627 Shares 4797 views

Okna 8: Wymagania systemowe. Minimalne wymagania systemowe dla Windows 8

Początkowo, po wyjście Okno 8 wymagania systemowe są zainteresowani nie jest wiele, bo wyglądało to dość niejednoznaczne. Z rafinacji i poprawie systemu w czasie. Kiedy to został wydany kilka stojących nowości od Microsoftu może być już myśli o tym, co jest okno 8 wymagania systemowe i czy zmieni on już zainstalowany „Siedem”.


Jaką OS?

W Microsoft byliśmy świadomi, że w celu wprowadzenia na rynek tabletu, co musisz zrobić, to system operacyjny, który może być sterowany za pomocą ekranu dotykowego bez wysiłku. Oczywiście, „Siedem” jest początkowo miał kilka dodatków, które pozwala na jego zastosowanie w urządzeniach czujników, ale jest rzeczywiście wygodne funkcje te nie są jeszcze warto rozmawiać.

Oczywiście, Microsoft mógłby zrobić to samo, jak w swoim czasie było w Apple – po prostu pozwól na podstawie nowej wersji tabletu Windows Phone, jednak stać się iOS konkurent (lub Android) został praktycznie bez znaczenia, więc jeśli mówimy o wersji tabletu, to zdecydowanie pokazać opłakane rezultaty.

okna wszystkich

Tworzenie dużym oknem 8 wymagania systemowe, które pasują do urządzenia wyposażonego w hybrydowy (doku klawiatury) już wygląda bardziej optymalnie. Warto zauważyć, że nawet standardowy laptop z ekranem dotykowym, który w ostatnich latach pojawia się coraz więcej, taki system może być stosowany dodatkowo posiadać dość szeroki spread.

Tak więc, w końcu nie było to zupełnie nowy system operacyjny, który został napisany całkowicie od podstaw.

Kluczowe cechy

Natychmiast należy zauważyć, że w firmie Microsoft, oczywiście, nie odważył się zrezygnować kompatybilność z różnymi aplikacjami, które zostały uprzednio wyemitowanych w ramach tego „Siedem” i wcześniejszych wersji systemu Windows. W Oknie 8 wymagania systemowe są wystarczające, aby poradzić sobie z wszelkich programów zaprojektowanych dla wcześniejszych systemów operacyjnych, to było po prostu w celu zapewnienia ich kompatybilności.

W związku z tym zdecydowano się pozostawić stary pulpit, ale w tym samym czasie, każdy rozumie, że jego użycie na ekranie dotykowym jest po prostu żałosne. Dlatego zdecydowano się dodać zupełnie nowe spojrzenie na pulpicie, który może współpracować ze starym systemem operacyjnym.

Początkowo może się wydawać nieco dziwne, ponieważ zwiększa liczbę Windows 8 (64), wymagań systemowych, natomiast początkowo decyzja może nawet wydawać neyuzabelno, ale faktycznie w ten sposób Microsoft natychmiast zabił dwie pieczenie na jednym ogniu. Użytkownicy standardowych komputerów może pracować z nowym systemem w taki sam sposób, jak ze starym, a użytkownicy z różnych tabletek i podobnych urządzeń korzystać z nowego interfejsu, który jest optymalnie dostosowany do takiego sprzętu.

Jaki jest nowy interfejs?

Nowy interfejs opiera się na kilku pomysłów, które były pierwotnie wykorzystywane Microsoft jest nadal w Zune Player, a następnie pojawiają się również w systemie operacyjnym Windows Phone, który został pierwotnie zaprojektowany dla smartfonów.

Base – tzw kafelki interfejs, który jest zespołem różnorodnych aplikacji, które są wykonywane w postaci różnych płytek. W przeciwieństwie do tego, co jesteśmy przyzwyczajeni w zwykłych systemów operacyjnych (takich jak Android lub iOS), w którym ikony aplikacji różnią taki sam rozmiar i są standardowe zdjęcia, nie są one po prostu animowane w tym przypadku, ale także najważniejsze informacje i przebieg w postaci prostokąta lub kwadratu.

Wszelkie płytki można łatwo przemieszczać się po ekranie, to warto zauważyć, że sam pulpit jest w żaden sposób ograniczony do poziomu, który jest, można po prostu przenieść go na bok na dystansie około 8500 pikseli. Pionowa sam ostateczny granica – wysokość ekranu.

Praca z oknami

Zaktualizowany interfejs użytkownika do pracy z oknami jest absolutnie nie tak znane jak pulpit w starym reżimem. Konkurenci nie zapewniają możliwość obsługi wielu otwartych okien. W nowym interfejsie jest, to jest, można otworzyć dwie aplikacje, z których pierwszy odbędzie się, na przykład, piątą część wyświetlacza, natomiast drugi odbędzie się resztą. Na wniosek należy umieścić w oknie po lewej lub prawej strony, tylko na tyle, aby przenieść go w określonym kierunku.

Jeśli nadal chcesz, aby upewnić się, że inne aplikacje są teraz mieści się w dużej części ekranu, to po prostu postawić pionową linię, która oddziela je od innego okna do innej pozycji, która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że teraz nie ma wszystkie standardowe przyciski „Zamknij” lub „Ukryj”. Teraz tylko można przejść do innych okien lub bezpośrednio na samym pulpicie, możliwe jest również, aby przenieść okno po lewej lub prawej stronie ekranu, a także zamknięcia – to jesteś dosłownie rzuca programu palec w dolnej części ekranu.

Co jest stary interfejs?

W tym przypadku, nic specjalnego – po prostu standardowego starego pulpitu, która jest zasadniczo podobna do tej stosowanej w „Siedem”. Został on zaprojektowany jako w pełni samodzielna aplikacja, która jest w rzeczywistości, użytkownicy nie zalecane, aby użyć normalny Windows 7 interfejs, pomimo faktu, że odpowiada co prosi wymagania systemowe 8.1 Windows 8 lub Windows.

„Współdzielenia”

Funkcja ta zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest to dość ciekawy i nigdy nie zostały spełnione. Funkcja ta została opracowana specjalnie do stosowania w różnych płyt, z jego pomocą użytkownik może dzielić się informacjami między wieloma programami, które początkowo nie przewidują interakcji między nimi.

Tak więc, na przykład, przy użyciu tej funkcji, można na niej link do konkretnej strony, która jest otwarta w przeglądarce, aby wysłać do innej osoby poprzez e-mail, napisany w Evernote lub transmitowane za pośrednictwem sieci społecznościowych.

wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe Windows 8 przedstawiają się następująco:

  • Procesor: 1 GHz
  • RAM: 1 GB
  • Kwota dysk twardy o pojemności 16 GB
  • Wideo: zaprojektowany dla Microsoft DirectX 9

Oczywiście, wydajność jest nieco większa niż wymagania systemu Windows 7. 8-ka – jest już nowsza wersja i ma więcej funkcji, więc zjawisko to nie jest zaskakujące, choć i w tradycyjny interfejs systemu operacyjnego pozostaje prawie taka sama.