586 Shares 1181 views

Ruby ślubne – gratulacje i życzenia od bliskich

Długo oczekiwany ślub rubin. Gratulacje obsypany ze wszystkich stron, bo żyć razem przez 40 lat – to jest wielka radość i wielkie dzieło w tym samym czasie. Dane te sugerują, że duża część jego życia para spędziła razem. Oczywiście, nie było trudne okresach, straty i rozczarowania. Ale najważniejsze – wszystkie trudności można przezwyciężyć, ale najważniejszą rzeczą pozostaje nienaruszona – uczucie ciepła, wiarygodności i zaufania.


Praktycznie wszystkie toasty Ruby ślub sprowadzają się do jednego: z przodu jest jeszcze dużo czasu, aby cieszyć się małżeństwo. Jednak istnieje już zrozumienie wartości małżeństwa. Wartości te stanowią tradycyjne prezenty ślubne Ruby: biżuterię z kamieni szlachetnych rubinami. Należy zauważyć, że ta rocznica nie umieszczać proste prezenty: tu wszystko jest poważny, solidny – data zobowiązuje! Może dać urządzeń lub wykwintne meble – i lepsze rubinowy kolor – Ruby gratulacje ślubne wymaga zbyt wyrafinowane. Ale to jest zaproszony, ale z „ich” czeka niezwykłe niespodzianki, słowa, które zostaną zapamiętane aż do następnej rocznicy. Narimer, można dać prawdziwe balladę, stawiając tylko trochę usiliyi po pracy na nieśmiertelnych dzieł Puszkina:

Przypadki minionych dni.

Nabożeństwo do lojalności rodzinnej

świętujemy rocznicę –

Wszystkie oczy świecą zabawy.

Ruslan długo żył nasvete

(A może był nazywany Vladimir)

spacery z przyjaciółmi, nie zasmucił,

I nagle … Ludmiła spełnione.

Nazwy, oczywiście, musi być zgodny z nazwiskami bohaterów dnia. Przedstawiając balladę na świątecznym stole jest zawsze wielkim sukcesem. Gratulacje z okazji 40 rocznicy ślubu bliskiej powinna zawierać co jest znane tylko rodzinie. Osiągnięcie to jest rodzina, jej małe tajemnice i tradycje, rodzinne imprezy, śmieszne historie, podróże – ale nigdy nie wiadomo, co jest przechowywana w archiwum rodzinnego przez 40 lat! Bardzo śmieszne, można wyciągnąć prosty album, jeśli każda strona poświęcona jednej fazy wspólnego życia rodzinnego. Pierwsza strona – spotkanie, drugi – zaręczyny, trzeci – ślub, czwarty – narodziny pierwszego dziecka, i tak dalej. Ale to Ruby ślub. Gratulacje nie powinno być powszechne książka – odwrócenie jest śmieszne cytaty, dowcipy, które były prawdziwe znaczenie w tym czasie. Nie można przenieść całe zdjęcie, ale ma tylko część z nich – aby zakończyć resztę. Niech wyobraźnia nie jest dopuszczalne – jest to dar od oryginału, jeden, który będzie przewracać wiele razy.

40 lat małżeństwa zakłada, oczywiście, obecności dzieci i wnuków. I wnuki wciąż, co do zasady, są zbyt małe, aby kupować drogie prezenty, a mama i tata na pewno chodzi o rodziny objęciem do przyzwoitego standardu życia. Dlatego też, w celu dostarczenia rodzicom prezent prawdziwa zabawa nie potrzebują dużo czasu, aby zaoszczędzić na rubiny – lepiej jest zapewnić „nowożeńcy” się. Ale tu jest upewnić się, że nawet najmniejszy członek rodziny wyrażone w kategoriach gratulacje dla pary, to będzie bardzo na miejscu. Dzieci 7-10 lat mogą tworzyć własne mini-arcydzieła, stosując schematy robótek, publikowanych w Internecie. Bardzo atrakcyjny romantyczny będzie wyglądać łabędzie origami koralik zostanie utworzony łatwo symboliczne obrączki (nawet z rubinów!), Quilling pomagają stworzyć niepowtarzalny bukiet dla panny młodej … trochę wysiłku, cierpliwości, wyobraźni – i wzruszającym prezentem jest gotowy!

Młodsze dzieci trudno jest wyjaśnić, co Ruby ślub. Gratulacje dla rodziny urodzenia będą znacznie bardziej widoczne. Dzieci mogą rysować farbą lub zastosować popularną techniką dzisiaj: aby dłonie, malowana farbami palców na papierze. Bardzo piękne są uzyskiwane bukiety tulipanów. Co najważniejsze – bohaterowie z okazji, aby pokazać, że lata minęły owocnie zainwestowali w wysiłkach dzieci zostały zawarte w wnukami – co jeszcze trzeba wiedzieć, dwa inteligentne, w stanie kochać i rozumieć innych ludzi, którzy wiedzą, co jest naprawdę cenne w tym życiu?

Mędrcy Wschodu powiedzieć, że świętość rodzinnego szczęścia objawia się, gdy jest rubin ślub. Gratulacje koniecznie podkreślić siłę i piękno rodziny z doświadczeniem. Grzanki nie jesteś zabawny, jak na tradycyjnym małżeństwie, ale bardziej poważny, narimer takie: „rosyjska cesarzowa Aleksandra Romanowa Romanow, car Mikołaj małżonek, kochany następujące mówią o małżeństwie:” Układ z życiem rodzinnym, aby wziąć udział należy tylko wtedy, gdy każdy członek rodziny wszystko wiernie wykonywać swoje obowiązki, może zostać osiągnięty najbardziej kompletny szczęścia rodzinnego. „Widzimy, że w tej rodzinie, wszyscy starali, utrzymując ciepło i lojalność wielu lat. Dla silnej rodziny! w ciągu najbliższych 40 lat w miłości i harmonii” lub: „Korona Katarzyny Wielkiej był tylko jeden rubin otoczony mnóstwem diamentów, ale to właśnie on był ozdobą i chlubą cesarzowej dla ruby, piękna i wyrafinowania, które nie jest porównywalny z dowolnym Brylantem na rubin kocham gorzki młody .. !!!” Niech wszyscy w tym dniu przypomina nam niesamowite piękno rubin – triumf charakteru: dania na stole, dekoracji sali, w twardej oprawie prezent albumu … Niech będzie dużo jasnych balony szkarłatnych i fajerwerków – i nawet jeśli nie są zapraszani do wypoczynku wielu przyjaciół, a były ograniczone tylko do krąg rodziny (chyba nie bardzo blisko!), zabawa będzie mógł sławy, a 40-letnia rocznica ogrzeje „nowożeńcy” heart wiele lat.