669 Shares 3022 views

łódź markizy PVC z rękami, jak to zrobić?

Wędkowanie z łodzi jest uważany za odrębny przyjemność wśród fanów „cichej polowania”. Nawet mała jednostka pływająca pozwala wybrać najlepsze miejsca połowów lub śledzić ościeżnicy. W tym przypadku, byłoby pożądane, aby statek był jak najbardziej komfortowy i pozostanie na nim nie umniejsza jego hobby drobiazgi. Biorąc pod uwagę to, wielu rybaków zrobić namioty na rękach łódź PVC. Wierzą, że tylko struktury self-made można połączyć Główne cechy: użyteczność, jakość i niski koszt.

Czy markiza potrzebne?

Prawie każdy wędkarz będzie odpowiedzieć na to pytanie twierdząco. Takie urządzenie zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami palącym słońcu tworzy cień, który może dostarczyć produkty, przynęty, lub tylko wodę. Jest też po prostu niezbędny do wystąpienia deszczu. Niektórzy mistrzowie zrobić namioty na łodziach PCV z rękami tak, że mogą one obejmować kapitana fale w ruchu. Również te produkty są bardzo dobre na parkingu. Mogą one obejmować towary lub bagaż podręczny w lewo w środku.

Sklep lub produkty domowej roboty

Do tej pory, na rynku można znaleźć wiele różnych rodzajów i wzorów takich produktów, które wyróżniają się jakością, funkcjonalnością i kosztów. Jednak większość rybaków wolą zrobić namioty na rękach łódź PVC. Wynika to z faktu, że wysoka jakość i praktyczne produkty są dość drogie. A czasami cena przekracza koszt łódki. Również w niezależnej produkcji namiotów może pomieścić kilka indywidualnych cech konkretnego modelu statku lub osobistymi życzeniami użytkownika końcowego.

Od czego zacząć?

To pytanie jest zadawane przez początkujących pana, kiedy idą do markizy na łodzi wykonanej z PVC. Jak sprawić, by twoje ręce wysokiej jakości schronienie, wydając minimalną kwotę pieniędzy? Profesjonaliści w tych przypadkach zaleca się najpierw określić rodzaj konstrukcji. Fakt, że istnieje kilka rodzajów produktów, które różnią się w złożoności produkcji i jego funkcjonalności. Należy wziąć pod uwagę najpopularniejszą z nich i zdecydować się na wizytę.

parking

Produkt ten jest stosowany w celu ochrony wnętrza statku i rzeczy w nim w czasie parkowania. W tym celu nadaje się do całkowicie zamkniętych markizy łodzi PVC. Profesjonalne doradztwo jednocześnie zgodzić się na to, co jest najlepsze do tego celu użyć plandekę lub innych trwałych materiałów, które mogą wytrzymać długotrwałe narażenie na działanie wilgoci.

bieganie

Zazwyczaj ten rodzaj produktu ma na myśli, gdy zadajemy pytanie o tym, jak złożyć namiot dla łodzi PVC. Profesjonalne doradztwo w tym samym czasie zupełnie innego i czasami sprzeczne. Fakt, że te urządzenia są przeznaczone do ochrony przed słońcem, wiatrem i deszczem w czasie ruchu statku lub na kotwicy. Namiot może mieć kilka otwierania stron, które sprawiają, wędkarstwo wygodne i komfortowe. Jednakże, sama struktura takiego produktu może być bardzo zróżnicowana. To zależy od typu łodzi i osobistych preferencji producenta. Często nawet namiotów fabryczne narażone na różnego rodzaju ulepszeń, ich wygląd zmienia się dramatycznie. Niektórzy rybacy wierzyć tego typu pokrywy najbardziej odpowiedniej i praktycznej, więc starają się zatrzymać go na nim.

dziobowy

Jest to najczęstsza fabrycznym PCV plandeki łodzi. Zdjęcia swoich projektach często można znaleźć w broszurach poszczególnych modeli lub łodzi rekreacyjnych. To zamyka markizy łódź z nosem o jedną trzecią lub nawet połowę obudowy. Doskonale chroni statek z fal ruchu i tworzy przyjemny cień na kapitana. Zazwyczaj jest wolna przestrzeń o takich systemach jest ograniczone do otwartej części tylnej.

ramka

Silne fundamenty są zazwyczaj potrzebne tylko w przypadku, gdy powłoka nie może ciągnąć na istniejącym sprzęcie statek albo planują stworzyć wysoką konstrukcję. Dlatego, aby określić kolejność, co jest konieczne, aby przechylić łódkę wykonany z PVC, jak mam wybrać materiał pierwszej kolejności należy wyjaśnić samą strukturę szkieletową. Przede wszystkim należy pamiętać, że produkt musi być wystarczająco silny. W tym przypadku, można szybko zdemontować i zmontować. Ponadto, projekt jest tworzony przez unikalnych cech statku z foteli fabrycznych.

Jeśli łódź nie jest odpowiednie wyposażenie, jest sprzedawany osobno. Utrwalenie produktu końcowego odbywa się za pomocą linki, zapięcia lub specjalne pasy z zamkami. Biorąc pod uwagę te cechy produkcji tusz, praca najlepiej wziąć rur wodociągowych wykonanych z PVC lub innych lekkich materiałów. Niektórzy artyści wolą pracować w ramach starych telefonów z klapką, które są również bardzo dobrze nadaje się do tego zadania.

tworzywo

Szycie osłon na łodzi wykonanych z PVC własnymi rękami najlepszych materiałów lekkich. Dla tych celów, to jest bardzo odpowiedni materiał namiotu lub substancje nie wchłaniają wilgoci. Uważa się, że najlepiej jest stosować PCV, łączące elementy przezroczyste kolorem. Ale taki materiał nie będzie przeciekać powietrza, a zatem będzie musiał zrobić wiele otworów wentylacyjnych, który nie jest bardzo wygodny w użyciu podczas deszczowej pogody.

Także do pracy potrzebne są dodatkowe akcesoria: Złącza, pasy z zamkami, specjalnymi pierścieniami blokującymi, lin lub sznurka. W zasadzie, celem tych składników jest dostarczenie stałe zamocowanie do ramy markizy lub statku, jak również prawidłowe działanie drzwi.

Cięcia i szycia

Jeśli planujemy budowę produktem siebie, trzymać się kilku przydatnych wskazówek:

 • Szycie osłon na łodzi wykonanych z PVC, to najlepiej utworzyć je z taniego materiału lub starych szmat. Ważne jest, aby wszystkie prace, jak to miało miejsce z bardzo drogiego materiału. Jest to konieczne, aby zrozumieć wszystkie cechy konstrukcji łodzi, aby dopasować tkaninę bezpośrednio na pojeździe i zobaczyć pewne wady.
 • Typowo, tkankę bezpośrednio wyciągnąć na ramie lub na łodzi, a następnie dopasowanie go. Przez miejsce natychmiast zanotować rozmieszczenie stałych wkładki, pierścienie, lin i innych elementów mocujących. Również natychmiast zrobić wszystkie niezbędne otwory.
 • W następnym etapie gotowego modelu tworzy wzory. Powinny być wykonane z kartonu, oddzielając każdy element pomiędzy szwach. Im większe i bardziej płynne będzie kawałek, tym lepiej. Jest bardzo ważne, aby uniknąć powstawania dużej liczby części, aby zmniejszyć długość szwach.
 • Gdy wzory są gotowe, są one wykorzystywane do tworzenia wzorów. Bardzo ważne jest, aby uznać, że proces przycinanie produkować kilka centymetrów nad szablonem zostawić trochę materiału do tworzenia silnych spoin.
 • Ponadto, struktura jest zbierany, a połączenie wszystkich elementów klej używany. On nie tylko ułatwia szycie, ale również znacząco wzmocnić wszystkie stawy, co czyni je szczelna.
 • Następnie, sam proces szycia, za pomocą którego łączy w sobie wszystkie istotne elementy markizy.
 • W końcowym etapie prac niezbędnych w celu ustalenia szczegółów złączek i łączników, przy użyciu specjalnych uchwytów lub kleju. Następnie zszyć krawędzi i ustawić latki gęsty w miejscach, gdzie jest planowane wysokie tarcie.

Profesjonalne doradztwo

Specjaliści również dać wiele praktycznych porad:

 • Studiowanie na pytanie jak zrobić namiot dla łodzi PVC z ich rąk, zarządy specjaliści znaleźć najbardziej różne i nietypowe. Ale wszystkie one sprowadzają się do faktu, że projekt musi być tworzone dla konkretnego modelu pomocą pływackich, a także biorąc pod uwagę osobiste życzenia użytkownika końcowego. Ważne w gotowym produkcie – to proste. Nawet z najbardziej trwałe i niezawodne namiot nie będzie nic dobrego, jeśli trudno będzie umieścić czy będzie to kolidować z najbardziej wędkowania.
 • Czasami jest o wiele łatwiej kupić tani namiot, z którego można następnie zbudować całą strukturę, niż kupować bardzo drogich materiałów i pokroić go samodzielnie. Jednak musimy być bardzo ostrożni, ponieważ produkty te nie zawsze spełniają specyfikacje. Zazwyczaj specjaliści wziąć je tylko przez wzgląd na stanowiskach, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb.
 • Klej do łączenia szwów i muszą być dobrane bardzo starannie. musi on być połączony z wybranych materiałów, bez ich korozji. W przeciwnym razie, szwy zostaną mocno osłabiony.
 • Tworzenie spoin najlepiej jest wykonywać przy użyciu maszyny do szycia. To będzie nie tylko uzyskać produkt wysokiej jakości, ale także znacznie ułatwiają pracę.
 • Nawet doświadczeni właściciele małych łodzi uznaje się, że proces szycia jest najlepiej pozostawić profesjonalistom z odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Zapewnia to wysoką jakość spoin i nie znacznie wpływa na koszty.
 • Istnieją specjalne impregnacji i inne związki, które zdradzają właściwości wodoodpornego materiału. Mają pojawił się stosunkowo niedawno, ale już czas, aby okazać się pozytywnie wśród rybaków. Niektóre z nich skorzystać ubrania. To właśnie te związki bardzo dobrze być stosowany do eksploatacji, ponieważ tak może znacznie zwiększyć żywotność produktu gotowego.
 • Wszystkie niezbędne akcesoria można kupić w sklepach. Jednak niektórzy producenci sprzedają swoje produkty w zestawach są optymalnie nadaje się do stworzenia markizy. Jednak ten przeznaczony jest do standardowej konstrukcji. I prawie zawsze trzeba kupić więcej sprzętu na elementach. Biorąc pod uwagę to, że niezbędne jest określenie z góry dokładnej liczby potrzebnych części.
 • Wątki, które są wykorzystywane do tworzenia szwów, nie powinny również być narażone na wilgoć. Niedopuszczalne jest, że one gnić i silnie rozciągnięte. Dalszą impregnacji tylko poprawy ich właściwości.

wniosek

Na podstawie predstavlonnoy informacji, można stwierdzić, że łodzie plandeki PCV z rękami zrobić całkiem proste. Będzie to jednak wymagać dostępności narzędzi, posiadania odpowiednich umiejętności i dużo cierpliwości. Jest to bardzo ważne, odpowiedzialne podejście do wyboru materiałów i rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie. Dlatego początkujący mistrz najpierw spróbuj skorzystać z pomocy specjalisty lub kogoś z doświadczeniem w tej materii.