242 Shares 5639 views

szkocki kot

Nic dziwnego, że mówią, że pies potrzebuje pana, a kot – Dom. Chociaż ta opinia może uznać za prawidłowe tylko częściowo. Na przykład, dzięki stałe w domu, kot jest zorientowany w przestrzeni, nawet w całkowitej ciemności. Przestawiać meble, aby tymczasowo pozbawić jej poczucie bezpieczeństwa i komfortu, to będzie potrzebował co najmniej jeden dzień do rozwoju zmian. Wyłącznie na terytorium znanym, gdzie wszystkie zostały zbadane i są znane w najdrobniejszych szczegółach, będzie czuć się pewnie i znów będzie obecny, pełną kochanką.

Ale szkocki kot postrzega te zmiany jest szczególnie dotkliwy. Obrazowo wyraził w jego innych cech: szybki tameness i przywiązanie do rodziny, w której się znalazł.

Małe kocięta (przynajmniej koty miesięcy do sześciu lub siedmiu) do zmiany nie są tak bolesne, jak osoby bardziej niż dorośli. Chociaż, bez wątpienia, nawet dorosły kot (lub kotek), pod warunkiem, miękką i opiekuńczą postawę w końcu przyzwyczaić się do nowych mieszkań i rozpoznaje nowego właściciela.

Szkocki pryamouhie cat (szkocka Straight) jest podobny do brytyjskiego kota. Uważa się, że to był jej najbliższym krewnym. Jego postać, jak w brytyjskiej kot, spokojny i zrównoważony. Jest to idealna rasa dla miłośników ciszy i spokoju w domu. Choć, co prawda, jeśli chcesz grać, jest zawsze gotowy, aby przedsiębiorstwo.

Szkocki kot ma swoje własne cechy. Jest o wiele bardziej elegancki i trochę łatwiej „Brytyjczyk”, jego ciało jest bardziej rozciągnięte, okrągła głowa (miękkie kontury), waga – do pięciu kilogramów (u kotów – nie więcej niż 3,5 kg). On jest tak zwinny i elastyczny, jak brytyjskie koty.

Wyróżnienia – wdzięku ciała, okrągły pysk (nawet w kot) i elastyczny koniec stożkowy, ogon. Nos jest schludny, krótki. dla srebra kolory charakterystyczne wyrzeźbiona nosa i oczu. Bursztynowe oczy są duże, okrągłe i bardzo wyraziste. kształcie pokrywa górna migdałowy. Uszy są małe (średnio) i lekko zaokrąglone. Ciało jest muskularna, dość silny. Dobrze rozwinięta pierś. Pomimo tego, masywne nadmiar uważa się za wadę. Szkocki Prosto – pełne szkockie kot. Dopuszczalne kolory: biały, niebieski, fioletowy, paski, pręgowany, srebrny (szynszyla). Istnieją również fantazyjne kolorowe kocięta.

Szkocka pryamouhie kot wzrasta do wielkości szkocka krotnie. On po prostu potrzebuje do hodowli zwisłouche koty, ponieważ wiązanie korzystnie pomiędzy owczarni może prowadzić do anomalii kostnych u potomstwa.

Pryamouhie kot musi być wybrany follda (zwisłouche cat), szkocki krótkowłosy kot powinien zrobić kilka zwisłouche kota. Tylko ten wybór daje zdrowe i silne potomstwo (oczywiście, jej brak nałogów po obu stronach). W miocie tych rodziców rodzą się zazwyczaj i klapki, a pryamouhie. Często – jednakowo. Chociaż, oczywiście, odgrywa rolę i dominację.

Mama Kot Rasa ta jest bardzo opiekuńczy i odnoszą się do jego potomstwu bardzo odpowiedzialną, nienagannych uwodzenie dzieci. Ale kociaki dorastają, łatwo przyzwyczaić się do zasobnika i zarysowania stanowisk, rzadko dostarczanie problemy gospodarzy.

Najlepszy wiek, aby kupić szkockiego kota – 2-3 miesięcy. W tym czasie, gdy dzieci już uprawiane przyzwyczajony do jedzenia i WC. Ponadto odpowiedzialni hodowcy powinni już zrobione przez czas niezbędne szczepienia. Dlatego będziesz cieszyć tylko w towarzystwie przedstawiciela intelektualistów kot świata. Z dobrej opieki Szkocki kot będzie żyć do 20 lat.