142 Shares 3983 views

Resort "Uvildy": opinie, zdjęcia, adres

Jezioro Uvildy jest unikalny w siłę życiodajną i piękno naturalnego pomnika. Dlatego jej brzegi zbudowany około 80 placówek medycznych i turystycznych. Jeden z największych i najbardziej zróżnicowanym – ośrodek „Uvildy”. Gdzie budowane są godne uwagi artystów i poetów. Brzegu jeziora otoczony przez sosny i lasy liściaste. Wierzchołki drzew tworzą starożytnych nad głowami turystów delikatne zielone namioty dół dywany szlak z setkami kolorów iw powietrzu przez jego magiczną moc uzdrawiania lotnych. Ale piękno – nie tylko godności ośrodka. Na jego terenie znajduje się studnia z wodą radonu, narzędzie nie do przecenienia. Oraz w pobliżu Lake Resort Sabanai zapewnia szczególnie miękkie Sapropel błoto. Wszystkie te cechy, plus maksymalny komfort i wygodę, łatwość obsługi i profesjonalizm personelu sprawiają, że pobyt w ośrodku niezapomniany.


lokalizacja

Oficjalny adres „Uvildy” ośrodek jak ten: regionie Czelabińska, powiat Argayashsky, Uvildy ulicy wsi w ośrodku, budynek №5. Jest to południowo-wschodni brzeg jeziora, najpiękniejsza, najbardziej łagodne warunki pogodowe. Miejsca są zastrzeżone. Wokół rozciągliwych niekończące się lasy, w których dużo jagód, grzybów, kwiatów, zadowolony z ich piosenek dziesiątki ptaków. Z Czelabińska to raj zaledwie 78 km. Odległość od Jekaterynburga do „Uvildy” uciekać się coraz bardziej jest na autostradzie 180 km.

W tych dwóch miastach posiadania przedstawiciela ośrodek. W Czelabińsku, biuro znajduje się przy ulicy Sony Curve, budowanie №28, aw ulicy Jekaterynburg Belorechenskaya, budowanie №15, pokój №201.

Jak się tam dostać

Turyści następujące ośrodkiem uzdrowiskowym „Uvildy” z odległych miast rosyjskich można pociągiem lub samolotem przyjazd w Jekaterynburgu, następnie podróż autobusem do dworca autobusowego Południowej, które siedzą na №589e autobusowego do Czelabińska w Północnej Bus Terminal ( „Młodzież”).

Można przyjechać pociągiem lub samolotem bezpośrednio w Czelabińsku, a następnie przejść do dworca autobusowego Północnej. Stamtąd istnieje bezpośredni autobus do ośrodka. Czas na drodze przez około godzinę.

Prywatny parking jest konieczne, aby przejść na autostradzie M5. Czelabińsk północnym kierunku Jekaterynburg do Dolgoderevenskaya wsi, następnie w kierunku zachodnim poprzez osiedli Kasagi, Argayash i Kuznetsk.

Od Jekaterynburgu trzeba jechać w kierunku południowym w kierunku Czelabińsk do Tyubuk wioski, a następnie w kierunku zachodnim poprzez rozliczeń Kasli i Kyshtym.

profil medyczny

Resort „Uvildy” w regionie Czelabińska jest uważane za największe centrum medyczne. Tutaj są traktowane z tych narządów i układów:

– mózg (korekcja sen, rehabilitacja po udarze mózgu, choroby naczyń);

– układ nerwowy;

– lekkie i wszystkie układu oddechowego (astma, sarkoidoza, zapalenie błony śluzowej nosa, ostre infekcje wirusowe dróg oddechowych, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli);

– przewodu pokarmowego (różne patologiczne);

– narządy wzroku;

– tarczycy;

– układ krążenia i określone choroby krwi;

– serca i naczyń krwionośnych;

– układu moczowo-płciowego kobiet i mężczyzn;

– układ kostno-mięśniowy (reumatyzm, zapalenie kości i stawów, zapalenie stawów, dna, ból pleców, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa i innych).

Ośrodek „Uvildy” może poprawić ich zdrowie osób cierpiących na cukrzycę, otyłość, wole, niedoczynność tarczycy, i dziesiątki innych chorób, które występują w łagodnych, umiarkowanych i przewlekłych postaciach.

baza diagnostyczna

Resort „Uvildy” jest dumna ze swojego nowoczesnego centrum diagnostycznego. Nie przeprowadza się szereg badań, odpowiednich chorób, które dotykają każdego indywidualnego pacjenta. Tak więc, gdy problemy z widzeniem jest przeprowadzana:

– visometry;

– tonometria;

– okulistycznym;

– badanie dna oka.

Jeśli masz problemy z sercem takie badania:

– EKG;

– rheoencephalography;

– monitorowanie EKG metodą Holtera;

– statki doplerografii.

Wszyscy pacjenci uciekają wykonać badanie moczu, krwi (współdzielony, biochemia), EKG USG problematyczne strefy.

terapie

Resort „Uvildy” ma doskonałe zaplecze medyczne, w oparciu o prace, które zostaną wprowadzone najnowszych osiągnięć medycznych. otrzymują wysoko wykwalifikowanych lekarzy wąskich specjalności dla każdego rodzaju choroby:

– terapeuta;

– okulisty;

– urolog;

– gynaecologist;

– pulmonolog;

– endokrynolog;

– kardiolog;

– neurolog;

– ortopeda;

– gastroenterolog;

– kosmetolog.

Lista zabiegów terapeutycznych w spa „Uvildy” obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Tak więc, rozdzielanie kąpieli cieplnej przy użyciu wody i radon Sapropelic brud, napary ziołowe, igły, sól morską, miód, mikroelementy. Urlopowicze mogą brać udział w kursach z kąpieli, z których istnieje wiele rodzajów kursów, prysznice terapeutyczne, błoto. Fizjoterapii obejmują szeroki zakres rodzajów sprzętu leczenia (leczenie światło, prąd o różnej częstotliwości i amplitudzie, a ultradźwięki laserowe i inne). Ponadto ośrodek przepisane przez lekarza w celu przeprowadzenia takich procedur:

– masaż (sprzęt i ręczne);

– speleoterapia;

– do inhalacji;

– medycynie;

– specjalistyczne procedury w celu poprawy wzroku;

– terapia dieta;

– fizykoterapii;

– psycho-korekty;

– leczenie białaczki i wiele innych.

Ponadto ośrodek organizuje kilka rodzajów operacji na chirurgii plastycznej (korekcja uszu i nosa, liposukcja, mammoplastyki, odmłodzenie twarzy, itp).

Resort „Uvildy”, „Klinika mózgu”

centrum operacyjnego kliniki mózgów „na bazie ośrodka. Tutaj są zaangażowane w rehabilitacji pacjentów po udarze cierpiących na zaburzenia snu, mając patologię naczyń mózgowych. Wskazania do leczenia w klinice:

– ból głowy dowolnej etiologii;

– częste zawroty głowy;

– neurozy;

– zaburzenia pamięci;

– depresja;

– stres;

– uraz czaszki i mózgu;

– bezsenność;

– chrapanie w czasie snu;

– ataki paniki;

– dystonia.

W klinice mają wspólny zestaw badań, takich jak EKG, krwi i badania moczu, USG. tu również przeprowadzenie specjalistycznych badań, w tym:

– reovasography;

– polisomnografia;

– echo i rheoencephalography.

Leczenie w ośrodku „kliniki mózgu” obejmuje balneologii, fizykoterapii, leki, mechaniczne (masaż), i wiele innych procedur. Wszyscy, którzy ukończyć kurs wydawane mózg paszport.

Terytorium i infrastruktury

Cały małe miasteczko w cieniu belostvolnyh brzoza, klon, sosna kręcone zimozielonych i jodły jest ośrodek „Uvildy”. Zdjęcie oddaje jeden z tych kątów. Przestronne tereny są ozdobione dziesiątkami klombów, wiele alejki, ławki, altanach. Spośród wszystkich to piękno są harmonijnie miesza medyczny i wieloosobowe (jeden z nich pracuje w formie słodyczy), sklepy z pamiątkami, tereny sportowe, restauracje, klub fitness, fryzjer, poczta z telegrafu, wypożyczalnia sprzętu zimowego i letniego, duży odkryty basen z podgrzewaną wodą, ogród zimowy , Na jeziorze znajduje się klub jachtowy, stacja łodzi, wyposażona plaża. Zimą, obszar jest ozdobiony pięknym wysokim choinki i łyżwach, torując stokach narciarskich.

Dla klientów biznesowych w ośrodku jest wyposażony w doskonałe zaplecze konferencyjne, restauracja można zamówić usługę w formie bufetu lub bankietu.

Przybył na prywatnych pojazdów mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Dla dzieci jest plac zabaw z huśtawkami, na miejscu, w budynku – klub dla dzieci, gdzie najmłodsi oglądając nauczyciela.

Dla wygody turystów z akademików (z wyjątkiem trzeciej, stojąc poza terytorium) w klinice wyposażone są w ciepłych przejściami.

umieszczenie

Resort „Uvildy” (Region Moskwa), aby pomieścić turystów ma trzy budynki (№№1 i 2 działają przez długi czas, №3 – Nowe, znajdujące się w szpitalu około 800 metrów). Na miejscu znajduje się również kilka nowoczesne domy zbudowane, zaprojektowane do całorocznej życia. Pokoje mają inny wzór i stopień komfortu w starych budynkach warunków życia jest o wiele łatwiejsze niż w nowych jak iw domkach.

Kategorie Pokoju:

  • Standard – 1- i 2 lokalna do 15 kwadratów. Pokoje posiadają niezbędną minimalny zestaw mebli, telewizor, akumulator, w łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową, WC, umywalka.
  • Komfort – 1- i 2 lokalna do 20 kwadratów. Pokoje różnią się od standardowych konstrukcji i przestronności.

Resort „Uvildy” oferuje każdemu superior:

  • Junior jeden kwadrat na 25 kwadratów. Pokoje wyposażone są w piękne meble, podłogi wyłożone wykładziną dywanową.
  • Dwupokojowy powierzchni 35 kwadratów. W pokoju znajduje się pokój dzienny i sypialnię.
  • Suite powierzchnia jednopokojowy z 30 kwadratów. Pokój jest w eleganckie meble, mała lodówka, telewizor plazmowy, klimatyzacja.
  • Dwupokojowy z 50 i 70 kwadratów. Pokoje te są korytarze, sypialnie i pokoje dzienne. Pokoje higieny zawierają prysznic i wannę, szlafroki i pantofle.
  • „Prezydencki” obszar trzypokojowe z 75 kwadratów. Dyspozycja: przedpokój, sypialnia, salon, gabinet, dwie łazienki.

Wille w ośrodku są dostępne w dwóch kategoriach – standard i deluxe.

żywność

Infrastruktura „Uvildy” ośrodek obejmuje kilka restauracji i barów. W głównej restauracji, znajduje się w oddzielnym budynku, są śniadania, obiady i lunche dla typu „self-service”, którego wartość jest wliczone w cenę pozwoleń.

Ponadto na miejscu restauracja „Chinook”, znany ukraiński szałas oferującego w menu głównym, kuchnia ukraińska.

Popularne wśród turystów restauracja z owocami morza „obszar wodny”, gdzie można skosztować owoców morza i ryb. Restauracja „Shambala” znajduje się na plaży, tylko w lecie. Można nie tylko jeść, ale także, aby zobaczyć koncert, taniec.

Bary w ośrodku dwa – „witamina” oraz „tranzyt Music”. Oferuje on szeroki wybór napojów bezalkoholowych, herbat, koktajli witaminowych.

wolny czas

W dowolnym momencie, nie przegap swoim gościom ośrodek „Uvildy”. Zdjęcia można zobaczyć w artykule.

Letnia plaża czeka na turystów, sport, kolarstwo, badminton, bilard, tenis, siłownia, basen na świeżym powietrzu pod sosnami, wędrówki w lesie, gdzie oswojone wiewiórki chętnie biorą przekąski w postaci orzechów i nasion. W zimie, goście ośrodka mogą jeździć na nartach, łyżwach, pływać w basenie lub na krytym basenie.

Przez cały rok, goście mogą zrelaksować się w saunie z basenem, łaźnią, z którego jest dostęp do dużej podgrzewanym odkrytym basenem, łaźnią turecką, brać udział w konkursach i quizach, zrobić fascynujące wycieczki, odwiedzić dyskotekę.

Dla dzieci w ośrodku jest także dyskoteka, praca animatorów.

Dużą popularnością wśród turystów cieszą się strzelanie klub znajdujący się obok ośrodka „Uvildy”. Tam są wyposażone piechoty i stadionowych trybun, gdzie można ćwiczyć strzelanie w biegu i latające cele. Cały sprzęt jest szwedzki.

Polowanie i wędkarstwo

Oprócz leczenia, wspaniały program zaprojektowany ośrodek „Uvildy” na weekend. Obejmuje to nie tylko strony firmowe i bankiety z okazji ślubu lub innej uroczystości rodzinnej, ale wielu mężczyzn ulubioną rozrywką – polowanie. Ośrodek posiada własne tereny łowieckie znajdują się na „Uvildy” wieś 220 km. Wszyscy, którzy chcą się tam iz powrotem dostarczyć wygodny transfer. Polowanie odbywa się sezonowy i prowadzi w dzika, sarny, zające, lisy, łasic, piżmaki i ptaki GROUSE, uszców, kaczki, gęsi. Oferuje on nowoczesne domki z wszystkimi udogodnieniami. W obozie myśliwych posiada wannę na drewnie i restauracji „Wilczy Lair”, gdzie można również zamówić bankietów i imprez firmowych.

Istnieje kilka słodkowodnych i solankowe jeziora dla wędkarzy w łowiskach ośrodka, który z powodzeniem złowionych karpi ripus, karp.

ceny

Rozejrzyj się w ośrodku „Uvildy” możliwe dla wielu systemów:

– „Weekendowy pobyt”.

– "General cena".

– „Klinika Mózg”.

– „Przy leczeniu”

– „Centrum Zdrowia”.

Ceny mogą się różnić w zależności od sezonu i kategorii pokoju wybranym. Pożądane jest, aby określić, kiedy rezerwując ich menedżera, ponieważ ośrodek często organizuje promocje i zniżki przewidziane. Ogólnie rzecz biorąc, ceny zakwaterowania, leków i żywności – od 3640 rubli za osobę dziennie, pod warunkiem zakwaterowania na stronie głównej, a od 2800 rubli do umieszczenia na dodatkowym łóżku.

Resort „Uvildy” Podróżni

W regionie Czelabińska sanatorium „Uvildy” największa. Pracuje od 1932 roku. W dłuższej perspektywie tutaj tysiące Rosjan poprawie ich zdrowia. Chodź tu teraz zwrócić uwagę na następujące zalety:

– unikalna lokalizacja;

– doskonałe leczenie jest bardzo skuteczne;

– bogatą infrastrukturę;

– szeroka gama miejsc, gdzie można zjeść;

– obecność w basenie z podgrzewaną wodą w okresie zimowym;

– komfortowe pokoje, zwłaszcza w domkach i nowego budynku.

Postrzegane braki:

– obszar jest duży, ale nie zawsze zadbane;

– położony z dala od głównej restauracji i trzecim budownictwa mieszkaniowego;

– brak wypoczynku;

– wysokie ceny płatnych procedur;

– niewygodne godziny posiłków, zwłaszcza obiad, kończąc na 6 po południu;

– przeciętne menu "bufet".