553 Shares 8660 views

Najlepsza przenośna ładowarka do iPhone 5

Bez smartphone gdziekolwiek teraz: jest środkiem komunikacji i dostęp do Internetu i poczty e-portfel w kieszeni. Najlepszym producentem w tej dziedzinie i uważany jest za długi czas uważany za Apple, ale nawet oni nadal mają swobodę poruszania się. Po tym wszystkim, nie jest to problem wspólny dla wszystkich inteligentnych firm telefonicznych, które Apple nie zdecydował. Chodzi o zbyt szybkim baterii. Przez prawie dziesięć lat od czasu wydania pierwszego iPhone, użytkownicy produktów Apple czekają na końcu wychodzi urządzenia zdolnego do użytku z aktywnego życia bez ładowania przez co najmniej trzy dni. Można, oczywiście, zapomnieć o podłączeniu do Internetu i aplikacji, które wykorzystują smartfon wyłącznie do połączeń, w którym to przypadku odcinek bateria urządzenia przez dłuższy czas, ale to dlaczego nabyć takiego drogiego wielofunkcyjny smartphone?

Na szczęście znalazłem sposób się wraz z pojawieniem się baterii przenośnych lub jak są one nazywane w oryginale, Power Bank. Te „banki” w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, z dodatkowymi funkcjami i wolny, ale wszystkie one są tworzone z jednym celem – aby służyć urządzenia mobilnego. Teraz, w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy połączenie, a smartfon zdradziecko wsie i wyloty nie są blisko, przyjść z pomocą przenośnej ładowarki dla iPhone 5.

Jak wybrać najlepszy model, jeżeli ich rynek jest obecnie bardzo wiele? W tym celu powinny być uważane za najlepsze.

W ten sposób lista najlepszych przenośnego kołowrotka stojaki, które są idealne dla Twojego iPhone.

Mophie Juice Zestaw Air

Wielu nie odważą się inwestować w zewnętrznej baterii, ponieważ mylić brak zwartości niektórych modeli lub konieczności podłączania do nich za pośrednictwem kabla, z jakich się niewygodny, aby zachować swój telefon i ładować jednocześnie. Specjalnie na to od dłuższego czasu zespół wydał Juice Mophie Pakiet AIR – Przenośna ładowarka do iPhone 5 w postaci okładki.

Dokładnie: jest to po prostu urządzenie noszone na smartfonie i zapewnia osłonę (są nawet modele z bardziej trwałego materiału, który chroni telefon z kropli), a gdy zachodzi potrzeba ładowania, naciskając po prostu zamienia się w przenośny przycisk baterii.

Główną wadą jest pojemność baterii: tylko 1700mAh. W przybliżeniu taka sama liczba w akumulatorze iPhone 5s. Pojemność baterii „MOFI” wystarcza na około jeden pełnym naładowaniu iPhone. Są o wiele bardziej wydajne modele, ale nie są one tak wygodne.

Reszta to „pauerbankom” wszystko w porządku. Przemyślane wszystkie drobne szczegóły. Oprócz dokładnego wycięcia na aparat i głośnik są również „podwójna” są umieszczone na obudowie wszystkich przycisków. Pakiet zawiera specjalny adapter do słuchawek.

Ponadto Mophie – jedna z niewielu firm, które są prawnie dopuszczone do korzystania z technologii Apple, więc dno przypadku znajdziecie gniazdo elektryczne. Nie potrzeba żadnego adaptera dla iPhone.

Anker Astro Pro2

Ta przenośna ładowarka do iPhone 5S w jego cech jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniego modelu. Po pierwsze, wyróżnia wymiary: urządzenie raczej wymiarowej zwarty nie nazwa – 4,4 x 6,6 x 0,6 cala. I waży kilo. Ale pojemność baterii jest naprawdę imponujący – aż 20000 mAh. To wystarczy, aby naładować telefon iPhone do 10 razy przed siada akumulator zewnętrzny.

W devayse realizowane specjalną technologię PowerIQ. To pozwala określić typ urządzenia, które jest podłączone do Anker, co znacznie zwiększa szybkość ładowania. Niewielki wyświetlacz informuje o aktualny poziom baterii.

Nie jest to najbardziej wygodny model przenoszenia, a ugryzienia cenie, ale z jego bezpośrednie obowiązki uporać się z hukiem.

Xiaomi Mi Moc Banku 10400 mAh

Xiaomi – znanym producentem smartfonów na rynku azjatyckim. A potem wydał serię ładowarek autonomicznych, produkty stały popyt i iPhone użytkowników.

Jak sama nazwa wskazuje, pojemność baterii 10,400 mAh. To około czterech pełnych opłat iPhone 5S, który jest bardzo dobry. Urządzenie jest bardzo kompaktowy, niska waga – 250 g „Pauerbank” jest wyposażony w port USB oraz cztery wskaźniki ładowania LED.

Co odróżnia baterii przenośnych Xiaomi z drugiej strony, jest to stylowy minimalistyczny design. Model ten będzie świetnie wyglądają obok telefonu iPhone. W tym przypadku nie można zadowolić cenę urządzenia – od 1500 rubli.

RAVPower RP-WD01 bezprzewodowa Wi-Fi Disk

Znajdź ten model nie jest tak proste, ale mówić o jej wartości. Być może jest to najbardziej uniwersalna przenośna ładowarka do iPhone 5. Opinie o nim bardzo pochlebne, więc zwrócić uwagę na „pauerbank”.

Pojemność akumulatora nie jest najbardziej imponująca – 3000 mAh. Ale w naszym przypadku nie ma znaczenia, bo tylko jeden dotyk RAVPower staje punkt bezprzewodowego dostępu do Internetu. Zasadniczo, jeśli często go używać do przesyłania bezprzewodowego dostępu do Internetu, pobierają smartfon jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, bardzo ważną częścią akumulatora zewnętrznego będzie usiąść.

Bezprzewodowy Internet supermocarstwa urządzenie transmisji nie są ograniczone. Można go również odczytać karty pamięci SD, na które w jego przypadku jest specjalny łącznik.

Trudno nie zauważyć, rozmiaru modelu. „Pauerbank” jest mała jak mógłby to zrobić, zapewniając wszystkie zaawansowane funkcje.

Jackery Mini 3200 mAh

Zwracamy się wreszcie do prawdziwie kompaktowych i miniaturowych modeli. Jackery Mini nie zmieścić tyle w torbie, ale także w kieszeni spodni.

Objętość bateria wystarcza na dwie pełne naładowanie telefonu iPhone, i to całkiem przyzwoity jak na tak małym urządzeniu. Ponadto, model mile zaskoczony przez ich niską cenę. Więcej do powiedzenia na ten temat w ogóle, a nie ma nic.

CHOETECH latarka Moc Banku

Miłośnicy podróży oraz wszelkiego rodzaju ekstremalnych wypraw z pewnością docenią tę przenośną ładowarkę dla iPhone 5, ponieważ ma wbudowaną latarkę. Ładowarka nie boi się prawie bez spadku.

Jeżeli chodzi o główną funkcją, to CHOETECH latarka radzi sobie bardzo dobrze. Ponownie, dla niewielkich rozmiarów. Pojemność baterii 5200 mAh, która pozwoli więcej czasu na ładowanie urządzenia mobilnego.