663 Shares 1055 views

Disco-restauracja "Szura-Mura", adres Murmańsk, menu, opinie

Miłośnicy dobrego jedzenia i mieć dobry czas, nie słyszał o tej wspaniałej instytucji jako „Shura-Mura”. Murmańsk – jedno z niewielu miast, gdzie można znaleźć wiele różnych restauracji, kawiarni i barów, w tym ten jeden. I w tym disco-restauracja oferuje kilka opcji rekreacyjnych, takich jak karaoke, taniec, a nawet gry w czasie rzeczywistym. Jakiej instytucji? Co można zobaczyć i porządek? I tak dalece jak to jest dziś aktualna?


Ogólna charakterystyka i krótkie tło zakładu

"Szura-Mura" – disco bar nowej generacji. To, co mówią o nim twórcy. Według nich, nie mogli zdecydować, które organizacja powinny otworzyć. W porządku obrad był wybór między otwierając restaurację lub kawiarnię, klub karaoke lub dyskoteka. W rezultacie zdecydowano się stworzyć uniwersalną organizacją, w którym byłoby wszystko powyższe. I był tam dwupiętrowy budynek restauracji, który nauczył się całe miasto Murmańska.

Gdzie: adres i sposób działania

Restauracja ze śmieszną nazwą „Szura-Mura” znajduje się pod następującym adresem: miasta Murmańsk, Marata Street 28 (to jest w dzielnicy Leninsky). restauracja jest zawsze otwarty dla zwiedzających od 12 pm do 6 rano na dobę. Harmonogram weekend, różni się od pozostałych dni. Dlatego, aby tu przyjechać w każdej chwili od czasu po południu.

Widok ogólny i charakterystyka hale

Restauracja „Szura-Mura” – unikalny kompleks rozrywkowy z zupełnie nietypowym wariantem rekreacyjnych. Według autorów marki, to nie stosuje się stereotypy. Tak więc, w tej instytucji, istnieją dwa duże pokoje, położone na różnych kondygnacjach. Każdy z nich jest w stanie pomieścić około 350 osób. Na parterze restauracja jest miejscem, gdzie można bezpiecznie jeść i ogrzać się przy kominku, a także bar i karaoke. Drugie piętro przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku i hałaśliwych firm. Jest to ogromna sala taneczna, scena i obszar na przekąski i odpoczynku. Ale nawet to nie wszystko.

Przyjemne letnie wieczory każdy może całkiem podziwiać piękno nocnego nieba, a jednocześnie zaczerpnąć świeżego powietrza w restauracji na świeżym powietrzu „Szura-Mura”. Domy do grilla (Murmańsk – wspaniałe miasto, gdzie jest to konieczne, aby przejść z całą rodziną) są tutaj. Są one wyposażone w nowoczesne grillowania, stołami i krzesłami. Te domki, które, nawiasem mówiąc, dokładnie trzy reprezentują pewne analogowe letnie altany z doskonałej konstrukcji i naturalnej wentylacji. Z ich pomocą można nie tylko cieszyć się wspaniały wypoczynek na łonie natury, ale także zrobić wspaniałe zdjęcia na ich tle.

Na jakie działania pasuje?

Disco-restauracja „Szura-Mura” (Murmańsk) przeznaczony jest do przyjemnego spędzania wolnego czasu. I będzie to urodziny, ślub, rocznicę lub firmowe, wybrać. Każdy, kto kiedykolwiek zaobserwowano w tym miejscu wakacje, powiedział, indywidualne podejście i opiekę pracowników organizacji.

Każde z działań prowadzonych tutaj daje niezapomniane wrażenia i wspomnienia. I zdolność do poruszania kwestii organizacyjnych dotyczących instytucji zarządzających – to świetny sposób, aby odpocząć i nie myśleć o niczym. Jak powiedzieć dużo użytkowników, możliwe jest, aby zarezerwować wakacje na klucz w tej restauracji. Oznacza to, że impreza będzie się różnić od innych. Jego organizacja będzie zaangażowanych specjalistów, a będziesz miał tylko śledzić sam proces. Nie przegap okazji, aby stworzyć wyjątkowe wakacje!

Wyposażenie wnętrza restauracji „Szura-Mura” (Murmańsk)

Wnętrze restauracji nie znajdzie czegoś pretensjonalne i na uboczu. Wszystkie elementy mebli i wystroju wnętrz są starannie dobrane i zaprojektowane. Na przykład, użytkownicy mogą skorzystać z relaksującego odprężającą muzykę koktajl lub, odchylając się do tyłu w miękką skórzaną sofą.

Paleta kolorów zawiera żółty, brązowy, zielony i inne wyciszony pastelowe kolory. Wśród tematów tematycznych znajdziesz drewniane przedmioty, instrumenty muzyczne i obrazy na ścianach. Zamiast Tapeta – cegieł, zasłon, firanek. W godzinach wieczornych, cafe-bar „Szura-Mura” (Murmańsk) można zjeść w bardziej intymnej atmosferze z przytłumionym świetle.

Atmosfera i atmosfera

Według opowieści o wielu odwiedzających miasto „Shura-Mura” (Murmańsk) – jest to miły i dysponujące miejscem. Nie tylko wnętrze, ale atmosfera tutaj jest kilka do domu. Na przykład, w jednym z pokoi znajduje się kominek i regały, przypominające te, które istnieją w niektórych bibliotekach studenckich lub domu. W skrócie, to jest rodzaj szczególnego ciepła. W tym nastroju, oczywiście, rosnąć.

Co znajduje się w menu?

Zwiedzając kawiarni-barze „Szura-Mura”, to jest niemożliwe, aby zwrócić uwagę na jego nienaganną kuchni. Menu może być postrzegana jako nowoczesna europejska, a mało znane dania kuchni japońskiej. Menu dla dzieci ze słodkimi deserami, rogaliki przepysznymi francuskimi gofry, frytki, sałatki i różne koktajle mleczne.

Dorośli mogą liczyć na szybką i serdeczny lunch biznesowy. To dla was chętnie gotować, jeśli wizyta w restauracji od 12 pm do 19 pm. Wieczorem czekasz na potrawach mięsnych, dań bocznych i znakomicie wybranej listy wina „Shura-Mura” (Murmańsk). Numer telefonu z restauracji i innych kontaktów wymienionych w oficjalnej grupie VC, dokonać rezerwacji, a nawet zgodzić się na menu.

Zabawa rozrywką, lub co grać

Oprócz śpiewu, tańca, palenie fajki wodnej i oglądania transmisji telewizyjnej w disco-restauracji można odtworzyć oryginalny stylu gry o nazwie „Mafia”. Według opowieści większości użytkowników jest to ciekawe hobby salon przebrań, masek i ról dystrybucji. Zdaniem wielu, to jest prawdziwy kryminał napisany bezpośrednio przez graczy. Jednak, aby stać się członkiem, nie należy po prostu przyjechać w niedzielę, a od 18:00 do 21:00, ale dołączyć do kolejki z wyprzedzeniem.

Warto zauważyć, że fakt, że prawdziwe i najbardziej nieprofesjonalnych aktorów, zwykle odbywa się na pierwszym piętrze restauracji. Nawiasem mówiąc, jest to usługa płatna. Jednak według większości spektaklu „mafii” ludzi, że warto.

Dodatkowe usługi i oferty

W cafe bar i karaoke. Istnieje możliwość ustawienia sceny i projekcji wideo. W weekendy, tu profesjonalnego fotografa. Dzieci mogą spędzać czas z rodzicami i bawić się w kąciku dla dzieci. W razie potrzeby rodzice mogą pracować w szkole animatorów dziecięcych. Dla miłośników połączyć pracę i urlop i Wi-Fi.

Co ludzie myślą o restauracji?

Opinie na temat tego zakładu innego. Jak zwykle ktoś się podoba, a niektórzy nie. Jednak oboje zgadzają się na jednym zdaniem: restauracja ma zupełnie nowy format, który sprawia, że atrakcyjny i interesujący dla wielu użytkowników.