227 Shares 4695 views

Słynny trener Jurij Kuklachev. Koty Teatr: adres, repertuar, recenzje

Więcej niż jedno pokolenie dzieci ma tendencję, aby w magicznym świecie, główne mieszkańcy są koty. I to daje im możliwość Yuri Kuklachev. Teatr, który stworzył, jest znana na całym świecie.


Każdy, kto widział aktora, zauważono w pierwszym z jego niezwykle dobrej mimika, naiwne szeroko otwarte oczy jasne. Ktoś może jak koty? Zwierzęta miłujących wolność nie są w pośpiechu do posłuszeństwa człowieka. Ale w tym przypadku reguła nie działa. Zwierzęta wykonać niezwykłe, niesamowite akrobacje, pozornie z łatwością. Jak trudne jest to podane futrzane artystów, wie tylko Kuklachev.

Teatr kot, stworzył, powiedział 25-lecia. Z biegiem lat, i trzy clown dzieci dorastają i stają się członkami życia kota. Najstarszy syn otrzymał tytuł Master of Honored sceny, córka rysuje i ilustruje książki ojca, uczestniczyć w przedstawieniach, Jr. jest tancerką baletu, a także solistka w przedstawieniach teatralnych ojca.

Jak on to robi

Bądź clown Yuri chciał od dzieciństwa. Musiał pokonać wiele trudności, przed jego talent jest doceniany. Na początku szkoły cyrkowej nauczyciele nie uznają, że jest to młody człowiek. Ale po Kuklachev znaleziono kotka na ulicy, wiedział, jak się zachować, i kochaliśmy dla kotów sens swego życia.

Zwierzęta odpowiedzieć mu w zamian. Nie można trenować kota. Ona zawsze robi tylko to, co chce. Ale jest to możliwe, aby podnieść ją jako obywatel mówi aktor. Żyje ze swoich małych przyjaciół na scenie, a nie tylko wykonaniem. Publiczność zauważyć, że Furry Animals jest bardzo wygodne i przytulne z rąk artysty. Oni nie boją się mówić, a nie nieśmiałe przed społeczeństwem, z powodu ich „mieszkań” za kulisami nie wiedział nadużyć od ludzi, więc nie spodziewaj się, że od nikogo na widowni. W związku z tym w pełni zaufać i ujawniają swoje talenty do publicznej wiadomości.

Gdzie to wszystko się dzieje

Miejsce, w którym działa Kuklachev – Teatr Cat. Obecnie jest państwową instytucją budżetową. Pierwsze występy odbyły się w jego murach w 1990 roku, gdy w pomieszczeniu, w którym znajduje się obecnie, został podarowany miastu Moskwy artysty. Od tego czasu jego pozycja nie zmieniła Kuklacheva teatru. Adres go nadal: Moskwa, Kutuzow perspektywa, 25. Dojazd jest łatwy. To wystarczy, aby podjąć metrem do stacji o tej samej nazwie, a następnie podróżować jeden przystanek na transport publiczny. Również z „Kijewskaja” autobusy metro i taksówki. Inną opcją jest spacer pieszy od stacji metra „Student”.

Ile to przyjemność, aby dostać się do prezentacji, co daje teatr Kuklacheva? Cena waha się, minimalna to 1200 rubli.

Co zrobić artyści

Repertuar teatru jest regularnie zmieniane. Chociaż, jeśli istnieją nowe pokazy, to nie znaczy, że publiczność nie będzie widać starych. Wręcz przeciwnie, ze zniknięciem plakatu oznacza to, że tailed artystów w tym czasie mozolnie ćwiczyć i jeszcze raz zachwyci publiczność w najbliższej przyszłości. I to nie jest przypadek. Po stworzeniu spektaklu trwa kilka lat. Obecnie najbardziej popularne są „Moje ulubione koty”. Uczestniczy ogonami 70 uczniów, z których wielu było dawniej bezdomnych. Talent nie zależy od rasy. Czasami, ze względu na brudny, głodny kotek okazuje wielką estradową.

Kolejny spektakl, który zachęca widza, stworzony Dmitriem Kuklachevym. To się nazywa „I – Clown” i opowiada o tym, jak z pomocą wytrwałości i szczerym pragnieniem, aby zrealizować swoje marzenie w życiu można wiele osiągnąć.

Innym pomysłem wytrwałości nazywa Koty-show. Zajmuje się także w jaki sposób, wykorzystując swoją pracę, możesz stać się artystą. Nie na darmo do pracy z kotami zaczęła Kuklachev.

Balet nie jest przeszkodą

Teatr, w którym grają główną rolę, przynosi tylko pozytywne emocje, radość i zabawa, a także prostą rozmowę z tych pięknych zwierząt. Ale wydajność „Ludzie i koty” to tylko komedia zorientowany. Ponadto, jest to pierwszy połączony choreografia clowning. Innowacja ta przyniosła młodszy syn Kuklacheva – Vladimir.

Nie tylko koty biorące udział w przedstawieniach. Wiązało psa. Co jest zaskakujące, wąsaci aktorzy całkowicie nie boi się go. Dynamiczna i ekscytująca fabuła będzie interesująca dla dzieci w wieku szkolnym, choć goście mogą obserwować i młodsi widzowie. Nie ma nic złego, bo gra uczy miłości do zwierząt, dobre nastawienie do ludzi.

humanitarny lekcje

Pomieszczenie, w którym stoi Kuklachev – Teatr – stał się miejscem, gdzie dobroć jest nie tylko rodzi się i żyje, ale również zwiększone dzięki lekcji, które przeprowadzane są tutaj. Wszyscy, którzy chcą odwiedzić to musi przyjść do teatru na pół godziny przed rozpoczęciem, ponieważ najpierw przeprowadził wizytę studyjną. Podczas jej dzieci będzie zobaczyć muzeum, gdzie eksponaty związane z kotami, z różnych części świata. Również odwiedzić „puszysta mieszkań”, które uczynią publicznego wygodne, serdeczny i beztroski środowiska obejmuje swoje zwierzęta Kuklachev.

Teatr pozwala również zobaczyć, jak artyści hodowli zwierząt, aby zapoznać się ze sposobem, można w domu, aby nauczyć swojego zwierzaka do wykonywania różnych sztuczek. Wszystkie zajęcia odbywają się z dziećmi w sposób zabawny, zabawny i fascynujący.

Koty, które są w teatrze około 120 żyje w szklanych, komfortowych kabin. Tam mają wszystko, czego potrzeba do spania, zabawy i jedzenia. Sucha karma dla zwierząt domowych lub naturalnej żywności. Kurczak kupiony w specjalnej fermy drobiu. Monitorowanie stanu zdrowia zwierząt, lekarzy weterynarii, którzy regularnie wykonują badania lekarskie każdego kota.

Nie tylko błazen

Nie jest zaskakujące, że czyste i przytulne wewnątrz. Jak dobry błazen mógł zrobić złe życie za kulisy swoich ulubionych artystów i cenne? Oczywiście, że nie! Po tym wszystkim, poświęcił całe swoje życie. Poza wykonaniem, pisze książki o zwierzętach, jeździ z lekcji dobroci w szkołach. Nawet odwiedza uczelnię, gdzie młodzi ludzie są karani raz potknął. Za pomocą specjalnego programu stara się wytłumaczyć im, że nie wszystko jest stracone w życiu i może ponownie wejść na płaskiej drodze.

Kuklachev ma inne hobby. Dziwnego, że mają wystarczająco dużo czasu, aby rysować, cięcia drewna, a także w filmach.

Widzów, którzy odwiedzili teatr Kuklacheva pozostawić najbardziej pozytywne opinie. Szczególnie zadowolony i usatysfakcjonowany, oczywiście, dzieci. Po tym wszystkim, wpadają w cudowny świat magii i baśni, bohaterowie które są piękne koty.