780 Shares 7891 views

Najstraszniejsze serii „Supernatural”, historia serii o dysku twardym, jego zawartość

Jedna z najdłuższych amerykańskiej serii telewizyjnej poświęconej wszelkiego rodzaju mistycyzmu i paranormalnych wydarzeń, to „Supernatural”. Od ponad dziesięciu lat, widzowie nie mogą oderwać się od ekranów, a aktorzy, którzy zagrali główne postacie dostaje załadować długotrwały rolę, poza którą trudno jest uciec. Można argumentować, że konieczne jest, aby to zrobić fascynującą historię, ale wskaźniki są pewni, że jest to uzasadnione. Ponieważ twórca serii Eric Kripke pierwotnie wyznaczyła sobie cel, jak przestraszyć publiczność, nie należy się dziwić, że ludzie kłócą się o to, co odcinek jest dać tytuł „najstraszniejsza serii Supernatural”. Spróbujmy zrozumieć ten temat miejscowego.


Supernatural: więcej strachu!

Podstawą serii udał się do miejskich legend i wszelkiego rodzaju „opowieści grozy” Eric Kripke, że zebrane przez dziesięć lat przed przyjęciem do strzelaniny. Być może w tym tkwi sekret popularności tej historii: trudno jest znaleźć kogoś, kto nie słyszał o jakichkolwiek podobnych historii.

W sieci od czasu do czasu przeprowadzono wywiady na temat: „Co jest najgorszą serię Supernatural”. Oto krótka lista najstraszniejszych epizodów w opinii publiczności:

  • "Wendigo" odcinek 2 sezonu 1.
  • "Scarecrow", seria 1 sezon 11.
  • "Morderstwo Podróżnicze", 16 Series, Sezon 2.
  • „Dzieci są w porządku” Odcinek 2, Sezon 3.
  • „Rodzina pozostaje” to seria 11, sezon 4.

Wszystkie te serie są zjednoczeni jedną wspólną cechę – nie koncentrować się na zewnątrz potwora. Seria ta, podobnie jak wiele innych, opowiedz nam o tym, co najbardziej przerażające potwory są ludzie, a utrata bliskich – to najgorsze, co może się zdarzyć.

Fabuła serialu, a widok z widzów

Teraz, kiedy to zdecydował się wycofać dwunasty sezon, trudno jest uwierzyć, że Kripke pierwotnie nie zamierzał szukać poza trzecią. Jednak popularność opowieści była tak wielka, że zdradzi oczekiwania widzów, twórców serialu po prostu nie mógł. Podczas kręcenia serialu „Supernatural” historia zmieniła się nieco. Zamiast stać antologia miejskich legend, film staje się opowieścią o rodzinie Winchester.

Historia zaczyna się od dziekana i dziwnej śmierci matki Sam Winchester. Jedna straszna noc, Mary Winchester została spalona na suficie w pokoju dziecięcym, bezpośrednio nad łóżeczku trochę Sam. Kiedy chłopcy dorastali, zniknął ich ojca. Dean, starszy brat, przychodzi do Sama, więc pomógł mu odnaleźć. Młodszy brat nie jest chętny, aby ponownie doprowadzić koczowniczy tryb życia łowcy potworów, Dean i jego ojciec, ale pod koniec serii musi zmienić zdanie. Bracia broić w kraju, szukając swojego ojca, notabene zniszczyć zło i zdemontować skomplikowane sytuacje paranormalne. Bliżej do ostatniego sezonu i ciepły rura już zapomniane historie – historia obraca się wokół aniołów, demonów, a sam Bóg.

Wielu widzów z nostalgią pierwszy sezon, kiedy nie było nic o globalny, nikt nie myślał o niebie i jego skrzydlatych mieszkańców. Być może dlatego jako najgorszy serii „nadprzyrodzone” i jednym z odcinków „Wendigo” obserwowano od pierwszego sezonu. Dlaczego tak jest?

„Wendigo”: najgorsza seria nadprzyrodzony

Działka o tym odcinku jest naprawdę nie różni zawiłość. Dean i Sam Winchester są wysyłane do lasu Kolorado. Oni po prostu szuka zaginionego ojca, ale nie tylko bracia stracili kogoś bliskiego. Dziewczynka o imieniu Haley w lasach zniknął brat, bezskutecznie szukając Rangers, a istnieje podejrzenie wśród braci, że niedźwiedzie nie mają nic wspólnego z nim, jest winny vendgo – zły duch, który Indianie składa straszną legendę. Istnieje wiele opowieści w „Supernatural” show. Sezon 1, Odcinek 2 – natychmiast po pilot miał obowiązek zdjąć coś strasznego podkreślił. Eric Kripke zrobił.

Psychologiczna analiza historii Wendigo

Dlaczego ta seria była tak straszna, bo Wendigo w ramie jest prawie nigdy nie pojawia? To okazało się być największym wyzwaniem podczas fotografowania. Wszystkie przechwycone klatki z Wendigo nieuwzględnione w epizodzie, był dość zastraszające. Więc twórcy postanowili „nadprzyrodzone” serii. Sezon 1, Odcinek 2 – opowieść, w której potwór grany przez innych aktorów, operatorów, mglistych cieni, dźwięków i technik psychologicznych. Najbardziej przerażające jest to, co widz widzi, ale to, co widzi. Istotą Wendigo przeraża, bo to nie jest tylko duchem – człowiek, który raz popełnił straszny wybór. Uratował mu życie głodu w zimie przez jedzenie ich towarzyszy, więc odwrócił się w potwora.

Być może właśnie dlatego ta historia jest tak przerażająca. Podnosi złożonych kwestii etycznego wyboru, ale nie ton dydaktyczny i delikatnie i stłumione. Wendigo naśladuje ludzki głos, aby zwabić swoje ofiary i pożerać je. Oznacza to, że pracuje z najlepszych ludzkich cech – współczucie, chęć ratowania w niebezpieczeństwie. Każda próba wypróbować go na sobie przeraża.

Winchester Bracia i firmy

Ogromna popularność kondygnacji jest nie tylko straszna historia, głównym klejnotem serialu „Supernatural” – aktorów. Dzhensen Ekls (Dean Winchester) oraz Dzhared Padaleki (Sam Winchester) byli w stanie przyzwyczaić się do takiego stopnia, w roli zainwestował tyle energii emocjonalnej w tworzeniu obrazów, które widz mimowolnie nasyconych tragedii. Przez jedenaście lat kręcenia aktorów wyrośli, i to doskonale pasuje do koncepcji filmu.

Dzhim Biver, który grał Bobby Singer, nie podejrzewał, że tak długo opóźniona w serii. Szczerze wierzył, że jego postać będzie szybko usunięte, karmić następny straszydło. Misha Collins, który grał Angela Kastielya, zyskał popularność, jest porównywalny do widzowie uwielbiają braci Winchester. W obsadzie serialu niezwykle wyważony, pomimo dużej liczby gości i bitowych części, perfekcyjnie dopasowanych obrazów i prac na wiarygodności uczuć i emocji.