304 Shares 8985 views

Najlepszy pistolet pneumatyczny produkcji rosyjskiej lub zagranicznej

Nie jest możliwe ustalenie najlepszego pistoletu pneumatycznego, ale z całą pewnością można powiedzieć, że broń ta jest wykonana w systemie wstępnie pompowanym. Głównym kryterium porównywanych obrazów jest nie tylko moc i stan techniczny, ale również wymiary ogólne.

Chodzi o to, że istnieją pewne modele broni, wykonywane na podstawie krótkich karabinów, a zatem mają raczej imponujące rozmiary. W ten sposób zwiększa się moc. Dlatego najlepszym pistoletem pneumatycznym należy szukać dokładnie w sekcji próbek kompaktowych. Nie możemy ignorować faktu, że przeprowadzanie takiej broni będzie bardziej wygodne, ponieważ kompaktowość jeszcze nie spowodowała żadnych niedogodności dla nikogo.

Najlepszy pistolet pneumatyczny jest trudny do określenia również dlatego, że urządzenia z pompą wstępną mają zdolność do regulacji siły strzału. Pnie tej broni są bardzo krótkie, więc maksymalny zasięg i szybkość pocisku zależy bezpośrednio od ciśnienia atmosferycznego w puszce. Po każdym strzale sprężone powietrze zostaje zużyte, więc moc stopniowo maleje.

Nie najlepszy pistolet pneumatyczny, ale najbardziej potężny jest ten, który został zmodyfikowany ręcznie. Homemade są zupełnie inne, wszystkich kalibrow i rozmiarów. Wielu fanów osobiście angażuje się w produkcję ulepszonej broni pneumatycznej, czasami próbki są dość wysokiej jakości i przekraczają istniejące analogi współczesnego rynku.

Eksperci zachodni uznali ogólną opinię, że najlepszym pistoletem pneumatycznym na świecie jest cylinder Crosman C31. Ze względu na jego właściwości techniczne, ma najwyższą moc. Zakres lotu znacznie wzrasta w porównaniu do innych broni tej klasy. Za pomocą wydłużonego pnia deweloperzy zwiększyli prędkość początkową kuli do 150 metrów na sekundę. Pistolet wystrzeliwany jest tylko z kulkami stalowymi. Sprawa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, całkowita waga nie przekracza 640 gramów. Jedną z głównych zalet tego modelu jest duża liczba zdjęć z napełnionego zbiornika, a zainstalowana moc wypalania praktycznie nie jest utrata, dopóki balon nie jest pusty.

Na rosyjskim rynku najlepszy pistolet pneumatyczny do samoobrony to Anics A -12, model firmy "Aniks". Nie jest to szczególnie gorsza od zachodnich analogów, ale ma pewne różnice. Moc i prędkość początkowa kuli są identyczne z modelem Crosman C31. Zgodnie ze wskaźnikami technicznymi, rosyjski pistolet jest półautomatycznym typem broni. Pojemność magazynka wynosi 15 4,5 mm kulistych kul. Ponieważ amunicja używała kul stalowych.

Zgodnie z liczbą zdjęć z jednego kanistra model firmy "Aniks" nie mógł przekroczyć wyniku zachodniego konkurenta. Pistolet może wyprodukować tylko 50 zdjęć bez konieczności wymiany zbiornika sprężonym powietrzem, co trzykrotnie mniej jest niż Crosman C31.

Chociaż charakterystyka techniczna jest cechą wyróżniającą wiele modeli broni pneumatycznej, każdy amator i profesjonalista ma swoje własne preferencje, na których opiera się wybór pożądanego pistoletu.