483 Shares 3928 views

Co jeśli Youtube nie działa?

W Internecie nie ma video hosting dla szerokiej gamy użytkowników. Do niedawna ta różnorodność nie było. W połowie 2000 roku, trudno było ściągnąć nigdzie wideo, wiele zasobów internetowych po prostu nie dano taką możliwość. Świat nie stoi w miejscu, wszystko ewoluuje, technologia poprawie. Porozmawiajmy o najbardziej znanych tych dniach usługa pracujących z filmami. Zapewne wiesz, długo o nim. Mowa na stronie udostępniania wideo YouTube. U osób nazywa Youtube. Teraz jest znany z ogromnej liczby ludzi. Niektórzy ludzie muszą zmierzyć się z faktem, że Youtube nie działa. Ze względu na to, co może się zdarzyć? Co można zrobić? Spróbuj zrozumieć, ale najpierw trochę historii.


Skąd YouTube

Popularny video hosting w dzisiejszych czasach – YouTube, należąca do znanej firmy o nazwie Google. Została założona przez trzech utalentowanych młodych ludzi, którzy wcześniej pracowali w systemie PayPal, gdzie spotkali się ze sobą. Rok później strona Google kupił za duże pieniądze. Teraz projekt pozwala na przesyłanie plików wideo, oglądać inne filmy ludzi, a nawet zarobić dobre pieniądze. YouTube – serwis główny, praca z nim bardzo dużą ilość różnych specjalistów, ale wiadomo, że nie jest idealny. Istnieją sytuacje, w których nie biegnie YouTube. Niektórzy użytkownicy zasób nie jest załadowany.

Jak rozwiązać ten problem?

Rozważmy przykład życia. Masz do nas w mailu z linkiem do zabawnym video, na przykład, od znajomego. Próbował go zobaczyć, otwarliśmy w przeglądarce, a widział tylko pustą stronę. Dlaczego nie działa YouTube?

Oto kolejne kroki, które należy podjąć.

– Sprawdź, czy komputer jest podłączony do Internetu. Oczywiście, właśnie otrzymał list, połączenie było, ale może ona pęknąć. Upewnij się, że tak się nie stało.

– Używaj innego przeglądarkę, zdarza się, że jest tam powodu.

– zwraca się uwagę, aby zaktualizować Adobe Flash Player. Dzięki tej aplikacji możemy oglądać filmy na stronach internetowych. Na stronie Adobe, zawsze można pobrać odtwarzacz w odpowiednim dziale. Jest to całkowicie za darmo; Jeśli zostanie wyświetlony monit o numer komórki lub wysłać wiadomości, s na fałszywej stronie.

Należy uważać, aby upewnić się, że są na oficjalnej stronie internetowej dewelopera, zanim coś ściągnąć. Ponadto Google Chrome jest wbudowany odtwarzacz jest automatycznie aktualizowana.

Kiedy wirus uniemożliwia stronę wideo

Powyżej są kroki, które muszą być podjęte w przypadku gdy nie działa YouTube. Ale jest wyrafinowany problem, który w obliczu wielu użytkowników, wędrując przez sieć. Więc można uruchomić na wirusa, który zmienia zawartość pliku, który przechowuje bazę danych nazw domen na adresy węzłów transmisji. Plik o nazwie „hosts”.

Użytkownicy zauważą, że nie działa na filmach w YouTube. I zdarza się, ze względu na fakt, że gdy idziesz do YouTube, dostanie się do innego zasobu, który, na przykład, jest zablokowane lub wyłączone. Człowiek widzi puste pole, uważa, że Youtube nie działa.

Nie martw się, problem może zostać rozwiązany. Zlokalizuj plik hosts, usunąć wiersze, które są pod 127.0.0.1 wejściowej. Zapisz zmiany, uruchom program antywirusowy, aby to sprawdził cały komputer.

Zdarza się, że film nie dostać się do zobaczyć ze względu na wysokie obciążenie serwera. Jest to jednak zjawisko przejściowe. Dla wielu dostawców specjalnie zakazać dostępu do zasobów. Prawdopodobieństwo teoretyczne, że YouTube nie działa tam, ale jest bardzo małe!