837 Shares 1301 views

Dzheyms Uilson: Postać z serialu „House MD”

Sumienie Dr House i „miły facet”. Kto naprawdę Dzheyms Uilson? Rozpatrzmy szczegółowo.


Pierwszy znajomy

Widz poznaje charakter serialu „House MD” w pierwszej serii. W nim James Wilson wydaje naprzeciwko Dr House – uprzejmy i przyjazny, to nie jest tak cyniczny i gburowaty bohatera. W tych samych cech epizodów i ich relacji – przyjaźni, mimo wszystko.

charakter

Dzheyms Uilson – spokojny i inteligentny człowiek. Dom wielokrotnie podkreślał swoją „kręgosłupa” oraz „słaby charakter”. Gniew nie jest w swej naturze, ale w tym wirze wciąż zamieszkany diabły.

Z powodu tych „diabłów” trudno powiedzieć na pewno, jaką rolę w relacjach z głównego bohatera wykonuje Wilson.

James House i mają wiele wspólnego – oba manipulatory i cieszyć się tym, że oba nie są przeciwni działać potajemnie, aby osiągnąć swoje cele, zarówno skłonność do depresji. Różnica polega na tym, że Izba nie ukrywa swoich negatywnych cech.

Z drugiej strony, Wilson nie można nazwać hipokrytą – szczerze współczuje i stara się pomóc pacjentom. Ponadto, postać nie podważa zasady i często „głos moralnej”. Jest dyplomatyczny i ogólnie lubiany przez ludzi.

Branża

W szpitalu „Princeton-Pleysboro” Dzheyms Uilson pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Onkologii. Jego praca jest ściśle związana ze śmiercią, bo często ma złe wieści. Dom uważa, że Wilson talent to zrobić w taki sposób, że jej wdzięczny.

Dom uznaje również, że Wilson – dobrego lekarza.

Relacje z kobietami

Dzheyms Uilson został trzykrotnie żonaty i w drugim sezonie serialu jest rozwód trzecią żonę. Jego trzy żony były hausovskoy „potrzeby” teorii i odszedł od niego, jak swoich pacjentów jak najszybciej Jakuba „wyleczony”.

W środku sezonu 4 Wilson zaczyna spotykać Amber „Bezlitosny Suka” Volakis – były stażysta House, który nie przeszedł surową selekcję na początku 4 sezony. Ich związek staje się poważniejszy z każdej partii. Na zgodny Uilsona Ember staje się idealnym partnerem ołowiu.

Istnieje teoria, według której Wilson jak „Cutthroat bitch”, bo – samica prototyp Dom. Ale mają one pozytywny wpływ na siebie: Amber zmiękcza i James uczy się dokonywać własnych wyborów.

Może Volakis stałby się najnowsza Pani Wilson, ale scenarzyści myślał inaczej.

Przyjaźń z Domu

Gdy na ekranie pojawi Dzheyms Uilson, istnieje poczucie, że są zaznajomieni z Domu w szkole – rodzice wiedzą, geniusz i najbardziej geniusz wiedzieć trzy byłe żony Wilsona. Historia miłości, przyjaciół, objawia się tylko w sezonie 5 show.

Jak sam powiedział, James, ich przyjaźń została oparta na nudę House. Poznali się na konferencji medycznej i, krótko mówiąc, Wilson złamał antyczne lustro, próbując zmusić do domu, aby wyłączyć piosenkę na szafy grającej. Dom zapłacił za zastawu Wilsona, że gdy aresztowano, bo „potrzebowała pal”.

Choć Wilson mógłby być nazywany „sumieniem” Dom, a ich przyjaźń jest często nazywany przyciąganie przeciwieństw, to nie jest tak. Przyjaciele żart odpowiednik siebie (nie zawsze życzliwie), to jest szalone zakłady i zakład. W jednym z odcinków nawet walczyć o kobietę. Seria ta pokazuje, że Wilson, a także w domu, zawsze idzie do końca.

Wilson nie jest bez szemrania wyburzenia dowcipy genialny przyjaciela – może on potajemnie ciąć laskę. On również za próby House'a zrehabilitować ostatni, ale robi to w taki sposób, aby stworzyć wrażenie, że idea odpowiedzialnego Liza Kaddi (ordynatorem szpitala).

Jednocześnie, Wilson często broni i próbuje usprawiedliwić domu.

Seria finał pokazuje również, jak bardzo ceni sobie James House i ile są gotowi poświęcić dla dobra niego.