413 Shares 4072 views

Amerykański myśliwiec Kevin Rendelman: choroba, biografia i najlepsze walki

Wielu fanów MMA w tym roku dosłownie zadrżał, gdy dowiedzieli się, że zmarł jeden z „pionierów” z MMA – amerykański myśliwiec Kevin Rendelman. Choroba doprowadza do grobu żołnierza niemal natychmiast, a fakt ten stał się publiczny jeszcze większe przerażenie. Do tej pory wielu jego fanów po prostu nie może przyzwyczaić się do myśli, że ich idol nie było, a teraz po prostu zawsze. Ale jego pamięć będzie żyć długo, więc spójrzmy na jego życiu jak najwięcej szczegółów.

narodziny

10 sierpnia 1971 urodził się Kevin Rendelman. dla jego choroby w dzieciństwie była czymś nieznanym, ponieważ pierwotnie był zdrowy i silny. Przyszły mistrz urodził się w Ohio, w mieście Sandusky. W sporcie, był jeszcze studentem na uniwersytecie, gdzie aktywnie zaangażowanego w zapasach , a nawet dwa razy był zwycięzcą mistrzostw wśród studentów.

kariera sportowa w UFC

Kevin Rendelman (choroba na niego w pierwszych latach występów było rzadkością) był jednym z tych, który był w czołówce w najlepszych na świecie promocji MMA. Pełnił funkcję półciężkiej i Cruiserweight mistrz. W 1999 roku Amerykanie walczyli o tytuł z rutenu Holendrem Basem, ale na koniec pięciu rundach nadal stracił decyzję sędziów. Bass wkrótce wycofał się, a Kevin znowu stał się stroną walce o pas. Tym razem pokonał Pete Williams. Walka poszedł cały dystans znowu, ale z wynikiem pozytywnym dla „Monster” (Sport Rendelmana nick).

W lecie 2000 roku, Kevin obronił swój tytuł w walce z brazylijskim Pedro Rizzo, ale podczas drugiego ochrony pokonać rendi Kutyuru przez nokaut. Ta porażka doprowadziła iść naszego bohatera do wykonywania poniżej kategorię. Nowy podział, Kevin zaczął pokonaniu Chuck Liddell. Jednak w następnej walce, został zrehabilitowany i pokonał Renato Sobralla.

Walki w Pride

Zatopiony w zapomnienie japońskiej promocji było dla Amerykanów coś jak huśtawka. On wtedy wygrał, a następnie ponownie utracone. Jego pierwsza walka w organizacji, Kevin odbyła się we wrześniu 2002 roku. Debiut okazał się sukcesem. W tym samym roku zdobył dwa zwycięstwa jeszcze, po czym otrzymała status oficjalnego pretendenta do tytułu. W tym czasie, mistrz był Vandreley Silva. Ale zarząd postanowił inaczej: to zmniejszyło Rendelmana z Quinton Jackson. W tej walce „Taran” znokautowany „Monster” w siódmym minutę.

Po tym walka Kevin Rendelman (choroba w tym czasie służył już pierwsze oznaki) doznał kolejnej porażki przez Kazusa Sakurabą. Po tym, amerykański wraca do wagi ciężkiej i biorące udział w Grand Prix. W pierwszej walce spotkał się z ulubionych Kevin – Mirko Filipovic. Wynik meczu – Chorwat został znokautowany w drugiej minucie.

W kolejnej rundzie turnieju Rendelman spotkał się z rosyjskim Emelianenko, który stracił przez złożenie pod ręką. Został on w tej grze, Kevin spędził tylko szalony strzał, który do dziś jest w wielu videonarezkoy mieszane sztuki walki. Jak się okazało później, po upadku Fedor mam połamane żebra, ale jeszcze udało się wygrać walkę.

Straty te są generowane łańcuch późniejszych porażek „Monster”. Ostatnia porażka w promocji otrzymał w październiku 2006 roku. W roli sprawcy zadebiutował brazylijskiej Mauricio Hua.

Występy w Sengoku

Prawie pół roku musiał odpocząć od walki z Kevinem Rendelman. Choroba, przyczyny, które – wykorzystanie ogromnych ilości sterydów anabolicznych i innych środków chemicznych, nie pozwolił mu trenować i działać w pełni sił. Ale jednak, w maju 2008 roku, pokonał Ryo Kawamura jednogłośną decyzję. Został następnie zaplanowano walczyć z „Monster” przeciw Monson, ale z powodu kontuzji barku walce Kevina nie miała miejsca.

W listopadzie tego samego roku był Sengoku 6 wydarzenie gdzie amerykański stracił decyzję Bułgarzy Stanislav Nedkova sędziów.

Przeprowadzka Strikeforce

W momencie podpisania umowy z organizacją tego myśliwca najlepsze walczy Kevin Rendelmana było już za sobą. W pierwszym meczu przeciwko Mike Whitehead American się bardzo przekonujące. W dwóch pierwszych pięciu minut „Monster” wyraźnie stracił w trzecim Próbowałem podjąć inicjatywę w swoje ręce i był nawet w stanie wstrząsnąć przeciwnika, ale w końcu zakończyć Mike nie udało mu się. W wyniku innej porażki na punkty.

W maju 2010 roku, Kevin odparował Rodzher Greysi. Brazylijczyk był w stanie udusić Amerykanina, który narysowałem linię pod ostatnich występów w walkach MMA.

zapasy

Biografia Kevin Rendelmana mówi, że była stroną kilku restlingovyh walk. Po pierwsze przemówienie w taki koncert odbył się w 2004 roku pod patronatem japońskiej organizacji zgiełku. W 2009 roku amerykański nazywa walczyć organizacji reprezentatywnej WWE Kofi Kingston.

rodzina

Na wiosnę 2009 roku, Kevin oficjalnie zalegalizował swój związek ze swoją dziewczyną Elizabeth. Para ma dwoje dzieci: syna i córkę Jasmine Calvina.

wniosek

Tragicznie wiele osób teraz jest już z nami obok nie ma osoby o imieniu Kevin Rendelman. Choroba, której nazwa – Staphylococcus aureus, zrobił swoje dzieło zniszczenia, a po prostu „zjadł” ciało sportowca. Przez wiele lat fighter narządy wewnętrzne cicho przestał działać normalnie. W przeważającej części było tak dlatego, Kevin brał dużo leków, które są obecnie na liście zakazanych. Ale w te dni bez pełnoprawnym kontroli dopingowej i mowy nie może być, więc każdy żołnierz przeżył, jak potrafił.

Według większości sztuk walki, jest to dość często prowadzić do hospitalizacji, ponieważ każdy na ścieranie i stłuczenie wynikające z ćwiczeń, które zwiększają zakażenie. Oczywiście, że w nieskończoność ten stan rzeczy nie mógł kontynuować. I w końcu lutego 12, 2016, Kevin był w szpitalu z zapaleniem płuc, które spowodowało niewydolność serca. Że ona była przyczyną śmierci słynnego sportowca.

Wiadomość o śmierci dosłownie wysadzili walcząc świat. Wiele z jego byłych „kolegów w sklepie” wyraził swoje kondolencje i mówił bardzo szacunkiem Kevin jako człowiek szczerze żałuje, że nie ma już wśród nas. Nawet szef UFC – Deyna Uayt – powiedział, że Rendelman był jednym z tych, który stworzył Ultimate Fighting, jak są dzisiaj, a można uznać za jeden z założycieli.