503 Shares 9132 views

Jak włączyć ekran komputera szybko i łatwo?

W domu, gdzie są dzieci, często występuje sytuacja, gdzie zbliża się do komputera, można zauważyć, że zdjęcia są odwrócone do góry nogami. Za pierwszym razem może nawet odstraszyć niektórych. Ale martwię się o niego. Jak włączyć ekran na komputerze do swojej pierwotnej pozycji? Dla każdego systemu operacyjnego – w drodze.


Dla systemu Windows 7

W ten RAM swój sposób rozwiązania tego problemu, jak włączyć na ekranie komputera. Po pierwsze, należy pamiętać, że w każdym przypadku wszystkie działania będą musiały zrobić odwrotnie. To zależy – będzie to w dół i na prawo – to w lewo. Na pustym miejscu na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy. Wszystkie okna otworzyć lub zamknąć pre-roll. Z menu rozwijanego wybierz „Screen Resolution”. Potem trzeba będzie wiersz „orientacji”. Należy pamiętać, że krajobraz może być odwrócone, a zwykle. Dla zwykłego razvorotki potrzebują prostego orientacji ekranu. Czuć się swobodnie wybrać ją, potwierdzając swoje działania przycisku „Zastosuj” i „OK”. Jeśli szukasz sposobu, aby włączyć ekran na komputerze do własnych celów (patrz film w innej razvorotke lub nawet na coś), a następnie wybierz odpowiednie opcje.

Alternatywnym rozwiązaniem dla Win7

Oczywiście, nie jest to jedyny sposób na siódmym Windows. Jest jeszcze inna opcja prosta i szybka. Aby to zrobić, przejdź do metody opisanej powyżej. Tylko teraz trzeba przedmiot: opcje graficzne. Okno dialogowe standardowy system, w którym znajduje się zakładka „Rotate”. Ponadto, kilka razy klikając na niego, można łatwo wybrać odpowiednią opcję. Jest to jeden z najprostszych sposobów jak włączyć ekran na komputerze z systemem Windows 7 (dowolna wersja).

Jeśli masz Windows XP lub nowszych

Nic nie jest niemożliwe w żadnym innym systemie operacyjnym. I sposób obracania ekranu na komputerze z systemem Windows XP, too. Ale to wszystko zależy od typu karty graficznej zainstalowanej. W większości przypadków, to należący do rodziny NVIDIA. Wywołać okno dialogowe pulpit. Wybierz: «Panel sterowania NVIDIA„. To miejsce, gdzie trzeba przeprowadzać wszelkie manipulacje. W lewej części okna, które otwiera – to działania, które są dostępne dla Ciebie jako użytkownika. Na ekranie komputera może zostać odwrócony w razie potrzeby, należy wybrać opcję „Display Rotation”. W sumie są 4 opcje. Krępuj się próbować, szukać po prawej stronie.

uniwersalne sposoby

Bez względu na system operacyjny, karta graficzna i inne opcje, nie jest to standardowy zestaw skrótów klawiaturowych, które pomaga obrócić pulpit, jak dusza zapragnie. Jakie są opcje? Połączenie standard: Ctrl i Alt, jednocześnie zaciśnięta. Aby obrócić ekran, jak trzeba, należy oprócz klawiszy strzałek. Każdy obrót jest wykonywany przez dokładnie 90 stopni. Warto zauważyć, że jeśli ta opcja nie działa, nie będzie szkoda, aby sprawdzić system pod kątem wirusów i złośliwego „spyware”, „robaków” i inne programy. Nie jest wykluczone, że to pomoże rozwiązać problem ekranie zamachu nieuprawnionym.

Innym wszechstronny sposób – zmiana ustawień panelu sterowania. Uderzyć go, wystarczy kliknąć menu „Start” i wybrać żądaną pozycję. „Screen” sam, trzeba tylko zakładkę panelu sterowania. Już nie można łatwo wyszukać odpowiednie opcje obracania obrazu na komputerze.

Jeśli podczas pracy bez ekranu wejściowego został przekazany, należy sprawdzić, jaki system antywirusowy. Tak wiele problemów można rozwiązać jedynie po usunięciu zainfekowanych plików. Jeśli chcesz po prostu odwrócić samego ekranu, a następnie skorzystać z jednej z końcówek. Nie zapomnij, aby przywrócić obraz do swojej pierwotnej pozycji po tym ponownie puzzle skończy, w których jest to konieczne, aby wprowadzić ustawienia.