792 Shares 8719 views

Daar Naharis historia charakter i nieoczekiwane przekształcona w serii

Serial „Gra o tron”, nakręcony przez tytułowego cyklu „Pieśń lodu i ognia”, George RR Martin, był jednym z najbardziej udanych projektów telewizji HBO. Każda saga charakter znalazł swoich zwolenników i przeciwników. A jeśli książka bohaterów z objętości zmienić tylko testy, to seryjne Heroes – masy ciała, włosów, a nawet aktorów grających je.


Stało się to z Burerozhdennoy kochanie księżniczki. Najemnik, który pojawił się w kilku odcinkach trzeciego sezonu, zmieniła się dramatycznie w czwartym.

Rola najemnik w „Grze o Tron”

Pochodzenie Daar Naharisa w „Grze o Tron” pozostał niezmieniony. Przyszły zabójca urodził się w tirosh. Osiągnięciem wieku wojskowej wstąpił do oddziału kruczoczarnych Petrels. Ale później, niszcząc dwie liderów zajął miejsce kapitana.

Pierwszy raz Daar Naharis pojawia się w objętości "Storm of Swords". On, wraz z innymi jednostkami umów najemników przeciwko Daenerys. Jednak widząc rodzaju dziedziczka Targaryen, postanawia przynieść pracodawcom. Naharis zabija dysydentów i ruchy z boku Matki Smoków.

Później, kiedy została podjęta Mierin, Naharis staje się nie tylko miłośnikiem Denis, ale jej asystentka. On znajdzie sposób z wielu sytuacjach: sojusz z miastem mistrzów i rozumie dzieci harpie.

Ale po Deyneris ma, on jest więźnia yunkaytsy. Dalsze losy bohatera tej książki nie jest jeszcze znana.

wersja książki etniczność

Daar Naharis wersja książki jest nieco inny od najemnik pojawi się na ekranie. Zgodnie z planem George Martin, Naharis – jasny osobowości. On jest przekonany, cyniczny porusza się zataczając, a po zatrzymaniu bramowy.

Daar Naharis w „tronie” Gra posiada także te cechy, ale jego wygląd uległ istotnym zmianom. Saga jest właściciel niebieskimi włosami i brodą. Jej warkocze go w formie trójzębem, ale woli namalować wąsy w złotym kolorze.

Niebieskooka najemnik woli nazywając odzież i Dothraki Broń: arakh. Ale jego ulubioną bronią – szpilki. Daar Naharis uwielbia głaskanie ich uchwyty, które są wykonane w postaci kobiet pozbawionych jakichkolwiek ubrań.

Ed skrein: najpierw wygląd i dbałość świetny film

Każdy, kto grał daar Naharisa w „Grze o Tron”, po raz pierwszy pojawił się na siódmej serii trzeciego sezonu. Drugi odcinek „Synowie” został pokazany dziewiętnastego marca 2013.

W 2013 skrein ed zadebiutował w roli Naharisa. Pojawiające się na kilku seriach jak Daar Naharisa później aktor postanowił zmienić bieg swojej kariery.

Ed skrein urodzony dwudziestego dziewiątego marca 1983 r. Wzmianki o żydowskich i austriackiego, ma również angielskich korzeni. Dzieciństwo spędził w Wielkiej Brytanii: Camden, Haringey, Islington. Później stał się Bachelor of Arts Central College.

Brytyjski aktor kariera rozpoczęła się w 2012 roku z filmu „Sweeney”. Rok później stał się popularny za rolę w „Grze o Tron”. Jednak aktor postanowił nie zatrzymać się w jednej roli i wymieniane seryjnie karierę na wielkim filmie. Krótko po wydaniu trzeciego sezonu ostatniej serii, okazało się, że skrein ed zagra w kolejnej części „nośnik”. Po tej roli wystąpił również w roli czarnego charakteru w filmie „Deadpool”.

Należy zauważyć, że nie było prawie żadnej zmiany w biografii Daar Naharisa. Aktor, który grał najemnikiem, podobnie jak społeczeństwa, choć różnią się wyglądem.

Michelle Haysmen: nieoczekiwany przekształcenie

Po niespodziewanych twórców odejście Skreyna z „Game of Thrones” nie może po prostu przynieść charakter: jego ważną rolę w fabule dano kolejne sezony. Po pewnym czasie, producenci ogłosił, że będą one obsługiwać nowy casting do roli Daar Naharisa.

Po kilku próbach w roli Michelle została zatwierdzona Haysmen. Holenderski aktor osiemnastego lipca 1981 roku urodził. Przed pojawieniem się koncert musiał wykazać się jako utalentowany piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny. Po raz pierwszy pojawił się w telewizji w 1998 roku w serialu „Good Times, Bad Times”.

Twórcy i producenci „Game of Thrones” zdecydowała się nie powtarzać błędów z przeszłości i od razu zaproponował kontrakt Haysmenu przez dwa lata. Jednak przekształcenie nie został pobity, a widzowie byli początkowo mylić w świetle gwałtowną zmianą aktorów.

Nieoczekiwany Przekształcenie – częstym zjawiskiem w „Grze o Tron”. Wymiana podlega nie tylko w postaci drugoplanowych, takich jak Berwick Donadriona, Kusaka i Rorzha, ale także „Royals” Mirtsella i Tommen Baratheonem.