218 Shares 7094 views

Exquisite wesele w stylu Tiffany: zalecenia dotyczące projektowania

Ostatnio, specjalny tendencja do korzystania z Ślubna. Każda para jest coraz częściej starają się doprowadzić do ceremonii z czymś oryginalnym i nietypowym. Z obfitości innej konstrukcji są często pojawia się pytanie, jaki styl ślubu zrobić. U szczytu popularności już teraz retro rozrywki. Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest ostatnio stał się popularny kolor BlueTiffany. Badani z kultowego filmu „Śniadanie u Tiffany'ego” zadowoli fanów 50-tych. Z obchodami wspomnień ślubnych przez długi czas i to był piękny i wspaniały triumf, trzeba zwracać uwagę na wszystko, nawet pozornie nieistotne szczegóły.


Ślub w stylu Tiffany

Temat ten łączy retro bitów, odrobinę nowoczesności, cały kawałek elegancją i skromnością. Słynny kolor Tiffany dosłownie podbił cały świat. Jest to kombinacja mięty, turkusu i bieli stał się prawdziwym trendem. Jeśli chcesz mieć swój ślub w stylu Tiffany okazało się jak najbardziej zbliżone do wybranej kategorii, warto przypomnieć film z nieporównywalnym Odri Hepbern, gdzie marka „Tiffany” dla niego był nie tylko ozdoba, ale styl życia. Przede wszystkim, nie powinniśmy skupiać się tylko na nazwie palety. Pamiętacie stylu retro, który zawiera kombinację czerni i bieli. Dokonanie takiego planu polega na ślub latem. Konieczne jest zorganizowanie uroczystości w przyrodzie, a samą rejestrację – w pięknie urządzonym parku lub w centrum handlowym.
Ślub w stylu Tiffany wiąże się wiele różnych akcesoriów. Czarno-białe fotografie, słynne skrzynki zapala turkus, białe i puszyste chryzantemy wstążkami, szampan i czekoladki na stole. Wszystko musi być utrzymane w jednym kolorze. Zaproszeń dla gości może być w postaci pokrywy z materiału ze słynnego filmu. Jak wesele w stylu Tiffany jest tematem, bardzo ważne jest, aby przestrzegać prawidłowego ubioru. Dlatego konieczne jest z góry ostrzec gości i powielać warunków w zaproszeniu. Jeśli zdecydujesz się zorganizować ceremonię w zimie, jest możliwe, aby usunąć restauracja. Retro tematem jest bardzo istotne dzisiaj, więc można odebrać wyrafinowane i skromne miejsce bez trudności.

Dodając kilka akcentów, masz doskonałą balową. Wystrój restauracji musi być obecny białe i mięta-turkusowe tony. Ponadto, nie zapomnij wstążki satynowe z czekoladowym kolorze. Jeśli zdecydujesz się trzymać jednego tematu przez cały czas, a tort ma być oryginalny i harmonijnie wpisują się w ogólną koncepcję ślubu. Najlepiej jest zwrócić go jako markowe pudełka na biżuterię z „Tiffany”. Co do stroju panny młodej, musi zawierać jasną linię do rafinacji i umiarkowanie nasilone. Nacisk w postaci taśmy, rękawice i perłowe naszyjniki idealnie pasuje do obrazu. Fryzura musi być zrobione w stylu Odri Hepbern, make-up nie jest bez strzałki i jasne szminki. Dla młodego najlepiej nadaje klasyczny czarny smoking z krawatem lub szalik mięty kolorze, aby po raz kolejny podkreślić fakt, że to było wesele w stylu Tiffany. akompaniament musi dmuchać erę w ostatnich latach, w związku z tym, idealnym rozwiązaniem byłoby jazz. Scenariusz uroczystości może być absolutnie wszystko. Masz prawo do dodawania lub usuwania klasyczne tradycje, takie jak zakup ślubu.

Styl Tiffany nie jest szczególnie ograniczony, to jest tylko ważne, aby przestrzegać kolorów i harmonijnie dopasować swoje pragnienia i wyobrażenia. Dopełnieniem ślubne retro samochodów i czarno-biały film, można zrobić naprawdę niezapomniane i oryginalne wakacje.