377 Shares 7624 views

Duże litery na zamówienie: produkcja i montaż

Od 2006 roku nasza firma z powodzeniem udział w wielkości produkcji liter ze wszystkich rodzajów materiałów i różnych rozmiarach.


Ceny dla produkcji liter przestrzennych

Poniżej można zobaczyć tabelę cen produkcji przestrzennych liter w naszej firmie:

litery wolumetryczne Bezszeryfowe serif sztuka
do 20cm 20-50 cm więcej niż 50cm do 20cm 20-50 cm więcej niż 50cm do 20cm 20-50 cm więcej niż 50cm
nie światło 67,5 s / cm 108 p / cm 88 p / cm 140,5 s / cm 101,25 p / cm 162r / cm
światło twarz 1950 p / szt 97,5 s / cm 135 p / cm 2535 p / szt 127 p / cm 175,5 s / cm 2925 p / szt 97,5 s / cm 202,5 s / cm
Twarz i twarze świetle 2340 p / szt 117 p / cm 172,5 s / cm 3042 p / szt 152 p / cm 224,25 p / cm 3510 p / szt 175,5 s / cm 259r / cm
z Contre 1200 obr / szt 90R / cm 90R / cm 1600 s / PC 120 p / cm 120 p / cm 1840 p / szt 138 p / cm 138 p / cm
metal 195 p / cm 273 p / cm 292,5 s / cm
Metal z Contre 255 p / cm 357 p / cm 382,5 s / cm

Kalkulator WARTOŚCI

Jeśli ta tabela nie ma rozmiaru lub wydajności opcje wymagane w przypadku, możesz zadzwonić do nas na te numery, a my będziemy w stanie obliczyć koszt produkcji opcję.

Montaż literek objętościowych

Należy pamiętać, instalację ofert składanych literek objętościowych w naszej firmie.

Instalacja – odpowiedzialne działanie, wiele zależy od punktów mocowania, wysokości, narażenie na obciążenia wiatrem. Proste wzory są zainstalowane szybko, ale są też arcydzieła dokumentacji projektowej i plany dachów i budynków. Montaż takich trójwymiarowych liter trwa dłużej niż jeden dzień, przy pomocy specjalnego. Sprzęt, alpinistów.

Nasza firma wykonuje briefingi produkcji przed każdą instalacją i wypowiada wszystko działa na niuanse, powielać wersje decyzji, dodatkowego usztywnienia.

wykonać również gwarancyjne urządzeń instalacyjnych serwis, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów trójwymiarowych liter.

Materiały z produkcji liter przestrzennych

Nasze produkty wykonane są z tworzyw sztucznych, PCW, polistyrenu, akrylu i metalu. Więcej na ten temat, z których wykonane takiego sprzętu dla reklamy zewnętrznej, mogą być badane w Wikipedii.

Nasza produkcja pozwala produkować literami jak bez światła i różne rodzaje oświetlenia – wewnątrz lub kontrazhurnoy. Źródło światła wykorzystane wszystkie dostępne technologie, najpopularniejszy z nich – to diody LED.

Firma „EkspoVizazh” w swoich działaniach produkcyjnych stale monitoruje najnowsze innowacje i odkryć w dziedzinie produkcji Litery wolumetryczne signage dla reklamy zewnętrznej.

Nasze długoterminowe obserwacje pokazują, że litery głośności są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na przyciągnięcie użytkowników do świadczenia lokalnych usług i sklepów detalicznych, więc popyt na te produkty dla branży reklamowej na zewnątrz pozostał stabilny i system.

Gdzie stosowane są duże litery?

Do tej pory, to jest po prostu niemożliwe, aby wyobrazić ulice Moskwy bez użycia liter z oświetleniem. W procesie wytwarzania takich produktów jak światło, jak wspomniano wcześniej, najbardziej powszechnie stosowanych lamp diodowych. Czasami używany poza wzorów podświetlenia, a także można znaleźć opcje signage bez zaznaczania.

W każdym razie, duże litery pozostają ważne dla zupełnie różnych rodzajów działalności handlowej i innych.

Opłacalna inwestycja szybko uzasadnione praktycznym i uniwersalnym odwołania produktu – jest to niemożliwe, aby przejść przez znaki, logo, pieczenie jasne kolory, które wyglądają tak kuszące.

Zastosowanie 3D liter wychodzi na szczycie w korzystaniu z jego popularności. Do tej pory wszystkie nowoczesne centra handlowe i kompleksy rozrywkowe nie może obyć się bez tych atrybutów, aby przyciągnąć odwiedzających.

Liderami w dziedzinie liter trójwymiarowych jak jakość zewnętrznych narzędzi reklamowych sieciowych sklepach z elektroniką i AGD.

punkt sprzedaży, są wykonywanie prac przez 24 godziny na dobę, zasięgnąć porady znaki podświetlane litery na dość odległym odległości, co znacznie zwiększa przepływ odwiedzających w godzinach wieczornych. Wśród tych przedsiębiorstw można zidentyfikować aptek nieaktywny detalicznych.

Zaczynające biznesmeni i prywatni przedsiębiorcy, którzy mają ograniczony budżet może śmiało inwestować w pracach reklamowych, a następnie, aby zobaczyć, jak skuteczne jego wpływ na konsumentów. To w pełni uzasadnia koszt w jak najkrótszym czasie, wyróżnia się spośród konkurencyjnych odpowiedników, a ponadto niewielką ilość literek objętościowych nie wpływa na jego jakość – z należytą starannością łatwego i terminowego sprzętu zapobiegania będzie miłe dla oka i potrwa na rzecz branży od wielu lat.

Koncepcyjne i modne kawiarnia i salon bary oferują ich Moda na jak przy użyciu zewnętrznej i wewnętrznej objętości reklamę, która pomaga zachować szczególną atmosferę miejsca, nie tylko wewnątrz, ale również w jego sąsiedztwie.

kawiarnie rodzinne ozdobione krzykliwe znaki w jasnych kolorach, przyciągają uwagę nie tylko dorosłych, ale także dzieci, które zawsze wybierają to, co jest najbardziej atrakcyjne. Czerwone, pomarańczowe i żółte kolory pobudzają apetyt i podświadomie zachęcając przechodniów do przyjść na herbatę i ciasto.

Małe sklepy z lodami lub przekąskę w parkach miasta też można nabyć pozazdroszczenia przewagę nad rywalami i stać się bardziej widoczne ze względu na piękne napisami wiszące z oświetleniem.

parki rozrywki nie byłoby tak fascynujące i ciekawe, jeśli nie są one w ramce wszędzie dekoracje w postaci podświetlanych strzałkami, migotliwy karuzele imiona, świecące na obwodzie huśtawki itp

Ważną zaletą literek objętościowych, że tworzą one pewien nastrój i wrażenie wśród publiczności, która jest w bliskim sąsiedztwie odkrytego obiektu reklamowego.

Jak wiecie, reklama jest zdolny do kierowania myślenia potencjalnych klientów, aby zmodyfikować go do reprezentowania instytucji lub sklep w jasnym świetle, co jest najlepszym uzyskanym za pomocą takiego sprzętu.

Jasne litery z efektownym oświetleniem można również uzupełniać uroczystości, zarówno na dużą skalę i uroczystości rodzinnych, pozwalając jednocześnie zorganizować obszar do robienia zdjęć i raportów wideo i będzie jednym z głównych tematów dyskusji.

Zastosowanie tego ważnego narzędzia marketingowego, nawet na weselach i podziałką, bo takie rzeczy zdarzają się tylko raz w życiu, a ty zawsze chcesz, aby te chwile niezapomniane i oryginalne.

Duże litery jako narzędzie budowania marki dla dużej liczby osób, może być znakiem rozpoznawczym każdej imprezy lub wydarzenia świąteczne, czy któryś z nich uderzające i niezapomniany.

Sponsorzy, którzy zamieszczać informacje o sobie w niezwykły sposób, mają znacznie większy sukces, i pozostają w podświadomości ludzi znacznie dłuższe niż organizacje, które uciekają się do klasycznych technik jego stanowiska.

Organizacje zaangażowane w markowych ubraniach, często przychodzą do nas, ponieważ są one w praktyce od dawna przekonani o powodzeniu zastosowania tego narzędzia w swoich kampaniach marketingowych. Realizacja takiej reklamie stanowi powtórzenie określonego stylu pisania, odzieży i obuwia marki, a także wyraźnie, jak to możliwe, aby skopiować producentem marką, jeśli jest on obecny w kompozycji lub jest niezbędne do dekoracji ulicy lub szklane okna. Ten typ marki jest nie tylko sprytny chwyt marketingowy, ale znakiem rozpoznawczym butikach i pracowniach.

Obecność wymienionych atrybutów w forach, konkursach lub dużych festiwalach poziomie miasta znacznie poprawi status zdarzenia, aby było lepiej i znacznie jaśniejsze, zwłaszcza w godzinach wieczornych. Wiele ozdób tego rodzaju przyjemność zaprezentować publiczności, jeśli znajduje się telewizor lub paparazzi.

Jak jest cena do produkcji liter trójwymiarowych?

Cena produktu zależy od użytych materiałów, złożoności elementów. Ponadto, koszt wpływa na dostępność podświetlenia.

Poniżej znajduje się lista możliwych opcji konfiguracji:

  1. Czcionka (litery są klasyczne z linii prostych i złożonych kształtach – szeryfowych).
  2. Używane jako materiały obudowy (PVC, kompozytu, metalu, pianki lub kombinacja kilku opcji).
  3. Wasze listy mogą być podświetlane (ukryte, wstążki zewnętrznych za pomocą LED).
  4. Korzystna wielkość (grubość, wysokość, długość) również wpływa na końcowy koszt.

Diody LED w literek objętościowych

Pozytywne cechy narzędzi oświetleniowych LED są oczywiste.
Oni prawie nie ma wad, jeśli weźmiemy je w porównaniu z innymi źródłami światła. łatwy montaż i demontaż, długa żywotność i gwarancja bezpieczeństwa pełne działanie.

Technologia ta pozwala nie tylko na stałym poziomie, ale blask migotanie literek objętościowych i diody LED taśmy opcją noclegu pozwala powtórzyć wewnętrzne lub zewnętrzne kontury liter wspólnych do stawu.

Ze względu na niskie zużycie energii, technologia ta zapewnia najniższe koszty rachunków za energię elektryczną, która jest z pewnością ważne w kwestii opłacalności każdej reklamy.

Co składa się ona z dużymi literami?

Budowa liter przestrzennych mogą być bardzo różne, ale postaramy się wyróżnić główne elementy składowe, z których często wykonujemy podobną reklamę zewnętrzną:

– montowania litery: ponieważ litery są przymocowane bezpośrednio do ścian, a na wspornikach i mogą być zawieszone na suficie wykorzystać różne możliwości mocowania;
– klastry LED: naprawić na siebie oświetlenie taśmy i zapewnić stabilną pozycję;
– kabel zasilający, który w swoim właściwościom jest pewnie przenosi moc żarówki i zmniejszyć ryzyko pożaru lub dmuchane;
– końce tylnej ścianki i tworzący objętość, która rozciąga się wizualnie granicę;
– twarz, zwykle wykonane z akrylu, przejrzystego i sprawnego, nadaje piękny wygląd i zapewnia pełny obraz produktu końcowego;
– Oracal folia dodaje niezbędną gamę kolorów i dokładny kolor rozprzestrzenia się we właściwym miejscu.

Litery Volume – narzędziem reklamy zewnętrznej

Podświetlane litery, billboardy – popularne narzędzie nie tylko na ulicy, ale wnętrze pozycjonowanie, które jest w stanie wykonać nie tylko ich głównym zadaniem – marki, ale także do uwzględnienia w tym procesie dodatkowe wskaźniki funkcyjne, ozdoba, projektować, elementy, ozdoby lub okno sklepowe ramek butiki, komponentów wysokiej jakości wystaw, itp
Materiały użyte podczas tworzenia pięknych Neum znaki z świetlistych słowy, oferuje dość szeroki zakres – od łatwych do trudnych pianek metalicznych i kompozytowych materiałów specjalnych, których wybór jest spowodowane wyłącznie do możliwości finansowych klientów. Krepeleniya na znaki, tablice powinny być stałe, ponieważ są one odpowiedzialne za bezpieczne lokalizacji oznakowania i wyeliminować ryzyko upadku lub odłączać każdą część w miejscu jego montażu na ścianie lub suficie.

elementy wytrzymałościowe zapewnia zdolność do przystosowania się do niemal każdych warunkach pogodowych i klimatycznych zmian, co oznacza, że taki ciekawy marki mogą być instalowane niezależnie od geograficznego położenia przedmiotu handlu. Ponadto, materiał ten jest odporny na wiatr, deszcz, nagłe zmiany temperatury i innymi zewnętrznymi wpływami.

W tej chwili w przygotowaniu znaków firmowych jak diody świetlnej stosuje się głównie dlatego, że mają wiele zalet, takich jak zwartość, jasność, wydajność, a oni nie są łatwopalne. Diody LED Kolor może się różnić, a ponadto istnieje opcja konfiguracji blask wielokolorowy i system regulacyjny i kolorystyka zmiany częstotliwości. Twoje oszczędności nie będzie cierpieć z powodu kosztów energii, gdyż diody wchłonąć ją na minimalnym poziomie, ale jednocześnie pracują na 100%.

Ważne jest również, że nowoczesne zautomatyzowane technologie pozwalają zastosować w praktyce prawie każdy wyobraźni i pomysłów, które czasami wydają się niemożliwe. znaki markowe istnieje w długim czasie rozwiązań marketingowych na rynku, ale nie tracą atrakcyjność wynika z faktu, że nie jest podatny na klasycznej wersji. Każdy klient jest wyjątkowy, w specjalnym miejscu podkreśla godność, potwierdzający jego
smak, które nie mogą być spełnione w pozycji konkurencyjnej.

Nasz zespół specjalistów ma przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi na korzystnych warunkach współpracy. Doświadczeni konsultanci będą udzielać pomocy i ogólne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Technologia następnej generacji i profesjonalizm naszych pracowników pozwalają osiągnąć cel dowolnej złożoności w możliwie najkrótszym czasie.

Wart swojej ceny od nas jest godnym wcielenie.
Chętnie polecam najbardziej uniwersalna opcja dla Ciebie, na podstawie swoich pragnień i fantazji.

W naszej ofercie można zobaczyć zdjęcia z wielu zrealizowanego produktu ideologicznej i upewnić się, że nasi klienci – duże firmy, dobrze znana w całym kraju.

Pomożemy Ci rozwinąć swój własny charakterystyczny styl, jeśli jest to konieczne.

Zespół specjalistów będą zaangażowani nie tylko zadanie stworzenia wolumenu listów, ale również rozwiązać problem dostawy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w takiej pracy sugerują, że mechanizm rejestracje marki naszej firmy wszelkiego rodzaju to ujednolicony i holistyczne ugruntowane system, który nie zawodzi i prowadzi do ogromnych rezultatów.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, potrzebują Państwo więcej informacji, chcą uzyskać poradę lub złożyć zamówienie, prosimy o kontakt i będziemy szczęśliwi, aby spełnić każde żądanie.