711 Shares 9641 views

Jak włączyć „Opera” w kilka kliknięć

Natrętne reklamy dzisiaj – rzeczywistość naszego życia. Idąc do jakiejś użytecznej strony internetowej, użytkownik w większości przypadków widzi ogromną ilość zupełnie niepotrzebne nim informacje przedstawione w postaci jasnych obrazów, okien popup, migające banery i t. D. W pewnym momencie te rozpraszające elementy zaczynają strasznie denerwujące. W tym artykule, pomówmy o tym, jak wyłączyć reklamy w „Operze”.

Najprostszym sposobem

Najprostszym sposobem, aby pozbyć się brzydkie obrazy można uznać instalacja rozprężania Adblok (Adblock) dla „Opera”. Dodatek ten jest specjalnie zaprojektowany do blokowania reklam. Można go zainstalować w kilka kliknięć. Tak więc, jak wyłączyć reklamy w „Operze”, za pomocą tego rozszerzenia? Przede wszystkim, trzeba kliknąć na ikonę w menu przeglądarki i przejdź do punktu ekspansji – „Wybierz rozszerzenie”. Po tym, „Opera” otworzy nową kartę, która zostanie załadowany strony uzupełnień. Tu, w pasku wyszukiwania należy prowadzić pojazdów ani słowa Adblock, a następnie kliknij ikonę lupy.

Spowoduje to otwarcie strony z wybranym rozszerzeniem. Kliknie Adblock pierwszego wiersza, a następnie w postaci, która pojawia się na dużym zielonym przyciskiem. kliknij „Install” w pojawiło się okno. To wszystko. Nie przeszkadza Ci reklamy nie więcej.

ustawienia Adblock

Prace tego przydatnym rozszerzeniem mogą być konfigurowane niezależnie. Czasami zdarza się, że niektóre niechciane linki i obrazy pozostają widoczne na stronie. Aby zrozumieć, w jaki sposób usunąć reklamy w „Operze” w całości, wystarczy kliknąć na ikonę zainstalowanej Add-ons w prawym górnym rogu przeglądarki. Po tym, menu ustawień pojawi się. Link lub zdjęcie, aby zobaczyć śmieci, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy, a następnie kliknij pozycję Ustawienie „Blokowanie reklam na tej stronie.” Po tym, wybrana pozycja zniknie. W ten sposób, w razie potrzeby, można zablokować wyświetlanie reklamy w całej witrynie. Do tego jest pozycja menu „Nie biegnij na łamach tej dziedzinie.”

Jak usunąć reklamy bez użycia rozszerzenia

Blokery reklam w „Operze” jest możliwe bez stosowania suplementów. Aby usunąć niepotrzebne obrazy ze strony wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy. wybierz „Zablokuj zawartość” należy wybrać z menu. Po tym, w górnej części strony pojawi się pasek z okrągłą czerwoną ikoną. Następnie trzeba kliknąć, aby zobaczyć niepożądanych elementów. W paśmie będzie trzeba kliknąć „Finish”.

Blokowanie adresów reklamodawców

Na pytanie, jak wyłączyć reklamy w „Operze”, nie ma innej odpowiedzi. Użytkownik musi tylko usunąć ze strony wynik niektórych skryptów. Fakt, że reklama kontekstowa, które można zobaczyć na większości stron, pochodzi głównie z tych samych źródeł. Jednocześnie jest on wstawiony na stronie dokładnie kiedy obsługiwać JavaScript.

W celu pozbycia jednostce reklamowej, trzeba kliknąć na etykiecie … Reklama … lub „Reklamy …”, zazwyczaj znajduje się na górze, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij w menu kontekstowym na linii „Zbadaj element”. Następnie w dolnej części okna przeglądarki otworzy kodem blokowym. Głównym zadaniem – aby znaleźć miejsce z adresów rozpoczynających, jak powinien, http, chodzenie po znaczniku img src = http: // strona / article / 133813 /% E2% 80% A6. To musi być skopiowany do schowka (Ctrl + C). Następnie należy otworzyć zakładkę „Ustawienia” – „Zaawansowane” – „zawartość”. W oknie, które się pojawi w „Dodaj” wklej skopiowany adres. W tym przypadku trzeba będzie usunąć wszystkie znaki z .com słowa i umieścić go / *. Następnie kliknij „Finish”. Teraz zdjęcia zablokowane reklamodawca nie pojawi się na żadnej ze stron przeglądanych w sieci.

Jak widać, kwestia, jak wyłączyć reklamy w „Operze”, nie można nazwać szczególnie trudne. Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się niechcianych zdjęć i bloków. Najprostszym sposobem jest po prostu zainstalować rozszerzenie Adblock.