191 Shares 5613 views

Chce ślubu

Wreszcie zbliża się długo oczekiwany ślub. Dzień, który wszystkie dziewczęta i chłopcy marzą od dzieciństwa, wyobrażając sobie księcia bajki i księżniczkę, idąc do ołtarza pod marsz Mendelssohna. Po ceremonii ślubnej goście usłyszeli toasty, życzenia ślubu, śmiechu i zabawy. Młody, ostatnio wymawiać śluby wiecznej miłości, promieniować szczęściem i pięknem. W tej ogólnej atmosferze radości jest najlepszym, które mogą być zapamiętane przez wszystkich – oryginalne wymagania w dniu ślubu. Jest on dedykowany do tematu tego artykułu.


Oczywiście, jeśli jesteś zaproszony na ślub swoich bliskich, nie należy dać im karty. Więc prosi brata lub siostry na weselu lepiej głosu z mikrofonu i ze szklanką w ręku. Dzięki czemu będą w stanie się jaśniejsze i piękniejsze, aby wyrazić swoje uczucia. Jednak najtrudniejsze w tym przypadku należy wybrać odpowiedni tekst, ponieważ czasami, że emocje, serce przepełnione, słowa są zdezorientowani i nie są wbudowane w wniosku. A jak to będzie lepiej, jeśli wcześniej napisać na kartce papieru na życzenia ślub brata, a wymawiać jego tosty, które wpłyną na wszystkich duszy. Nie jest konieczne, aby mówić takie propozycje, takie jak: „Drodzy Nowożeńcy. Życzę szczęścia, powodzenia i dużo dzieci. " Te dni życzenia ślubne, oczywiście, być szczery, ale prawdopodobnie nie pamiętał młodych. A jeśli wypowiem słowo o takich: „Mój drogi! Dziś skierować światło od szczęścia. Należy jednak pamiętać, że życie małżeńskie nie jest wcale podobny do tego dnia. Masz wiele trudności, codziennych problemów. Pamiętaj, że masz teraz dwa i jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się z partnerem. Daj siebie uśmiech, doceniam każdy dzień spędzony razem. Gen. chwyta uczucia, więc zadbać, aby zachować czułość i miłość do lata! Życzę szczęścia i powodzenia w życiu każdego kroku i rozjaśnić swój dzień niech śmiech dzieci! „- pewnie pamiętasz wszystkie swoje rady i sugestie do ślubu.

Ponadto pragnie ślubu powinny pomyśleć także o jaki rodzaj prezentu dać do ślubu. Oczywiście, najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to dać nowo robione rodzinie dużą sumę pieniędzy, ale jeśli budżet nie pozwala, a następnie wymyślić prezent, który zostanie zapamiętany przez wszystkich. Najważniejszą rzeczą w tym biznesie jest to, że można umieścić prezent w duszy. Wiersz lub piosenka składa się na cześć młodych, zapamięta je na całe życie. Piąty zestaw garnków i zestawy herbaty są mało prawdopodobne, aby doprowadzić do zachwytu młodej rodziny. Stosunkowo niedrogie i ciekawy prezent haftowane ręczniki kąpielowe lub z inicjałami nowożeńców. Lub dać im wózek, jako wskazówka na przyszłość dzieci, aw jej roślin piękne lalki dziewczynka czy chłopiec lalki, w zależności od preferencji pary. Pamiętaj, że trzeba dać prezent dla dwojga, czyli do nowej rodziny, a nie tylko dla pary lub tylko panny młodej. Po pierwotnej decyzji i życzenia na ślub i dar będą koszulki ze zdjęciem młodych, na którym będzie można pisać swoje życzenia. Albo dać czyste koszule, które w czasie ślubu wszyscy goście napisać swoje życzenia.

Życzenia w dniu ślubu młoda powinna ustanowić lub utrzymywać romantyczny i delikatny atmosferę wypoczynku. Niech ta pomoc wszystkich przyjaciół i krewnych, ponieważ ślub jest dzień, który nigdy nie zostanie powtórzony. Daj uśmiechy podczas wakacji, zrobić tak, że żaden szczegół nie uszedł uwagi, ponieważ tak wiele wysiłku na nic może zostać utracone, jeśli jakiś paskudny rzeczy zepsuć nastrój nowożeńców. Musimy sprawić, by ich pierwszy dzień z życia małżeńskiego pamiętał zawsze, a wspomnienia są rozgrzane do wieku!