544 Shares 2960 views

Kaczki Cherry Valley – dobrą krzyż

Wszelkie właściciel chętnie utrzymać dom w jego kaczek ras, charakteryzujących się wysoką produkcją jaj, szybkiego przyrostu masy ciała i bezpretensjonalny treści. Kaczki Cherry Valley w pełni spełniają powyższe wymagania. Mogą one być przypisane do łącznej wydajności ptaków. Z tych kaczek może być z powodzeniem odbierać i mięso i jaja.


historia

Kaczki Cherry Valley pojawił się w Anglii. Podstawą dla hodowli drobiu kaczki pekińskiej wykonania. Męską funkcji (151):

 • produkcja jaj – 120 jaj;
 • młody waga w siedem tygodni – 3,4 kg;
 • osoby dorosłe samice Ciężar: – 3,5 kg, samce – 4 kg.

cechy linii matczynej (102):

 • produkcja jaj – 150 jaj;
 • młody waga w siedem tygodni – 2,9 kg;
 • dorosłych samic masowe: – 3,4 kg, samce – 3,7 kg.

Ten krzyż dwuwierszowy ma najlepszą jakość obu linii. Zyskał popularność wśród hodowców drobiu w wielu krajach na całym świecie. Na przestrzeni poradzieckiej skale hitem w 1972 roku. Ona nie traci na popularności. To z przyjemności i zysku dla gospodarstw prywatnych i dużych fermach drobiu.

Pojawienie się tej rasy

Cherry Valley kaczka, wygląda bardzo podobnie do Pekinu. Mają silną budowę ciała, stawy skokowe pionowy pień. Skrzydła są krótkie, ściśle przylegający do ciała, krótkie nogi, gruby kark. Jasny dziób pomarańczowy i biały pióra (w większości).

Kaczki Cherry Valley: charakterystyczny

Jest to chyba jeden z najbardziej popularnych i zapadających ras mięsnych. Kaczych dwa miesiące, aby przybrać na wadze do 3 kg. Wydajność mięso średnio 65%. Wydajność tuszy, osiąga 80%.

Pomimo faktu, że ten gatunek kaczki Cherry Valley mięso rodzaj produktywności, od strony matki odziedziczyła wysoką produkcję jaj – do 150 jaj w ciągu siedmiu miesięcy. kaczki trot rozpocząć w ciągu 6 miesięcy. Są idealne dla tych hodowców drobiu, którzy sami chcą się rozmnażać ptaka.

zawartość

Kaczka Cherry Valley (zdjęcia można zobaczyć w tekście) nie wymaga specjalnych warunków przetrzymywania. Ptak jest skromny i bardzo dobrze płatne pastewnych. Na lato kurczaka dość przestronne stodole z łóżka na noc (co najważniejsze, że nie było Projekt), popołudniową wolnego wypasu oraz dostęp do wody.

Zimą potrzebuje miejsca termiczne, do optymalnej temperatury do przechowywania +10 … + 14 ° C (w żadnym wypadku nie mniej niż 6 ° C). Przez zmniejszenie stopnia ptak przestaje być przeprowadzane szybko i utratę wagi. Aby utrzymać poziom przyrostu masy ciała i utrzymać dobrą produkcję jaj, drobiu za pomocą sztucznego oświetlenia przedłużyć godzinach dziennych. Jego całkowita długość nie powinna być mniejsza niż 10-12 godzin.

Kaczych są bardzo odporne, przeżywalność jest wysoka. Najważniejsze, że pierwsze kilka dni, aby sprawdzić swoje piersi, tak że wszystkie dzieci wraz dziobanie na paszę. Odpowiednio dobrane diety od pierwszych dni życia ptaka będzie uzyskać pożądany rezultat.

Karmić kaczki jako warzywo i pasz dla zwierząt. Dieta zawiera kruchy zacieru, są one przygotowane w mleku lub wodzie. Napełnić ugotowanych na twardo jaj, prosa kleiku. Stopniowo podawać ziarna i zioła. Zieloni na kaczych przydatna koperku, cebuli, koniczyna, mniszek lekarski, mlecz. Młody wiek dopuszczenia miesięcy na staw (jeśli występują).

Wolnym wybiegu ptak sam zarobić na zielono od stawu. Ta dodatkowa także pasza dla zwierząt, w postaci owadów, małych ryb kijanki, robaki. Ale na wolnym wybiegu bez karmienia zboże, otręby i inne karmić ptaki nie szybko podnieść ciężar.

Nie wolno nam zapominać, że dobrze dobrane i dobrze zbilansowana dieta pomoże kaczki w czasie, aby wybrać pożądaną wagę ciała.

zalety

Hodować kaczki Cherry Valley ma szereg cech, które wyróżniają go spośród wielu innych gatunków kaczek :

 • Intensywne kaczych wzrostu (2 miesiące młodym zyskuje 80% wagi dorosłego);
 • Wysoka produkcja jaj – do 150 jaj;
 • bezpieczeństwo młodych zwierząt 96%;
 • Bezpieczeństwo dorosłych 98%;
 • bezpretensjonalne do warunków przetrzymywania.

Dziś w gospodarstwach indywidualnych i małych można prześledzić wyraźnie tendencja do hodowli ptaków, które mogą zyskać na wadze do 45-50 dni. Cherry Valley spełnia te wymagania, to jest to tajemnicą takiego zapotrzebowania na rasy.

Poziom popytu wpływa na fakt, że wiele specjalistycznych gospodarstw zajmujących się ich uprawą. Od prywatnych właścicieli i hodowców zawsze jest wiarygodnym dostawcą kaczki jakości żywiec Cherry Valley.