408 Shares 1905 views

Fiat Doblo Panorama ( «Fiat Doblo Panorama") – idealny dla rodzin!

Pasażer samochodu „Fiat Doblo Panorama” seryjnie produkowane przez włoskiego przemysłu samochodowego od 2000 roku. Od tego czasu, zajęło 13 lat, ale ta maszyna jest nadal produkowany. Jednak po debiucie samochód przeszedł kilka aktualizacji, wśród których warto zauważyć, odnowiony 2005.


Od minicar uzyskała zupełnie nowy wygląd, który według wielu kierowców, był bardzo udany. I rzeczywiście – prawie dwa metry wysokości i duże reflektory główne światło sprawia, że wygląd samochodu jak jakiś mikrobusem ( „Fiat Ducato”, na przykład). Nawiasem mówiąc, duże drzwi i obszerna przestrzeń ładunkowa uczynić tę maszynę najbardziej praktyczny i wszechstronny – dzień możliwe jest do transportu towarów lub materiałów budowlanych, a wieczorem lub w weekend, aby przejść całą rodzinę na naturze. Z tego powodu "Fiat Doblo Panorama" otrzymał "Best Van of the Year" nagrody.

Teraz ten samochód oprócz Włoch bardziej w kilku krajach. To jest Brazylia, Wietnam, Turcja i Rosja. Ze względu na to krajowych kierowców nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiednich części na samochód „Fiat Doblo Panorama”. Części zamienne na niej można znaleźć w prawie każdym mieście, na rynku lub w sklepie.

Poziom komfortu nowych elementów nie jest na ostatnim miejscu. Przy projektowaniu samochodu „Fiat Doblo Panorama”, inżynierowie brane pod uwagę najdrobniejsze szczegóły i niuanse, które pozwalają na tworzenie najbardziej wygodny i komfortowy salon. Nawiasem mówiąc, tylne rzędy siedzeń (a jest ich w sumie pięć) można łatwo złożyć, a na ich miejsce zamienia płaską platformą ładunkową. Tak więc, „Fiat Twin-MAP” glamour rodziny furgonetki łatwo przekształca się do przedstawienia „pracoholik”. Nawiasem mówiąc, układ siedzenia kierowcy nie przypomina jego przynależności do samochodu. Dobra widoczność jest osiągnięty kosztem dużego fotela szyba wysokiej lądowania i przednim panelu, która jest planowana budowa. Konsola środkowa, nic nie stoi na zarządzanie – wszystko jest na swoim miejscu. Gałka zasługuje na szczególną pochwałę w dziedzinie ergonomii, ponadto dobrze pasuje do ogólnego wyglądu wnętrz. Dla wygody w kabinie znajduje się półka pod sufitem, gdzie można umieścić różne rzeczy – od map topograficznych do dokumentów i drobnych części. W ogóle, cała wolna przestrzeń wagonu może być wykorzystane do maksimum korzyści.

specyfikacje samochodów są dość zróżnicowane. Rosyjscy klientom możliwość korzystania z szerokiej gamy silników wysokoprężnych i benzynowych w objętości od 1,3 do 1,9 litrów i mocy w 77-120 KM. Wszystkie jednostki są zgodne z Międzynarodowym Standardem środowiska spalin „Euro-4”. Wyposażony w niezawodne silniki 5-biegowa z mechanicznej przekładni zmianowej.

"Fiat Doblo Panorama": cena

Koszt tego samochodu w Rosji jest około 580 tysięcy rubli. W porównaniu do swoich konkurentów, maszyna cenowa nie ma żadnej różnicy na lepsze lub na gorsze. Ale funkcjonalność nie jest gorsza nawet do drogich „Mercedes Vito” i „Volkswagen-Cuddy.”