536 Shares 6172 views

Maska na Halloween: co powinno być?

Halloween, czyli noc przed Dniem Wszystkich Świętych, był ulubione święto dzieci i młodzieży, nie tylko w Ameryce i Anglii, ale również w naszym kraju. Popularność przyszła do niego nie tak dawno temu. Ale prawie każdy wie o wymaganych atrybutów tego święta – Pumpkins lampy, czaszek, szkieletów, potworów i innych złych duchów, które w rzeczywistości poświęconych Halloween. są aktywnie wykorzystywane w sklepach z biżuterią i centrów handlowych, restauracji i kawiarni.


ceremonie

I jak liczba stron z okazji tego święta i tak nieobliczalny – dosłownie każdy klub nocny uważa za swój obowiązek, aby taką magiczną imprezę. A jeśli masz zamiar odwiedzić jednego z nich, a następnie po prostu trzeba, oczywiście, maski na Halloween.

różnorodność modeli

Można je nabyć w każdym sklepie kostiumów karnawałowych – lateks lub gumy, gdzie ich ogromny wybór. Zazwyczaj strona wymaga przerażające maski na Halloween, które przedstawiają potwory, martwe lub złoczyńców ze znanych filmów i komiksów – Freddi Kryugera, Jason Voorhees z filmu „Friday the 13th” czy „Scream” głównym bohaterem filmu.

Ale co ciekawe, jeśli maska na Halloween zostaną wykonane własnymi rękami, a nie kupione w dowolnym sklepie Lieb.

Dla dziewczynki na te wakacje będą odpowiednie obrazy czarownica, wampir lub, na przykład, dobrze znane postacie z serii o Addams Family. W szczególności, dla ich maski na Halloween można tworzyć za pomocą teatralny makijaż. Opcja ta będzie pasować i chłopcy, zwłaszcza dla tych, którzy chcą reprezentować festiwal villain Joker z sagi o Batmanie albo spróbować na wizerunek wielkiej Dracula czy Frankenstein.

dobrym rozwiązaniem

Nie mniej prosty w realizacji decyzji będzie maska papier Halloween. Korzystanie nożyczki, klej i farby, można łatwo zrobić obraz nieznanego potwór straszny czaszki i szkieletu. A jeśli używasz białego papieru toaletowego, niektórzy z was przyjdą dobre Mamusiu, najważniejsze – nie do stracenia eksploatacyjnych.

Ciekawym pomysłem

A dla tych, którzy chcą być kreatywni i nie szczędził czasu, aby przygotować strój na święta, warto postarać się zrobić maskę w papier-mâché. Z pomocą tego rodzaju sztuki mogą przedstawiać najbardziej złożonych cech twarzy każdego potwora. Najważniejsze – nie leń się i zrobić jakościowy świnia wprost na nią. Można użyć zwykłej gliny, z którego jest kształtowane przyszłość osoby z całego terenu, a można użyć pokrywę z patelni lub utyatnitsu i dołączyć do niego plasteliny nosa, oczu i uszu, a następnie trzymać okrągły papier-mache. Dla większości z papier-mache będzie potrzebował dużej ilości papieru, gazet i tektury, rozdarty na kawałki. Klej może być zwykłym PVA, rozcieńczono wodą.

Wreszcie, mała

Maska Halloween wykonane tak, że będzie to bardzo realistyczny i zapewni pomyślnie utworzony obraz, który przestraszony każdy może. I nie jest to konieczność w wakacje poświęconej złych duchów?