447 Shares 3297 views

Kapsuła Spa: wypoczynek, rekreacja, odmłodzenie

SPA – to reszta i przywrócić witalność. A zabiegi spa – szczególny stosunek do siebie, ich wyglądu, zdrowia, stanu emocjonalnego. Takie procedury są niezbędne dla mieszkańców dużych miast, którzy żyją w stresie, doświadczających stałe bóle głowy, doświadczających depresji i wiedzieć, co jest bezsenność. W takich okolicznościach, specjalne potrzeby odpoczynku, aczkolwiek krótkotrwałe.


Kapsuła Spa – jest jednym z najnowszych wynalazków w dziedzinie całkowitego odmłodzenia. Urządzenie to urządzenie, których wymiary różnią się według procedur dla którego jest on przeznaczony. Urządzenie to jest skomplikowane, przeznaczone dla określonego zestawu procedur, które są zaprojektowane, aby przywrócić ciało i stres, chroniczne zmęczenie, stres fizyczny i emocjonalny.

Spa kapsułki w pracy, które stosuje się przede wszystkim dodatnie łączy wodę, tlen, na podczerwień oraz inne procedury. To właśnie ta złożoność i zdobyły klientów taka miłość.

Procedury przedstawione tutaj oksitermiey tlenu – wpływ (w podwyższonej temperaturze) tlenu na warstwach powierzchni skóry. Ponieważ tlen jest doskonały przeciwutleniacz, jest w stanie wytrzymać wpływ na proces starzenia. Jego regularna ekspozycja pomaga skórze, aby być w dobrej kondycji. Dzięki takiej procedurze, odmładzania całego organizmu.

Kapsułka spa również przeznaczone do uzdatniania wody – masażu, gatunków zależnych od modelu maszyny. Kompleks efekt masaż całego ciała, zwiększając krążenie krwi, dzięki czemu korpusy komórkowe są coraz więcej tlenu, co prowadzi do zwiększenia funkcje odpornościowe i regeneracyjne. Kapsułka do zwiększenia efektu naturalnych olei, soli, żele i innych dodatków.

Spa kapsułki (w niektórych modelach) ma funkcję procedur podczerwieni. Takie promieniowanie jest o wiele bardziej użyteczny niż konwencjonalne skutki termiczne, ponieważ przenika się nie tylko na powierzchni komórek skóry, ale także w tkance organizmu aktywacji wiele miejsc.

Zabiegi w kapsule promować detoksykacji, odzyskiwanie biorytmy, czystej i zdrowej skóry, utrata masy ciała, łagodzi bóle mięśni i zmęczenie. Kapsuła Spa działa zgodnie z klasycznymi metodami terapii w połączeniu z innowacyjnymi technologiami.

Kapsułki wymiary skorelowane z wielkością solarium: o długości 2 m i 1 m wysokości i szerokości. Kapsułki są owalne i owalny, mają podstawkę do głowicy lub „dzwonu” ze zintegrowanym urządzeniem do oddychania chronić przed gorącym powietrzem użytego w procedurach który jest obliczany kapsuła SPA. Cena urządzenia waha się od 6 do 20 tys. Y. e. (w zależności od modelu i funkcji).

Gidrofuzionnye i „suche” kapsułki posiada funkcję ziołowe i aromaterapii, terapii kolorami i muzykoterapii. Chromoterapia promuje zanurzenie klienta w stan odprężenia, lub odwrotnie, pomaga ton ciała.