279 Shares 8150 views

Ten wspaniały nóż do rzucania

Noże do rzucania mało podobna do zwykłej pozycji dla nas. W nich nie znajdziemy wygodny uchwyt i ostrze niemal oczarowany. Ale najważniejszą rzeczą dla takiego noża – jego kształt i wysoką wytrzymałość ostrza, tak że wystaje do celu, nie jest uszkodzony. Często wyróżnia i zagęszczony stali, zwłaszcza stałe powinno być kilka centymetrów od czubka. Wynika to z faktu, że jeśli wejdzie ona w drzewie w tym miejscu nie jest reakcją na przerwie, z tego powodu często rozbić proste noże. rzucanie projekt nóż może być niemal wszystko, ale w ogóle, projekt musi być odpowiednio wyważony i idealnie płaskie. Równoważenie nie pozwoli, aby obrócić ostrze w locie, a właściwie kute formy, aby zmniejszyć opór powietrza. Wysokiej jakości nóż do rzucania potrwa dłużej niż 50 lat, to jest niemożliwe do złamania lub wygięcia. W większości przypadków, łopatki wykonane są ze stali nierdzewnej. Jednak może ktoś woli rzucać noże ze stali damasceńskiej, lub inne modele, które różnią się od standardowej wagi i produkcji materiału.


Cechy rzucanie nożami

Sekret pięknej lotu niebezpiecznych zabawek? Miotacze, są zaangażowane w takim sporcie jak profesjonalnie używanego celów drzewostanów, wstępnie zwilżone wodą. Dzięki temu końcówka delikatnie przebić cel. Najbardziej powszechną metodą polewania: technika z obrotem tarczy w pół obrotu lub braku obrotu. Pierwszy stosuje się w odległości 3-5 m. Rzucanie pług bez uciekania fali ruchu ciała. Kiedy huśtawka nie można użyć pędzla lub ostrze w powietrzu zaczyna losowo obracać i ominąć cel. Jest to również bardzo ważny czas, aby zwolnić go z dłoni. Zapamiętywać i kolejna użyteczna zasada: Im bliżej celu, tym bliżej do środka ciężkości, aby utrzymać ostrze. Maksymalna odległość, z której można rzucić nóż do rzucania – 12 metrów. Jeżeli odejście od celu dalszego odsetek udanych trafień spadnie o kilka razy.

Najczęstszym modelem

„Jesiotr” nóż. Model ten został wymyślony i opracowany słynny V. dywan. Grubość ostrza – 6 mm. Ten nóż do rzucania jest odpowiedni dla urządzeń „w ręku”. Jako materiał na bazie stosowanych stali typu stali 30HGSM.

„Lider” nóż. To ostrze jest łatwo trzymać rączkę, ponieważ ma niestandardowy środek ciężkości – on przesunięty do krawędzi. Jest to często wykorzystywane do nauczania różnych technik rzucania, nadaje się do rzucania „w obiegu”, a dla technik falowych.

Nóż „Skanf” będzie odwoływać się do tych, którzy posiadają technikę rzucania fala. Dzięki zagłębień i grawerowania na rękojeści noża rzucania doskonale trzymane w niewoli i nie wypaść z rąk. Był bardzo ergonomiczny i łatwy w obsłudze.

„Osa” nóż do rzucania. Model ten jest znany jako broni wojskowej, wyprodukowanego dla służb specjalnych. „OSA” jest przeznaczony do rzucania na krótkie odległości i może być używany w walce wręcz. Teraz nie jest modyfikacją do noszenia i cywilnych rzucania jest bardziej wąski (grubość tarczy jest 2,4 mm), ale w Rosji zabrania użyć noża.