177 Shares 7747 views

Zaangażowanie – wreszcie złożył wniosek!

Czy wreszcie jest moment, że dziewczyny czekają na prawie całe życie? Młody człowiek złożył propozycję – a nie powód do radości, zwłaszcza, że zaangażowanie może być w pełni uznane za niemal równie ważne i uroczyste wydarzenie, jak przyszłe wesele.


To było zrobione!

Nikt nie może sobie wyobrazić, jak szczęśliwa dziewczyna może być w dniu, w którym usłyszy wniosek dłoni i serce od bliskiej osoby. Jest wypełniona poczuciem nadzwyczajnego szczęścia, tak wielkiego, że chcesz z tego krzyczeć całą swoją mocą. Jest tyle imprez przed nami, przed ślubem, przygotowywanie zaproszeń, wybór sukni ślubnej. Ale co najważniejsze – przed wszystkimi życiem, przebiegłym, niepowtarzalnym i ciekawym, życie rodzinne w parze z tym pięknym księciem, którego wszyscy spodziewają się od dzieciństwa. Zaangażowanie sprawia, że nowo narodzona narzeczona jest tak piękna jak dziewczyna, która nigdy nie była. Zakres uczuć, które go ogarnia nie może być opisany słowami – te odczucia muszą być odczuwalne, przekazywane przez twoje serce i całkowicie rozpuszczone w nich.

Dzień zaręczynowy

Należy zauważyć, że we współczesnym życiu w zaangażowaniu nie ma potrzeby z punktu widzenia prawnego, a małżeństwo nie jest ważne. Z drugiej strony, od tego dnia młodzi ludzie zaczynają się nazywać oblubienicą, więc nie było na próżno tak świąteczny dzień, że poprzednie czasy były specjalnie oznaczone i oznaczone tylko nieznacznie mniej świetnie niż sam ślub. W dniu zaręczyn, przyjmuje się, że pan młody powtarza ofertę złożoną oblubienicy przed rodzicami i poprosił ich o przyszłych żon. Potem uroczysta część uroczystości zaczyna się, kiedy narzeczona i pan młody przyjmują gratulacje od krewnych, a panna młoda otrzymuje niewiarygodnie ważną rzecz, symbol swojego nowego statusu i źródło dumy – pierścionek zaręczynowy.

Ten dzień powinien być zapamiętany przez długi czas

Oczywiście uroczystości weselne mogą przewyższyć skromną ceremonię zaręczynową, zwłaszcza pod względem emocji i doświadczeń, splendoru i emocji, szczęścia i nadzwyczajnej dumy. Ale nie powinno się zapominać o zaręczynach, ponieważ jest to pierwsze wspólne wakacje dla dwóch młodych ludzi, a nie rodziny, ale nie obcych.

Dziewczyna będzie niezmiernie szczęśliwa, jeśli jej ukochani nie pójdą za pobity pot z klasycznego wyroku, ale pojawią się coś oryginalnego, niezwykłego i ekscytującego. W tym celu nie musisz kupować super-drogowego pierścienia ani tworzyć egzotycznego środowiska – doskonałe rozwiązanie będzie oferować ręce i serce w wierszach lub pierścień ukryty w małej śmiesznej zabawce, a nawet w ulubionej ulubionej przygodzie panny młodej.

Oficjalne zaangażowanie i zaręczyny mogą okazać się okazją do wprowadzenia rodziców małżonków do siebie, jeśli wcześniej nie zaznajomiono się z nimi. Prawdziwą rodzinną uroczystością jest to, czego potrzebujesz, aby świętować najszczęśliwszą (przed ślubem, oczywiście) dzień w życiu dziewczyny. W końcu szczęście i radość zawsze chcą się dzielić, ale co tam jest: chcę, aby cały świat się o tym dowiedział! A kto może lepiej popierać i współdzielić ucieczkę, zalewającą i rozpryskującą radość oblubienicy, jeśli nie najbliższa jej ludziom.

Po znajomości rodziców i oficjalnego zaangażowania cały czas na świecie należy tylko do miłośników. Mogą spędzić tamten dzień, jak dobrze wyglądają – chodząc po ulicach, krzycząc najlepiej o swojej miłości lub dzieląc się radością z przyjaciółmi. Panna młoda i pan młody mogą szaleć i tworzyć wiele lekkomyślności, ponieważ ten czas – zaangażowanie – należy do nich, młodych, pełnych życia, w miłości, stojących na progu nowego, pełnego nadziei i marzeń o wspólnym i szczęśliwym życiu.