873 Shares 8057 views

Odwiedzić delfinarium w Kijowie

Nasze życie jest umieszczony w taki sposób, jak gdybyśmy prowadzonym przez kilkaset metrów, ale z jakiegoś powodu cały czas dookoła. Zapomnieliśmy jak dostrzegać prawdziwe piękno, odczuwać spokój, aby cieszyć. Ale pobyt nigdy nie jest za późno. Wydostać się z wirnikiem klatkowym i dać sobie szansę, aby po prostu odpocząć. Zazwyczaj czujemy odnawiania odwiedził w stawie. Zmęczenie bierze wody życiodajne. A jeśli nadal pływać i delfiny! .. Tak, delfiny. Mogą i zobaczyć i dotknąć go i pływać z nimi. Wszystko to pozwoliło delfinarium w Kijowie.


Te niesamowite stworzenia, mieszkańcy tajemniczej głębi wody, zgodnie z aktualnymi percepcji legendy, przynieść szczęście, jeśli będzie ich dotknąć. Ale nic nie przeszkadza, aby zapewnić wiarygodność legendy. Aby zamówić bilety nie trzeba nawet w domu lub hotel room, aby przejść aby dostać się do Delfinarium „Nemo”. Kijów – jedno z miast, w których istnieje możliwość rezerwacji miejsca w Internecie lub przez telefon do komunikowania się z delfinami i zobaczyć je na własne oczy.

Delfinarium „Nemo”

Dla mieszkańców Kijowa i gości stolicy tej instytucji – miejsce, gdzie można naprawdę odpocząć, oglądać niesamowite widoki utalentowanych mieszkańców głębokiego morza – lwy morskie, lew zabawny i czarujący delfiny. Patrząc na ich akrobatyczne wyczyny, chcesz się uśmiechnąć i klaszczą. Być może niewiele osób wie, ale jest to niemożliwe, aby trenować delfiny. Oni po prostu pokazać ich różne sztuczki i autokary gwizdek dać im do zrozumienia, że ten element dużo. Delfiny zachowują się jak dzieci działających w górę, zalewaniem, grać z kulkami. Ale co najważniejsze, komunikować się z publicznością. Uważa się, że umiejętność porozumiewania się w delfiny jest wyższa niż w przypadku psów.

Po pokazie widzowie opuszczają prezentację, ożywiając wspomnienia z dzieciństwa, bez negatywności i zmęczenie. A jeśli odwiedzających do stolicy, to nic dziwnego, że chcą powiedzieć o swoich bliskich, jak dobrze spędzony czas w delfinarium w Kijowie. I do komunikowania się z przyjaciółmi i dzieci przez długi czas będziemy omawiać tematy o niezwykłych delfinów i jak jasno rozumieją zespołu, wiedzą, jak się uśmiechać i niegrzeczny.

Pochodzimy z dzieciństwa

Dzieci z pokolenia lat 80-tych, który wychował się na wspaniałe i pouczające filmów o delfinami – „Flipper”, „Blue” i wiele innych, stają się dorośli. Ale większość z nich w zakamarkach duszy pozostał marzenie – być w miejscu bohaterów tych filmów, do komunikowania się z delfinami. Więc dlaczego nie zrobić to teraz? Zwłaszcza w delfinariów w Kijowie miał okazję pływać i robić zdjęcia z delfinami, Pat je na głowę. A dla miłośników żywych doznań – Zanurz się w podwodnym świecie z nimi. Albo pójść na romantyczny koncert, który odbywa się w każdą sobotę o 21:00.

Oficjalna strona

W każdych warunkach pogodowych i pory roku Delfinarium drzwi są otwarte dla gości i personel powita gości z uśmiechem. Jak najlepiej nauczyć się obsługiwać delfinarium „Nemo” (Kijów)? Harmonogram (która może zmienić) i inne przydatne informacje można uzyskać z pierwszej ręki na oficjalnej stronie internetowej: prezentację przewidywany czas rozpoczęcia i czas trwania, koszt biletów, a nawet jak dostać się do zakładu. Dowiesz się także dni i godziny, kiedy można po prostu przyjść i pływać z tych niesamowitych i tajemniczych stworzeń morskich.

terrarium

Jeśli przyjdziesz do idei delfinów trochę wcześniej, będziesz miał możliwość usiąść w kawiarni lub zakupić bilet na wycieczkę w terrarium. To jest nie mniej interesujące niż zbliżającym wody show.

W terrarium w dwóch pokojach jest duże przezroczyste zbiorniki siedliska płazów. Rosną bagiennych i przybrzeżnych roślin, między którymi czają zaciszne kolorowe jaszczurki i różne węże. Między dużymi Driftwood pływających żółwi i dziwaczne ryby. Jest mała bambusowy gaj z krokodyla. Gdzie można robić zdjęcia, ale bez lampy błyskowej, tak aby nie straszyć mieszkańców terrarium. Nie są historie z książek i zobaczyć jak w rzeczywistości obraca chameleon oczy, patrząc na gości. Taka bogata ekspozycja roślin i zwierząt z całego świata ma tylko lokalnego delfinarium (Kijów). Harmonogram wizyt do klatki wisi w pobliżu kasy.

delfinoterapii

Czy wszystkie podobne zakłady mają taką usługę, jak delfin? Oraz w delfinarium „Nemo” jest. Tam odbywa się wykwalifikowanych dzieciom pomóc z problemami, takimi jak porażenie mózgowe, wczesny autyzm, opóźnienie infantylny rozwojowego, zaburzenia behawioralne i inne zaburzenia w psychice dzieci. Delphinarium opracował wiele metod i technik, w tym igroterapiya. Pomagają łagodzić dziecko zaburzeń psychosomatycznych, aktywować aktywność mózgu, a nawet rozwijać.
morskich zwierząt i oddziaływanie pozytywne wyniki dziecka. Delfiny są prawdziwymi uzdrowicielami, poprawiające stan dzieci z skomplikowanych diagnozach, które nie mogą poradzić sobie z oficjalną medycynę. Ci, którzy mają takie problemy z dziećmi, czekając na Delfinarium (Kijów). Adres: Prospect Glushkov, 9 stacja metra "Hipodrom". W pobliżu znajduje się lodowisko, które mogą służyć jako przewodnik dla odwiedzających miasto.

I wreszcie,

To, jak bardzo interesujące i użyteczne pod dachem bajecznym delfinarium. Ale również poza nim znajduje się duży park rozrywki, gdzie można również odpocząć. Znajduje się sklep z pamiątkami. Warto kupić przynajmniej jeden, patrząc na to, aby pamiętać, jak to było dobrze spędzony czas we wspólnocie delfiny w delfinarium w Kijowie.

Zrób sobie przerwę od zgiełku, zrobić sobie prezent – do odwiedzenia w tej wspaniałej instytucji.