404 Shares 3009 views

Jak zaprezentować się na konkursie: Wizytówka

Zbliża się jakieś wydarzenie? Oczywiście, trzeba być przygotowanym na różnego rodzaju konkursach i wyścigach sztafetowych. Przede wszystkim trzeba przygotować specjalną kartę. Jak zaprezentować się na konkurencji, tak aby być w jak najlepszym świetle? Należy wymienić wszystkie swoje najlepsze cechy.


Nie ma znaczenia, czy jest to piosenka, proza, wiersz, lub mini-scena. Wystarczy wskazać wizytówka jest najbardziej podstawowym – imię i nazwisko, wiek, pochodzenie etniczne, znak zodiaku, hobby, itp wypełnić tę ofertę swoje szczególne zasługi … To jest to! Karta gotowa!

Jak zaprezentować się na tle konkurencji? Przede wszystkim – patrzcie!

Myśląc, jak prezentują się na konkursie w najlepszy sposób, trzeba zadbać o wiele. Aby rozpocząć zwrócić uwagę na ich wygląd. Dobrze zaprojektowany strój – strój, fryzura, makijaż, itd., Musi być nowoczesny i atrakcyjny … Wiele zależy także od tematyki imprezy. Być może trzeba będzie odebrać garnitur w pewnych określonych kolorach i odcieniach.

No i, oczywiście, nie zapomnij, że przed dowiedzieć się, jak zaprezentować się w konkursie, trzeba pozbyć się wszelkich kompleksów. Na scenie, nie można czuć się wyciska i skrępowana. Wręcz przeciwnie, jest to niezbędne do wykonywania maksymalną pewność siebie i artyzm.

Miło zrobić fotorelację

Jeśli nie wiesz, jak prezentują się w konkursie, dzięki czemu podziwiany przez wszystkich obecnych na sali – dobre myśleć o wszystkim, co można i know-how. Ktoś piękne tańce, ktoś – śpiewać, a ktoś pisze wiersze. Wszystko to może być stosowane w swojej wizytówki.

Jednak najlepszym rozwiązaniem – Korzystanie PhotoViewer. W tym przypadku można użyć różnych obrazów. Według niego tworzących historie o życiu zawodnika. Można rozpocząć prawo od swojego urodzenia, aby kontynuować historię ze zdjęciami ważnych momentach swojego życia. Najważniejsze – aby podnieść niezwykłych i ciekawych zdjęć.

Z fotoreportażu może być twój pomysł, co do zasady, aby rozpocząć. Historia musi oczywiście zawierać wstęp, główną część i logiczny wniosek. Po tym można przenieść i rymy i numerów wokalnych. To jest – po prostu idealne zakończenie.

werset Card – Wielki

Jeśli nie wiesz jak zaprezentować wizytówkę do konkursu, ale to rifmoplota mają talent – nie masz żadnych problemów! Poświęć kilka minut, aby napisać kilka wierszy, a Twój pomysł pomoże arcydzieło!

Na przykład:

Jestem wysportowany i silny,

Bardzo uroczy!

Jestem zaradny, mądry!

Słuchaj uważnie!

Po takim wierszem, można po prostu uruchomić fotoprezentatsiyu z opowieści o siebie.

Inną opcją:

Jasny, piękny,

Z figlarnym uśmiechem.

Spotkanie ze mną

Nie będzie błędem.

Zaprzyjaźniłem się z kobietą

Będziesz jak na komety!

I wysadzić cały czas,

Spalanie wszystko przez przypadek.

Energia – więcej niż wystarczająco,

Ale życie ze mną – raj!

Ale opcja dla chłopca:

Silny i zwinny,

Jeździ samochodem.

Kim jestem?

Prawdziwy mężczyzna!

Cóż, dla najbardziej inteligentnych młodych know-alls:

Znam wszystkie lekcje,

Odpowiedź na pytanie,

Zrozumieć wszystko na świecie,

I nauka szacunku!

Pokaż wszystkie swoje pozytywne cechy

Ale jak do reprezentowania rodziny w konkursie? Jest to cały zespół! Pomyśl dokładnie o wszystkich pozytywnych cech każdego członka rodziny i pokazać je w swojej wizytówki. Najważniejsze – nie zapomnij zdolności artystycznych, swoje talenty, aby stworzyć przyjazną atmosferę.

Można również wskazać na ich dążenie do utrzymania zdrowego stylu życia – bez złych nawyków. Wręcz przeciwnie, pokazują, że jesteś – rodzina sport. Angażować się w swojej wizytówki jest wiele atrybutów. Idź do sceny z obręcz, skakanka, piłka nożna czy koszykówka. Sukces na pewno gwarantowana!

Odbiór ciekawy obraz

Nie zapominaj, że należy zdecydowanie wygrać zbliżające się konkurencji. Zaprezentować się wierszem lub prozą nie jest tak trudne. Najważniejszą rzeczą – aby okazać się wyjątkowy, oryginalny, jasny członkiem.

Aby to zrobić, można wybrać nietypowy sposób. Piękna dziewczyna, na przykład, może odgrywać rolę Śnieżki, odważny chłopiec może przedstawiać Spider-Mana czy Supermana i kochanka częstych występów na scenie można umieścić na kostium Star. To właśnie w ten sposób można odczytać wiersz, tańczyć lub śpiewać piosenkę.

Dobrym pomysłem – kluczem do zwycięstwa

Między innymi, w jaki sposób złożyć klasę w konkurencji, rodziny, zespołu lub jednostki, zależy bardzo wiele. Dobra wizytówka – to gwarancja przyszłego zwycięstwa. Oczywiście, podstawową rolę odgrywa poziom uczestnik inteligencji, wyglądu, specjalnego talentu, Outlook itp Jednak pierwsze wrażenie – .. Factor nie mniej ważne. Gruntowne przygotowanie – wszystko, czego potrzeba zawodników. Nie spiesz się, tworzenia prezentacji, ponieważ będzie to miało wpływ na jakość końcowego rezultatu.

kilka sztuczek

Tak więc, bez względu na to, jak zaprezentować potrawę w konkursie, rysunek, człowiek, zespół. Po prostu trzeba przestrzegać pewnych zasad.

Jej pierwszy etap wymaga pewnego obrazu. W tym przypadku należy zauważyć podczas całej imprezy. Nie zostawiać mu żadnych czas prezentacji, lub podczas innych zadań, które składają się na ogólny program. Przyklejają się do wybranego obrazu, a publiczność będzie postrzegać to są znacznie lepsze.

Nie zapominaj, że prezentacja konkursu nie jest proste podsumowanie. To nie jest zwykły ujawnienie jego zalety, możliwości i osiągnięć. Trochę humoru, skórkę i oryginalności nie zostaną odrzucone!

Musimy również pomyśleć o tym jeszcze nie wystarcza do pierwszego występu na scenie wygląd. Zdecyduj, jak będzie zachowywać się przed publicznością, co członkowie jury. Starannie wykonane mowę poprawnie, ładnie i wyraźnie podać każdą frazę. W tym przypadku nie ograniczają swoje słownictwo. Nie ma potrzeby, aby wziąć udział w standardowych zwrotów. Wymyślić coś bardziej interesującego!

Jednym słowem, zdecydować formę swoich wizytówek – prozaicznych lub poetyckich, za styl swojego powitania (może to być zarówno komiks i raczej formalny). Nie należy jednak zapominać, że pomimo pozytywnej roli poczucie humor, dowcipy, nadużywanie nie jest konieczne. Jeśli nie wydają się powodzeniem bawić i bawić innych, pożądany efekt, nadal nie osiągnąć. Jednak skromność nie jest konieczne, by zamieszkać też. Proszę wybrać przynajmniej jeden element, który można by uznać za coś poza standard, zwykłe ramy.

I, oczywiście, nie zapomnij o tym słowie, makijaż i strój są bardzo ważne, ale twój wewnętrzny świat, wewnętrzna treść – to jest najważniejsze w swojej wizytówki!