352 Shares 1435 views

Aplikacja „warzywa”: co trzeba wiedzieć, zaczynają działać?

Aplikacje dla dzieci 3-4 lat są bardzo ważne. One pomóc dziecku poprawić koordynację ruchową, nauczyć się używać kleju i nożyczek, rozwój twórczego myślenia. W wieku przedszkolnym działań twórczych są obowiązkowe i muszą odbywać się 2-3 razy w tygodniu. Aplikacja „Warzywa” pomoże dzieciom zaznajomić się z ogólnej terminologii, nauczyć się zrozumieć formy geometryczne. Sesja odbyła się interesujące i pouczające. Jak osiągnąć te cele, będziemy omawiać w tym artykule.

Ustal cel lekcji

Tak więc, zanim zrobić realizację pomysłów z aplikacji w przedszkolu, musisz zrozumieć cel działalności. Nie może być kilka:

 1. Zapoznać się z podstawowymi kształtami geometrycznymi.

 2. Uczyć dzieci prawidłowo obsługiwać obiekty (nożyczki, klej, pędzel).

 3. Demontować pojęcie „mniej niż” i „więcej”.

 4. Bezpieczne i powtórzyć kolor warzywo.

Oczywiście, wszystko zależy od tematu lekcji. Aplikacja „Warzywa” jest dość interesująca pod względem kreatywności. Działalność może być prowadzona w formie gier. To jest prawdziwe dla dzieci młodszych i grup do środka. Ze względu na wiek dzieci nie mogą mieć informacje na poważnie. Dla nich, logiczne byłoby nie tylko pocięte elementy roślinne i połączyć je ze sobą, i oferują gotować zaimprowizowany zupy lub zupy. Aby to zrobić, należy utworzyć i wyciąć z góry układ patelni i umieścić warzywa.

Potrzebne narzędzia

Wielu nauczycieli są zainteresowani: jakie narzędzia są potrzebne, aby uzyskać aplikacji „Warzywa” z papieru? Z tego twórczego zadania będą musiały:

 1. Batoniki papieru. Może to być część warzyw, które chcesz, aby Twoje dziecko do przyłączenia się.

 2. PVA klej. Młodsze grupy zaleca się gotować Klester z mąki i wody. Po pierwsze, jest całkowicie gippoallergenny. Po drugie, bardzo zadowoleni z tej treści z ubrania. nie dlatego, że dzieci w tym wieku są jeszcze jasno wyznaczyć granice obiektów.

 3. Nożyczki. Dozwolone jedynie w starszych grupach. Lepiej kupić specjalny produkt dla dzieci z zaokrąglonymi końcami, żeby nie ranić siebie i towarzyszy.

 4. Farby i pędzel. Być może nauczyciel prosi dzieci, by ozdobić warzyw, zabezpieczając w ten sposób koncepcję koloru.

Są to podstawowe elementy i przedmioty, które będą potrzebne opiekunów. Aplikacja „Warzywa” jest powszechne w przedszkolu. Temat ten wymaga twórczego podejścia do pracy. Wszystko zależy od pomysłowości nauczyciela i wytrwałości dzieci.

Należy zwrócić uwagę

Wychowawcy, wybierając jako temat twórczych zastosowań klasy, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 1. dzieci wiekowych. W seniorskiej grupy warzyw jest już nieciekawa temat.

 2. dzieci umiejętności. Nie jest konieczne, aby zmusić dzieci 3-4 lat nożyczkami wyciąć elementy. Mogli sobie lub innym krzywdy. Lepiej jest zrobić wyprzedzeniem obrabiany.

 3. Wszystkie działania twórcze powinny być prowadzone w formie gier. Więc dzieci będą o wiele bardziej interesujące, aby wykonać zadanie.

Zaangażowany w domu

Wiele z nich jest przyzwyczajony do tego wniosku jest wykonana z papieru lub tektury. Ale dzieci są o wiele bardziej interesujące i bardziej przyjemny do pracy z materiałami tkanin, takich jak filc.

Aplikacja Volume „Warzywa” mogą być wykonywane w domu dziecka pod nadzorem osoby dorosłej. Mama najpierw trzeba uszyć kosz, do którego dziecko będzie zajmować pozycje. Jeśli okruchy dość małe, warzywa mogą być przyklejony rzep. W tej grze będzie ciekawy, a co najważniejsze, jest całkowicie bezpieczny. Ponadto, warzywa mogą zrobić oczy, nos, usta. Pozwól im stać się postacie z bajek.

Aplikacja „Warzywa” jest interesujące dla dzieci. Można pokonać działalność w formie bajek, podnieś akompaniament. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ dziecko jest dziecko chłonie informacje jak gąbka. Według wieku 3, musi już znać podstawowe nazwy warzyw, zrozumieć ich kolory i kształty geometryczne.