obywatela Federacji Rosyjskiej (dla dzieci w wieku powyżej 14 lat);
 • paszport dziecka;
 • notarialnie upoważnienie od obojga rodziców, ma pozwolić na usunięcie dziecka z kraju.

podsumowując

Mamy nadzieję, że udało nam się wyróżnić wam temat nadchodzących wydatków w Izraelu. Teraz, gdy wiesz, ile pieniędzy jest potrzebne do odwiedzenia Izraela. Życzymy miłego jazdy, mas jasne, kolorowe i niezapomnianych wrażeń kraju i jego ogromnej spuścizny kulturowej.