449 Shares 7877 views

wydajność komedia „Ostrożnie, kobieta.” Recenzje inscenizacji, informacje o aktorach

Komediowych gra o nazwie „Uwaga, kobieto!” Kontynuuje temat relacji międzyludzkich, które zostało już poruszonych w jego dzieł przez znanego białoruskiego pisarza Andrew Kureichik. Centralną postacią spektaklu jest młody chłopak o imieniu Serge francuskiego artystę, który spędził całe życie próbując znaleźć najbardziej wyjątkowy. Ale bez względu na to, jak szukał, nie może odnaleźć się w jednej kobiecie wszystkie cechy, które czynią go idealnym. W związku z powyższym, Serge spotyka się jednocześnie z trzech pań, z których każda jest najlepsza. Ale ta sielanka wkrótce dobiegnie końca, gdy przez rywali szansy będzie musiał spotkać się w tym samym miejscu w tym samym czasie. Jak można było oczekiwać, spełniające piękne kobiety naprawdę skomplikować życie naszego bohatera. Teraz będzie musiał wybierać.


O autorze komediowej sztuce „Strzeż się kobiet”

Opinie wykonanie, które są tak pozytywne, że zadziwia nawet ich twórcy, dziś cieszy się dużą popularnością. Białoruski dramaturg Andrei Kureichyk dawna znane ogółowi społeczeństwa. Publiczność zna także swoje prace takie jak skrypty do filmów „Choinka”, „Love-marchewki”, „Odessa-mama”, „Julia” oraz wiele innych obrazów. Gdy dramaturg pracował na swojej pracy zatytułowanej „Uwaga, kobiety”, nie mógł przypuszczać, że gra tak publiczność spodoba, będzie popularne.

Popularność komedii „Uważaj na kobiety”

Dziś produkcja umieścić wielu rosyjskich teatrów, które reprezentują swoją wizję tej fascynującej historii.

Na scenie Centralnego Domu kultury kolejarzy, można również zobaczyć komedię „Strzeż się kobiet”. Opinie wydajności (TSDKZH również wielokrotnie umieścić go) jest doskonała, a niezadowolonych widzów praktycznie żaden. Słynny „Moscow Music Hall” stworzył własną produkcję „Strzeż się kobiet”. Nad nim pracował świetny zespół. Udało im się stworzyć wspaniałą atmosferę, która wciąga od samego początku. Ponadto w tym jednym z najlepszych wyników podmiotów zebraliśmy. Preparat trwa dwie godziny i składa się z dwóch etapów. Współczesna publiczność cieszyć się show, „Uważaj, kobiety”, komentuje kolejny udowadnia swoją popularność.

Fabuła spektaklu

Głównym bohaterem komedii „Strzeżcie kobiet” – niejakiego Serge – twórczy charakter. Ale co z młodego artysty, jeśli jest niepoważne, jak każdy Francuz, i zbyt kochliwy? Szuka w każdej kobiecie idealne cechy, które powinny być jego jedynym kochanie. Nic dziwnego, że jego urok zaledwie trzy dziewczynki. Oni nie patrzą na siebie nawzajem, lecz jednakowo droga do niego. Serge stara się, aby każdy z nich był z nim dobrze i że są one w każdym razie nie do poznania siebie. Lulu naiwny student, namiętny, szorstkie barmanka Jacqueline rafinowany arystokrata Marisabel początkowo nieświadomy faktu, że każdy z nich ma tylko frywolne Francuza. Ale nie ma nic ukrytego, że pewnego dnia nie byłaby oczywista. W związku z tym, w jednym, ale nie dla głównego bohatera, dzień, kobiety nadal spełnione. Dowiedziawszy się, że są rywalami dzięki Serge, bohaterka postanowiła dokonać własnego osądu na niewiernego narzeczonego.

Podmioty biorące udział w komedii „Uważaj na kobiety”

Spektakl otrzymał bardzo pochlebne opinie nie tylko ze względu na fascynującą historię, dobrym stwierdzeniem, ale także dzięki doskonałej aktorów grających. W tej grze komediowej wybrał grupę utalentowanych artystów. Performance „Strzeż Kobiet” (oglądalności wskazują na to) inny wyraz, ostre specyfikę istniejących znaków, żywy styl gry aktorów. Ten wspaniały kwartet udaje się zrobić prawdziwe oświadczenie francuskiego uroku, pomagają publiczność humorystycznym spojrzeniem na poważne rzeczy. Jeden znak w różnych produkcjach komedii granej przez różne podmioty.

W roli francuskiego artysty widzowie Serzha Dyubua widzi Victor Dobronravov, Artyom Osipov, Gregory Siyatvinda. Jacqueline barmanka wielka gra Kristina Babushkina i Agrypina Stiekłow. Alexander Ursulyak i Glafira Tarhanova doskonałą pracę z rolą pań wysokiej społeczeństwa Marisabel. Inna dziewczyna, studentka Lulu, może grać w kilku produkcjach Olga Lerman, w innych – Anna Starshenbaum. Kto z artystów grał w grę, on radzi sobie ze swoją rolą, w pełni ujawnia charakter i osobowość bohatera.

Performance „Strzeż Kobiety”: opinie

Ta intrygująca komedia pokaz można zobaczyć na różnych etapach, dostarczane przez różnych teatrach, grany przez różne podmioty. Ale we wszystkich wersjach tych produkcjach hit miejscu do publicznej wiadomości. Publiczność jeden po drugim pozostało podziwianie opinii fabuły, staging, aktorzy grać. Komedia Artysta, uplifting, wywołuje pozytywne emocje. Nie jest zaskakujące, że nowe widzów spieszyć, aby kupić bilety na show, „Uważaj, kobiety” po tylu pozytywnych odpowiedzi. Opinii, że przeczytali przed pójściem do teatru, w pełni potwierdziły – jak wielu twierdzi. A nawet jeśli ktoś nie lubi ustawienie – ci ludzie są w mniejszości.

Trochę więcej o spektaklu

Lekka francuska komedia „Strzeż się kobiet”, jak to samo i pań i mężczyzn, bo to o naszym życiu, o miłości, pasji i poszukiwaniu ideału. Podmioty, które biorą udział w tej produkcji doskonale przekształcić ich znaków i nie może być postrzegane przez społeczeństwo. Widzowie podziwiać grę aktorów, którzy są prowadzeni wierzyć we wszystkim, co dzieje się na scenie. Równie dobrze wyglądają w roli tytułowej i Victor Dobronravov, i Artem Osipov i Gregory Siyatvinda, każdy wnosi swój smak charakteru. Dotyczy to w równym stopniu także do gier aktorek w komedii „Strzeżcie się kobiet”. Liczba wyników, aktorzy – to wszystko staraliśmy się zawrzeć w tym artykule. Widzowie, którzy nie obserwowali ustawienie, zaleca się to zrobić.