193 Shares 1044 views

Nie zainstalowane uaktualnienia systemu Windows 7? Instrukcje krok po kroku, aby rozwiązać problem

Windows 7, choć jest udoskonaloną „systemów operacyjnych” w porównaniu z poprzednimi wersjami, to również wymaga stałej aktualizacji i dodatków Service Pack (Service Pack). A to może często powodować wiele nieprzewidzianych problemów. Teraz widzimy, dlaczego nie zainstalować uaktualnienia systemu Windows 7 i co zrobić w takiej sytuacji.


Dlaczego należy zaktualizować system Windows?

Wielu użytkowników systemów komputerowych z systemem Windows 7 (lub jakichkolwiek innych „poniekąd”) aż do końca nie zdaje sobie sprawy, co jest wymagane od aktualizacji systemu, biorąc pod uwagę, że aktualizacje mają zastosowanie tylko do łatania dziur w systemie zabezpieczeń.

Część tak jest, ponieważ wielu przestępców niemal codziennie istnieją luki, przez które przenikają na komputerach innych ludzi i tworzyć swoje ciemne czyny z prostego naruszeniem integralności „systemów operacyjnych” i jego prawidłowe funkcjonowanie do kradzieży danych osobowych (informacje poufne) i dostosowanie systemu do pełnej „Crush” nawet z usuwaniem plików i folderów.

Z drugiej strony, ciągłe aktualizacje dotyczą wszystkich składników systemu Windows i złożonych platform specjalnych, po zainstalowaniu, że jest możliwe, aby zoptymalizować funkcjonowanie całego systemu. Ale są pewne niuanse i subtelności. Teraz patrzymy na problem, dlaczego nie zainstalować Windows 7 upgrade.

Problemy z automatycznych aktualizacji

Najpierw musimy się upewnić, że system komputerowy jest włączony automatycznie aktualizować zarówno zalecaną domyślną, i nie ma zakłóceń połączenia internetowego.

Aby zobaczyć te dane, wystarczy udać się do «Windows Update” w celu sprawdzenia ustawień parametrów linii wskazujący metody automatycznej aktualizacji. Równie dobrze może być tak, że ta opcja jest po prostu wyłączony.

Jeśli pytanie jest postawione ponownie aktualizacje nie są zainstalowane, upgrade z Windows 7 może być ustawiony w trybie ręcznym, jak plik, który jest odpowiedzialny za automatycznej aktualizacji może być uszkodzona.

instrukcja aktualizacji

Jeśli istnieje problem z automatycznymi aktualizacjami, można spróbować zrobić ręcznie, przy użyciu tego samego „Centrum Update” funkcji wyszukiwania, dzięki któremu koniec akcji kliknij na przycisk po prawej stronie „Install Now”.

Jeśli aktualizacje zostaną zainstalowane, problem jest naprawdę w pliku aktualizacji. Co z tym zrobić, zostaną omówione później, ale, jak widać, wpłynąć na jego działanie może być związane z narażeniem na działanie wirusów lub uszkodzenia.

Jeśli chodzi o uszkodzenie plików, sytuacja może być skorygowany przez redukcję systemu, pod warunkiem, że przed zaobserwowano takie błędy. Nawiasem mówiąc, ten problem występuje często w sytuacjach, gdy nie jest zainstalowane aktualizacje do systemu Windows 7 SP1. Pierwszy service pack jest uważana za kilka underfulfilled.

błąd 643

Często można go nazwać problemem, jeśli nie zainstalować Windows 7 Upgrade (błąd 643) ze względu na problem w jednej z głównych platform systemu. Ta Microsoft .NET Framework (Ten błąd odnosi się do tego składnika).

Wielu użytkowników, czy nie wiedząc, czy to z przyzwyczajenia, zacząć je aktualizować ręcznie. Ale to pomyłka. Fakt, że problemy związane z tym, naprawdę może znacznie wpłynąć na automatyczną aktualizację. Jest tylko jeden sposób: aby całkowicie usunąć go z systemu (przynajmniej w dziale „Programy i funkcje”), a następnie pobrać dystrybucyjnego instalacji najnowszej wersji z oficjalnej strony internetowej firmy Microsoft, a dopiero potem zainstalować system w trybie ręcznym.

Oto tylko wstępna jest pożądana w produkcji niż przy użyciu „native” deinstalatora systemu Windows do usuwania, a niektóre narzędzia innej firmy, który pozwala na usunięcie wszystkich pozostałości pliki i wpisy i klucze w rejestrze systemowym w całości. Programy dla tego braku. Na przykład, narzędzie jest na tyle poważny IObit Uninstaller ze zintegrowanym całkowitym usunięciu przymusowej Ininstall.

Kod błędu 800b0100

Dość często nie zainstalowano aktualizacji dla systemu Windows 7 (kod 800b0100) ze względu na problemy z „Update” jako całości.

W tym przypadku należy użyć narzędzie automatycznie skanuje i naprawia firmy Microsoft rodzaj systemu Narzędzia analizy gotowości aktualizacji lub naprawić. Oba programy są bardzo łatwe do pracy i pozwala nam znaleźć i naprawić problemy automatycznie.

W większości przypadków ta technika pozwala pozbyć się wielu problemów nie związanych z niezdolnością do aktualizacji systemu. Głównie chodzi o drugiego narzędzia.

Wyłącz program antywirusowy i firewall

Ale dlaczego nie zainstalować aktualizacje systemu Windows 7 x64 z powodu any-lub ograniczeń nałożonych przez antywirusa i zapory sieciowej (firewall)?

Rzeczywiście, czasami może wystąpić taka sytuacja. To wszystko zależy od tego, jaki program antywirusowy jest zainstalowany w systemie. Równie dobrze może być to, że istnieje konflikt między firewall i oprogramowania antywirusowego.

Naturalnie, aktualizacja pochodzi z zaufanego źródła (wpływ wirusów z prośbą o przekierowaniu obliczyliśmy jeszcze nie biorą), stąd czas aktualizacji może być po prostu wyłączony.

Jeżeli po tej aktualizacji będzie odbywać się w trybie normalnym, konieczne jest, aby zmienić lub zmienić konfigurację zapory antywirusowe, antywirusowe czyni się do listy wyjątków.

infekcja wirusowa

Teraz zobaczmy, co można zrobić, jeśli nie ustawić Aktualizacja dla systemu Windows 7 ze względu na działanie wirusów lub złośliwego kodu. Jak wspomniano powyżej, niektóre z nich są w stanie spontanicznie ustawiony na „upgrade centrum” przekierować (przekierowanie) do innego źródła podczas próby uzyskania dostępu do systemu aktualizacji.

Jest oczywiste, że w tym przypadku konieczne jest przeprowadzenie pełnego skanowania w poszukiwaniu zagrożeń, ale wskazane jest, aby zawierać szczegółową analizę reżimu. Czas, oczywiście, będzie to trwać dłużej (do kilku godzin), ale wtedy można mieć pewność, że wszystkie zagrożenia zostały wyeliminowane.

Jeśli skanowanie nie działa, można użyć płyt Recovery Utility (Rescue Disc) uruchom przed uruchomieniem systemu Windows. Nawiasem mówiąc, oni sprawiają, że można produkować znacznie lepsze niż regularne testy oprogramowania antywirusowego.

Posłowie

Jeżeli wszystkie powyższe metody nie pomagają, a problem pozostaje, w skrajnych przypadkach, można spróbować ponownie zainstalować system od podstaw, by tak rzec, od podstaw, albo skorzystać z Konsoli odzyskiwania, mieszczący się w oryginalnym instalacja lub dyski odzyskiwania (Windows 7 Rescue Disc – nie mylić z antywirusa utilities).