536 Shares 6569 views

Eugene Litvinkovich – białoruski gwiazdą ukraińskiego show-biznesu

Ostatnio, nowa gwiazda na niebie ukraińskiego show-biznesu – białoruska wokalistka Eugene Litvinkovich. Popularność przyszła do niego poprzez udział w ukraińskiej wersji show „X Factor”, gdzie zajął drugie miejsce. Wcześniej, Eugene Litvinkovich bezskutecznie próbowali utorować drogę do zwycięstwa w swojej ojczyźnie. Determinacja, pewność siebie, optymizm, i, oczywiście, talent spełniła swoje zadanie – Jack osiągnął swój cel. On teraz ma miliony fanów na całym WNP. O tym, jak żył Eugene Litvinkovich i co robił, kiedy o nim, nikt nie wiedział, przeczytać artykuł.


Dzieciństwo i młodość

Narodzin artysty w małym białoruskim miasteczku Zhordino 04 listopada 1982. Jego rodzice byli zwykli pracownicy i do świata muzyki nie miał nic wspólnego. Ojciec – Litvinkovich Mihail Evgenevich – pracował jako mistrz naprawy obuwia, a matka – Litvinkovich Nadieżda Mihaylovna – fotograf. ojciec Eugene'a zmarł wcześnie, a starsza siostra brała aktywny udział w jego wychowaniu.

Na siedem lat chłopiec poszedł do instytucji edukacyjnej z choreograficznej stronniczości. Dziesięć dołączył do grona uczniów szkoły artystycznej. Nie zapomnij o Eugene i sportu – judo, sambo, a nawet stał się kandydatem na mistrza sportu.

Odbieranie wykształcenie średnie, rozpoczął studia w Wyższej Szkole Sztuki i Restauracji, ale nigdy nie skończył, jako zaangażowany w działalności gospodarczej. Pierwszy sprzedawane okulary i rękawice, a następnie udział w dyskotekach, a później otworzył małą kawiarnię „The Zheka”, gdzie wraz z przygotowaniem i przyjmowanie zamówień, i czyste, i bawić klientów.

pierwsza miłość

Szczególny nacisk muzyki Eugeniusza Litvinkovich nie doświadczył aż miłości. Okazało się, że w 2002 roku stał się dźwięk stanowisko inżynier Zhordinskom dom kultury „tym samym wieku” pod warunkiem, próba zespół muzyczny „Srebrny tryl”. Jednym z solistów zespołu wokalnego zatopiony głęboko w duszy młodego chłopca. Nie mógł jeść ani spać, ale nie zwracał na niego uwagi. Wtedy Jack postanowił zająć śpiewa do wytworzenia ulubionego wrażenie. Wkrótce nauczył się nie tylko śpiewać, ale także stał się jednym z solistów „Srebrnego Trill”. Więc pierwsza miłość otwarty dla Eugene głównej pasji w życiu – muzykę.

kariera muzyczna

Mały Jack – pseudonim wymyślił dla siebie Eugene Litvinkovich. Biografia artysty wskazuje, że znaczący postęp w jego rodzinnej Białorusi do osiągnięcia mu nie mógł – był gwiazdą, ale tylko w skali lokalnej. I chciał więcej, marzył o wielkiej scenie, o oklaski uznania. Dlatego zdecydowałem, że będzie uczestniczyć we wszystkich możliwych konkursach muzycznych.

Pierwszy w życiu był to projekt „sąd Musical”, a następnie konkurs „Akademia talentów”, ale nie przyniosły pożądany wynik piosenkarza. Musieliśmy znaleźć inny sposób, a on znalazł.

Krokiem w kierunku snu

W 2012 roku białoruski aktor przybył na Ukrainę do udziału w wystawie „Ukraina maja talent.” Jack udało się dotrzeć do finału, zapamiętane sędziów i znaleźć swoich fanów wśród widzów. Udane ukraiński producent Igor Kondratyuk poradził Eugene przyjść do innego show, wokal.

Prawdziwy sukces, „X Factor”

Eugene Litvinkovich nie tylko rzucał show, osiągnęła jej ostateczny, ale miał wszystkie szanse na wygraną. Nie miał sporo telewidzów głosować iść do przodu Aida Nikolaichuk i wygrać główną nagrodę. Niemniej jednak, ta porażka nie zakłócić artystę początkujący i dał mu impuls do przodu, rozwijać i pracować z jeszcze większą determinacją i zapałem.

kariera solowa

Po zakończeniu Shou Evgeny podpisał pięcioletni kontrakt z STB kanału TV i rozpoczął karierę solową. Już wydał swój pierwszy album, zatytułowany „Znaki zodiaku” i odbyła się pierwsza objazd miast Ukrainy. Wszędzie artysta czekał niespodziewany sukces i tysiące fanów. Należy zauważyć, że zarówno sam Eugeniusz napisał muzykę i słowa do prawie wszystkich swoich kompozycjach. Świadczy to niewątpliwy talent młodego faceta.

Wynikami 2013 Litvinkovich został nazwany „Przełom roku” zgodnie z programem telewizyjnym „Cała prawda o gwiazdach”, nadawanych na kanale ukraińskiej STB.

W 2013th grudnia Eugene próbował swoich sił w ogólnopolskim konkursie wyboru „Eurowizji-2014”. Piosenkarka była w finale i zajął ósme miejsce. Biorąc pod uwagę fakt, że uczestnicy byli dwadzieścia lat, jest to bardzo dobry wynik.

Eugene Litvinkovich: miłość życia

O tym, co dzieje się za kulisami z aktorem, mówiąc, że nie lubi. Ale dziennikarze – przebiegły ludzi – byli w stanie dowiedzieć się kilka faktów o życiu piosenkarza. Eugene miał wypowiedzieć się na temat plotek o jego homoseksualnych, które są szeroko rozpowszechnione media. Aktor podkreślił, że w jego życie osobiste jest dobre, to jest ustanowione przez naturę, kocha kobiety. Jego obecna towarzyszka życia – Julia Yagleyko, blond dziewczyna z Białorusi – zajmuje się również wokal, ale spróbować swoich sił na dużej scenie nadal boi.