576 Shares 5538 views

Jazda w sali teatralnej

Każdy wykształcony człowiek nie zaszkodzi znać nazwy miejsc w teatrze, zwłaszcza jeśli on okresowo odwiedza teatr. Ale nie każdy może pochwalić się taką wiedzą. Poniżej widzimy dokładnie wszystkie miejsca i jak różnią się one od siebie.

hala jazdy

Jeśli należysz do osób, które nie są dość biegły w nazwach miejsc w teatrze, to na pewno przyczyni się do wyjaśnienia niektórych punktach plan pokoju.
Nie ma wiele odmian miejsc w sali, obejmują one:

  • Parter ( "na ziemi"). Miejsca te znajdują się w pobliżu centrum miasta. Po powstaniu teatru w stajni były w zasadzie stoi pokój, ale teraz ich nie ma, a wszystkie stragany wyposażone z dużą ilością miejsc do siedzenia.
  • Balkon. Siedzenia są umieszczone powyżej amfiteatrze na różnych poziomach. Tak jak poprzednio, miejsca te są cenione, ponieważ Oferują dobry przegląd sceny.
  • Łóżko. To jest jak balkon na wyższych szczeblach, znajduje się w przedniej części etapu. Badanie również bardzo dobre, ale ceny biletów wyższe.
  • Galorka. Znajduje się na balkonie na najwyższym szczeblu. Nie najbardziej dogodnym położeniem, a ceny biletów są zwykle niższe.
  • Baignoire. Lodge, usytuowany na poziomie sceny, na bokach zbiornika. Wcześniej widzowie siedzący w oknie był pozostał niewidoczny dla reszty ludzi w teatrze.
  • Mezzanine. Położony nad Baignoire i amfiteatr. Miejsca te są uważane za najbardziej wygodne, ale cena jest bardzo wysoka, więc nie każdy może sobie pozwolić, aby kupić tam bilet.
  • Amfiteatr. Znajduje się on nad ziemią po obu stronach. Miejsca znajdują się w warstwach, co czyni je bardziej komfortowe.

Schemat fotele w sali teatralnej przedstawiony poniżej.

Wybór miejsca w teatrze

Wybierając dobre miejsce, aby pomóc halę obwodu teatralnej.

Jeśli planujesz odwiedzić teatr i czerpać przyjemność z tego, co dzieje się na scenie, należy podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru lokalizacji. Do wszystkich spektaklu pełnym świetle, nie patrząc na to, co dzieje się na scenie przez przednią siedzących ludzi, i aby uzyskać jak najwięcej z wizyty w teatrze, należy wybrać miejsce na balkonie, antresoli lub na środkowych rzędów straganów z przodu sceny. W tych miejscach jest nie tylko doskonały widok na scenie, ale również dobra akustyka.

Schemat pokoju jest dość prosta i nie potrzeba wiele, aby je zapamiętać, ale może się przydać w przyszłości.