285 Shares 2432 views

5 Zasady pisania skutecznych reklam

Możliwości w Internecie rozwijają się bardzo szybko. Coraz większa liczba transakcji na zakup i sprzedaż za pośrednictwem forów, pracując w formacie online. Chcąc sprzedać przedmiot za pośrednictwem Internetu dużo, więc trzeba sprostać konkurencji tutaj. Jak sprawić, by reklama jest aktywna i przeznaczyć je m.in. sprzedać coś tak szybko, jak to możliwe?

Kompilując reklamę powinny być traktowane bardzo ostrożnie, ponieważ będzie to oceny potencjalnego nabywcy. Reklama może być na różnych źródeł w tym samym czasie, ale powinny one być oparte na 5 zasad. Zasady te pomogą uczynić reklamy w języku klienta, wyjaśniając mu zalet i korzyści z zakupu. Wyglądają one następująco:

1. przylega i nagłówek

Sukces skutecznej reklamy jest nieaktywny 50% i więcej w zależności od wybitnego nagłówku. Patrząc przez setki ofert, kupujący zwraca szczególną uwagę na nazwę, a po postanawia zobaczyć szczegóły. Można użyć typu konstrukcji „Nazwa + w idealnym stanie”, a także humorystyczne nazwy.

Opis 2. Produkt

Tutaj główny nacisk należy położyć nie ma opisu danych technicznych oraz komponent emocjonalny, który może uzyskać osoba podczas korzystania z produktów. Należy zachować ostrożność tak, że opis nie jest zbyt upiększać. Po opisaniu potrzebę dokładnie wskazać na wady, inaczej odwiedzający zareaguje na propozycję z podejrzeniem.

Darmowe reklamy działają lepiej, jeśli stwierdzono, że wiele informacji na temat rozmiaru, koloru skóry, wieku i jakości towary wskazane, tym więcej możliwości, aby sprzedać je tak szybko jak to możliwe. I to nie znaczy, że trzeba dokonać długiego wyjaśnienia. Najważniejsze jest to, że tekst jest podzielony na akapity, nagłówki, listy punktowane markerovannye, podkreślając kluczowe punkty, i tak dalej. D. Aby sformatować wszystkie karty oferują edytora tekstu. Zdarza się, że możliwości są ograniczone jedynie przez wstawienie tekstu.

3. Izolacja sprzedaży powodów

Powody sprzedaży jest zawsze, więc użytkownik próbuje uniknąć towary niskiej jakości. Jeśli produkt rzeczywiście jest uszkodzony, należy podać szczegółowe informacje o nich.

4. Zdjęcia zakupu

Nie jest tajemnicą, że ludzie kupują oczami, więc jakość obrazu trzeba zadbać wcześniej. Jeśli rzeczy są realizowane na zamówienie, a sprzedawca nie ma jego zdjęcia, pobierz podobne zdjęcia przez Internet nie jest również zalecane. Lepiej, jeśli będzie to prawdziwe zdjęcia, nawet jeśli są one głupie i najczęściej. Powinniśmy zwrócić uwagę na jakość: zdjęcia powinny być lekkie, dokładne, w przeciwnym razie klient nie będzie w stanie rozpoznać dobry produkt.

5. wiek publiczności

Jeśli produkt lub usługa są obliczone głównie na młodszych odbiorców, można dodać opis, który nie jest śmieszne. Gdy rola potencjalnych klientów służy widzów dorosłych, wskazane jest, aby porzucić humor i zwrócić szczególną uwagę na opis szczegółowych specyfikacji.