457 Shares 9701 views

Kuba, Varadero: recenzje Resort

Jeśli nie przeszkadza długi lot, najbardziej relaksujące i jednocześnie nie tak drogie wakacje daje Republiki Kuby. Varadero, których opinie będą omówione poniżej, jest uważany za najbardziej modne ośrodek nie tylko kraj, ale cały Karaiby. Jest to największy ośrodek turystyczny i tylko malownicze miasto jest tylko dwie godziny jazdy (lub 135 km) od stolicy kraju Hawanie. Całe wybrzeże jest zbudowany na wysokiej klasy hoteli, a na ulicach nieskończoność hałaśliwych barów, dyskotek i klubów nocnych.

Czy jesteś zainteresowany w kwestii Kuby jest odpowiednia dla każdej publiczności? Varadero, opinie, o których można przeczytać na różnych forach turystycznych wyjątkowo atrakcyjne dla wszystkich, bez wyjątku! Miłośnicy spokojny, relaksujący wypoczynek znajdą cichej prywatnych plaż hotele działające na „all inclusive”. Wymagający turyści mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ w tym ośrodku prezentuje wszystkie znane sieci hotelowe – wziąć, na przykład, nawet jeśli hiszpańskiej Iberostar Barcelo i Sol Melia. Najbardziej luksusowych hoteli nie tylko prywatne plaże, ale także jego własna rafa koralowa.

Jak o wypoczynku rodzinnego, czy nadaje się dla dzieci Kuba? Varadero – opinie są podzielone w tym – daje młodym podróżującym zawsze ciepłe morze z łagodnie opadający piaszczystym dnie przy brzegu. Chroniony przed burzami w największym na Karaibach raf koralowych, wybrzeże ośrodka jest znany z tego, że woda jest spokojna, nie ma fal. Dwadzieścia kilometrów plaż z białym piaskiem pomoże znaleźć „miejsce pod słońcem” wszystko do człowieka. Ale także miłośnicy aktywnego wypoczynku w Varadero nie zawodzi. Życie tutaj sprowadza klucz, a nawet tryska w nocy, zarówno z gejzeru. Wszystkie hotele zawarte koniecznie nocnej rozrywki. Na ulicach w barach ludowych z muzyką na żywo, taniec salsa, wykonując pieśni ludowych.

Cygara, rum, Che Guevara, "Back In Time" – to, co jest związane w rosyjskich turystów na Kubie. Varadero, opinie , które twierdzą, że jest to – najbardziej zaawansowana pozycja, w rzeczywistości łączy niepowtarzalny smak Hawanie i usług zwykłym świecie ośrodka. Jest to niemiecka restauracja (Taberna Dortmunder), hiszpański (Mallorca), włoski (Dante) i francuska (La Fondue) Kuchnia. Jednak jest to niewybaczalny szaleństwem nie spróbować lokalnych potraw, kreolski kuchni. Miłośnicy morza ciepłe powitanie w wielu tawern rybnych miasta.

Nie bój się do zakupu wycieczki, relaks w Varadero. Kuba – bardzo kolorowy kraj, gdzie gościnni i wesoły ludzie żyją. Zaprawiony podróżnych polecam iść z jednodniową wycieczkę do Hawany „kolonialnej”. Turyści pokazać wszystkich atrakcji stolicy Kuby, fabryka cygar i importowanych w drodze powrotnej – w indyjskiej wiosce Guam. Ciekawe jest również to podróż morska na wyspie Cayo Blanco na łodzi lub jet narty na namorzyny. Miłośnicy nurkowania i nurkowania będzie interesująca zanurzyć się w fascynujący świat raf koralowych w pobliżu Isla de la Juventud.

Polecane bliżej przyjrzeć się zmiany, które dają do miejscowych sklepów. Tam iść dwie waluty: Zamienne „cookies” i narodowa „peso”. Cudzoziemcy mają prawo płacić tylko pliki cookie. Nie zapomnij – to wciąż kostka! Varadero, którego zdjęcia zdobią wiele plakatów firm turystycznych, jest to bardzo bezpieczne miasto, ale jeszcze nie być absolutnie nieostrożny. Varadero cenach – najwyższy na Kubie. Jeśli chcesz coś kupić – Przejdź do Hawany, gdzie będzie kosztować połowę ceny.