203 Shares 3241 views

Ciekawe pytania do kwestionariusza dla dziewczynek

Profile dla dziewcząt już od dziesięcioleci. Najważniejsze – to wymyślić pytań do kwestionariusza. Dla dziewczynek jest zwykle trudnym zadaniem. Po tym wszystkim, byłoby pożądane, aby wymyślić, jak wiele pytań, aby dowiedzieć się wszystkiego o człowieku. Zasadniczo profile nadzienie występuje podczas sesji treningowych. Niektóre kupić profili z gotowych pytań, a niektóre pisać je samodzielnie w grubym notesie.


Obecnie, bardziej istotne było elektroniczny formularz zgłoszeniowy dla dziewczynek: 100 pytań, które można dowiedzieć się wszystkiego o ich przyjaciół. E – to nowoczesne, proste i wygodne, ale profil w notebooku – to relikt przeszłości.

Jeśli potrzebujesz profilu na pytania dziewczynek jest łatwe do znalezienia, a nawet wymyślić własne. Jednak nie wszystkie z nich istotne i interesujące. Tworzyć własne pytania kwestionariusza dla dziewcząt jest nie lada wyzwaniem. Dlatego tutaj znajdziesz kilka wskazówek, które mogą być przydatne dla Twojej aplikacji.

Pytania do kwestionariusza dla dziewczynek od 7 do 18 lat:

 1. Jak masz na imię?
 2. Twój nick na portalach społecznościowych?
 3. Skrzynka pocztowa?
 4. Ile masz lat?
 5. Gdzie się uczyć?
 6. Co (w jakiej wysokości) klasy?
 7. Czy podoba Ci się w miejscu, gdzie się uczyć?
 8. Twój ulubiony przedmiot?
 9. Jaka jest nazwa Twojego ulubionego nauczyciela?
 10. Kim chcesz zostać w przyszłości?
 11. Czy Twój wysokość?
 12. Kolor oczu?
 13. Gdzie chcesz pojechać?
 14. Czy masz brata lub siostry (starszych i młodszych)?
 15. Twoje hobby?
 16. Z kim chciałbyś być sam?
 17. Jaki jest Twój ulubiony piosenkarz?
 18. Jaki jest Twój ulubiony aktor?
 19. Kogo kochasz?
 20. Jaki jest Twój ulubiony posiłek?
 21. Kogo lubisz w klasie (oczywiście)?
 22. Czy masz zwierzaka (jego nazwisko)?
 23. Gdzie chcesz pojechać na wakacje?
 24. Gdzie byłaś (miasta, ośrodki, wsie, i tak dalej)?
 25. Jakie są imiona twoich rodziców?
 26. Kiedy masz urodziny?
 27. Twój numer telefonu?
 28. Twój ulubiony pisarz (książka)?
 29. Twój najlepszy przyjaciel (przyjaciółka)?
 30. Co sądzisz o mnie?

Można myśleć o tysiąc pytań, aby odkryć tożsamość osoby, ale w tym przypadku to może niepokoić kogoś, kto będzie o wypełnienie kwestionariusza. Napisz pytania do kwestionariusza dla dziewcząt jest dość łatwe, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że głównym i najbardziej interesujące tematy, co do zasady, są kwestie związane z tymi, którzy są w miłości z kimś, najlepszymi przyjaciółmi i opinię twórcy kwestionariusza. Większość dziewcząt są zainteresowani tymi zagadnieniami.

W nowoczesnym społeczeństwie, w formie, można dodać jeszcze jedno pytanie: „Czy jesteś dziewicą?”, Ale jest ona przeznaczona dla dziewcząt pomiędzy 14 a 18 lat. To pytanie jest związane z wczesnym rozwojem seksualnym naszej młodzieży. Chociaż to pytanie dużo, albo nie chce odpowiedzieć, czy sovrut, chociaż niewielki procent może odpowiedzieć szczerze.

Im więcej ciekawych pytań do kwestionariusza dla dziewcząt, tym bardziej interesujące, że można odpowiedzieć. Nawet dziewczęta są bardzo lubiący podając go do wypełniania chłopców. Ponieważ kwestia tego, czy ktoś lubi dany twórca facet interesuje najbardziej, zwłaszcza jeśli ona jest w nim zakochana.

Być może najbardziej okropne i straszne dla dziewcząt jest w przypadku, gdy formularz są rodzice lub nauczyciele zabrać i przeczytać. Czasami można tam znaleźć wiele ukrytych i tajemnicy. Jednocześnie wiedzieć dorosłemu o to nie jest konieczne. Więc rada dla dorosłych: to nie jest konieczne, aby zagłębić się zbyt wiele w życiu osobistym dziecka, jeśli chce, on powie Ci wszystko.