678 Shares 7961 views

Dlaczego Kakashi zabił Rin: motywy i konsekwencje

„Naruto” można porównać z „Pokemon” w popularności, a także z „Bleach” długości. Kroniki Naruto rozpoczął swoje istnienie w 2002 roku i wciąż nie mogą zobaczyć koniec, ale nowa manga wszystko nadal się pojawiać. Wielu fanów tego kierunku sztuki nie dostrzega „Naruto” poważnie, ale to nie przeszkodziło ten typ anime taki fanów, która zazdrościć najpopularniejszy amerykański zespół.


Zabijają się nawzajem

Fani „Naruto”, którzy nie chcą lub nie mogą czytać mangi, ustawić logiczne pytanie o treści anime, po niemal każdej serii. Lider wśród tych pytań – „dlaczego Kakashi zabił Rin?” Muszę powiedzieć, że w sytuacji, gdy anime facet zabija towarzysza, to jest dość standardowe, bo tak dobrze pompuje niezbędne dramatyczną atmosferę. Na tych samych twórców anime czasowych również powodować widza głębokie myśli o sens przyjaźni, miłości i służbie. Nie dlatego, że takie podejście było niesprawiedliwe lub podstępny, no. Tylko stan psychiczny widza jest tworzony sztucznie i utrzymujące się efekty następną serię rozcieńczonym minut dramatu, dzięki czemu nastrój jest zepsuty przez kilka dni wcześniej.

Dramat i prawdziwych fanów żal

Więc dlaczego Kakashi zabił Rin? Fani „Naruto”, aby omówić sprawę aż do nich bardzo długo, ale jasnej odpowiedzi znaleźć nie mógł. opinia fanem na to pytanie zależy od tego, jak pozytywnie lub negatywnie na ogół odnosi się do życia. Generalnie, aby wyjaśnić ten akt może być dowolnie ze względu na fakt, że w „Naruto” nie wstydzi się używać własnych klonów, złudzenia optyczne i inne sztuczki, aby oszukać wroga. Można powiedzieć, że „Naruto” – bez złudzeń „Naruto” nie Kakashi zabił Rin zimny i cyniczny, ale to nie powstrzymało twórcy anime narysować scenę pięknie, niemal epicki. Światło, które rozprasza z ręki Kakashi podczas ostatniego śmiertelnego ataku, to jest całkiem podobny do nieba, ale nic dobrego nie symbolizują. Fani „Naruto”, którzy nie rozumieją, dlaczego Kakashi zabił Rin, popijając alkohol żalu i spróbować wyjaśnić tę akcję przez wszystkie wyobrażalne prawami życia i logiki.

Sto odpowiedzi na jedno pytanie

Dramat jest zmuszony przez fakt, że przed śmiercią czasu Rin powiedzieć kilka słów w najlepszych tradycji anime. Jest mało prawdopodobne, że osoby, które przeniknie wnętrzności, może paplać nazwisko zabójcy lub nadpisać swoją własną wolę. Jednak Japończycy nie sądzę! Na Rin wystarczająco silne, aby zapewnić, że już doprowadzić do przymusowej dramatu jeszcze kondycji. Więc dlaczego Kakashi zabił Rin? Na forach fanów poświęcona tym temacie, wiele argumentów. Wielu wierzy, że Rin było nierealne, a Kakashi zabił tylko klon. Niektóre obwiniał wszystkich do hipnozy, twierdząc, że jeden z uczestników dramatycznej sceny został zahipnotyzowany. Jeszcze inni przez łzy lament, że Rin był szpiegiem, a Kakashi nie mógł znieść zdrady. Wszystkie te opcje – nie więcej niż domysły wypadków, złamanych i zniszczonych fanów. Series, gdzie Kakashi zabił Rin, sprawdzeniu ich niemal kilka razy dziennie, bo wielu fanów anime – utajonej masochistą. Dobrowolnie przechodzi ten dramat znowu i znowu, podano to samo pytanie: „? Dlaczego” i przez łzy połykać czekoladowe lody.

Wskrzesić lub ożywić? Pytanie nie jest

W każdym razie, każdy fan „Naruto”, myślał o niej. Miłośnicy dramatycznych zakończeń uwierzyć, że Kakashi szlachetnie zapisane Rin cierpi ulotne, ale jego kulturalny czyn można nazwać stretch. Również na pytanie „dlaczego Kakashi zabił Rin” fani nieustanny odpowiedzieć następująco: Rin była pod hipnozą, zamierza zrobić coś naprawdę strasznego, a Kakashi uratował ją od popełnienia największy grzech w życiu. Oczywiście, ta opcja jest bardzo mało ludzie są zadowoleni, więc fani mangi i cierpliwie czekać na liści następnej serii, gdzie Rin ożywić najlepsze tradycje „Supernatural” i zaprezentuje całą tę farsę z jednym dużym i kiepski żart. Jednak prawdziwi fani anime, japońskiej animacji, która stała się drugie życie, wiem, że Japończycy zostały podjęte, aby ożywić żadnych większych lub mniejszych znaków. Ci, którzy umarli w środku sezonu, nie pojawiają się na końcu. Jest to, że duch lub wspomnienia, ale nie w ciele. Ta myśl fani gwałtownie destylowany z siebie, bo nadzieja umiera ostatnia, ale chcę myśleć tylko dobro. Niestety, fani „Naruto”, ale … nie tym razem.

Jak przetrwać śmierć ukochanej charakterem

Większość fanów uważają, że w tej sprawie nie powinno być dużo mówi, bo w kolejnej serii „Naruto” twórcy koniecznie wyjaśnić wszystko. Ale znowu, zapomnieć o tym, że Japończycy, jak i filozoficznych implikacji insynuacji, więc można zostawić wszystko tak jak jest. Najprawdopodobniej Kakashi sobie sprawę, że Rin nie wie zbyt wiele, i aby zapobiec wyciekowi informacji do wroga, postanowił ją zabić. Wszystko bardzo prozaiczne i nie tak istotne, ale takie rozwiązanie – po prostu w stylu anime.

zamiast wniosku

W każdym razie, fanów anime nadal będzie oderwać włosy, ale odpowiedź i nie będzie czekać, a strony z pracy poświęconej „Naruto”, jeszcze bardziej wypełnione elegii na śmierć Rin i pochwalnych ody na jej cześć. Najprawdopodobniej fani prostu trzeba zrozumieć i wybaczyć, innymi słowy, aby zaakceptować fakt, że Rin nie wracał. W tym przypadku będą mogli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: radować powrót Rin jeśli twórcy nadal położył się asy w rękawie, a normalnie przeżyć utratę jednego z głównych bohaterów.